Przez Świat na Fazie

W Patronite od 16.01.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 36

liczba Patronów: 27

420 patronów
7 935 zł miesięcznie
125 495 zł łącznie

Przez Świat na Fazie - Wyprawy Autostopowe poza Europę!

2 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Witam Cię Patronie! Porozmawiajmy o celach :)

Sprawa jest prosta - ciężko jest mi wyznaczyć kwoty celów, ponieważ wszystko zależy od zebranej kwoty :)

Ale opowiem Wam o moich planach!!

1. Są to oczywiście zagraniczne wyjazdy poza Europę typowo AUTOSTOPEM! (zaznaczam to, ponieważ inne projekty będą wyglądać nieco inaczej niż dotychczasowo.) Wyprawy po świecie autostopem zostają bez zmian, a dodatkowo dojdą nowe formaty!

Jak wiecie, byłem już w prawie stu krajach - więc w zasadzie za mną już mniej więcej połowa świata... Nie ma co się zatrzymywać - możecie się spodziewać odcinków z każdego kraju na Ziemi! Dosłownie i w przenośni :)


"Przez Polskę na Fazie"

2 001 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

2. Będąc w Polsce, chcę robić odcinki o polskich miejscowościach oraz regionach! Będą to w pełni profesjonalne odcinki, kręcone turbo dobrym sprzętem i przy współpracy z profesjonalnym operatorem. Tak, chcę robić odcinki z operatorem o Polsce, ponieważ jest to Nasza Ukochana Ojczyzna i nie wyobrażam sobie bym pokazał Ją w sposób niegodny!

Moim celem będzie pokazanie danego miasta, gminy czy regionu takim, jakim jest naprawdę.Pokażę, gdzie warto pójść, gdzie zjeść, gdzie się napić - nie zabraknie też wad i zalet danego miejsca - tak typowo na Fazie!

Ogromny wkład w te odcinki będziecie mieli właśnie Wy, gdyż mam zamiar konsultować z widzami z danego miejsca kluczowe punkty zwiedzania...Nie zabraknie fazowego klimatu, ale i wspólnie pokażemy porządny kawałek historii. Ta seria to jedno z moich marzeń, mam nadzieję, że wspólnie uda nam się je zrealizować!

Cała seria będzie kręcona w duecie, sprzętem naprawdę wysokiej jakości (nie zabraknie drona!) - każda miejscowość i mała i duża musi być godnie pokazana :) Niestety, jak sami widzicie, wiąże się to z dużymi kosztami - ale liczę, że uda się je pokryć z Patronite :) To od Was zależy, jak dobrze uda się to zrobić! I nie bójcie się.. Fazowski będzie przygotowany (w przeciwieństwie do niektórych regionów poza naszym Kontynentem…) Nie tracę charyzmy i gadanego w rodzinnym kraju, wręcz przeciwnie - mam nadzieję, że będzie się Wam podobało!


"Testowanie na Fazie"

2 002 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

3. Przez długi czas zastanawiałem się, co by tu robić będąc w Polsce - co by mnie fascynowało i sprawiało by że będę szczęśliwy? Już kilka lat temu wymyśliłem, by powstała nowa seria na naszym kanale, której odcinki będą wrzucane w środę!

Będzie to "Fazowski testuje" lub "Testowanie na Fazie" ! Na czym będzie polegać ta nowa (stała!) seria? Jako pasjonat i człowiek, który od wielu lat obraca się w tematyce podróżniczej, wyprawowej czy też kempingowej, chciałbym stworzyć poradnik sprzętowy. Dokładnie pokażę tam, jaki sprzęt jest godny polecenia w danym przedziale cenowym, zobaczycie tam sporo różnych gadżetów, związane tematyką okołopodróżniczą.

Chcę z góry zaznaczyć, że na pewno dojdzie do współpracy z jakąś "marką", ale najczęściej takie akcje inicjował będę ja... znając sprzęt danej firmy! Nigdy nie splamię swojego nazwiska i nie pozwolę sobie za srebrniki stracić Waszego zaufania - dlatego chcę wyraźnie powiedzieć: jeśli będę polecał i opisywał produkt, to będę robił to z czystym sumieniem, wiedząc, że polecam najlepszy produkt dostępny w Polsce w danej półce cenowej!

Chce się tym zająć, bo temat sprzętowy mocno mnie fascynuje. Będąc w Polsce mogę stworzyć odcinki o plecakach, namiotach, lodówkach turystycznych, panelach słonecznych i wszystkich innowacyjnych rozwiązaniach! Myślę że wielu z Was borykało się z pytaniem: Jaki kupić plecak? Jaki power bank ładowany panelem słonecznym jest najodpowiedniejszy? Będę starał się dać Wam najlepsze odpowiedzi - być może ta seria przyciągnie również widzów, którzy nie słyszeli nawet o PŚNF!


BusNaFazie/FazoBus

2 003 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Temat chyba najtrudniejszy do osiągnięcia...Posłuchajcie: będąc w Pakistanie jechałem autostopem z Niemcem, który miał swojego busa. W odcinku #29 obiecałem sobie i Wam, że do 30-tego roku życia kupię i urządze takiego właśnie busa. Oczywiście moja 30-tka zbliża się szybciej niż myślałem i już 16.04.2020 roku to nastąpi... :D

Bus to ciężki temat - i na pewno nie tani. Może to kosztować 20k zł a może i 50k zł!

Po co mi bus? Nie tylko dla siebie, ale również dla Was!!

Robiąc odcinki o Polsce mam zamiar podróżować tym właśnie FazoBusem!

Bus posłuży również, by organizować małe, krótkie wyjazdy po Europie - np. by pokazać. Kaliningrad, Skandynawię czy Wyspy Brytyjskie itp.!

Chcę zaznaczyć (jak w celu pierwszym) że ABSOLUTNIE nie zmieni się forma PŚNF i wyjazdy autostopowe poza Europę będą dalej trwać! Nie zmieni się nic, poza tym że pojawią się dodatkowe materiały do oglądania dla Was - jak tylko skończy się seria pozaeuropejska.

Bus to moje marzenie, a zarazem będzie to miejsce, w którym zamierzam pomieszkiwać sporą część roku, kręcąc dla Was materiały z różnych miejsc w Polsce i Europie, a może i dalej? Zawsze marzyłem, żeby zobaczyć wiele miejsc na Naszym Kontynencie i to jedyny sposób bym mógł to zrobić :) Cel najtrudniejszy, lecz myślę że jeśli szczęście, dopisze to jest do osiągnięcia :) W KUPIE SIŁA!!


"Gotowanie na Fazie" Na razie tylko dla Patronów

2 004 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Jest jeszcze jeden mały projekt i moja pasja o której nie wie nikt z Was... Chcę przy okazji kręcenia odcinków o Polsce jak i Europie, kręcić niedługie odcinki "Gotowanie na Fazie" i temu ma służyć również bus :)

Rozłożę stolik gdzieś w Alpach i postaramy się razem przyrządzić regionalną potrawę, tylko że na Fazie…:) Filmy będą dostępne tylko dla Patronów - być może w przyszłości pomyślimy wspólnie, czy aby nie udostępnić tego publicznie :) Nie zabraknie odcinków, pokazujących jak zrobić:
wodzionkę
bimber
cytrynówkę
pierogi
i wiele innych :)

A wszystko oczywiście w fazowym stylu i bez cenzury…! Myślę że się Wam spodoba :)

Dlatego właśnie chcę w przyszłości mieszkać na wsi w górach, mieć kawałek swojej ziemi by uprawiać różnego rodzaju warzywa i owoce - a potem robić z nich przetwory.. tak chcę żyć !! Ciekaw jestem Waszej opinii na ten temat ! :)

PS: Zaznaczam od razu że odcinki będą kręcone totalnie bez cenzury i z totalną wolnością wypowiadanych tez ;D Czyli cały ja... bez spiny :D


Życie

2 005 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Poświęcam w sumie całe swoje życie temu kanałowi - a jak wiecie, trzeba z czegoś żyć. Kanał "Przez Świat na Fazie" zawsze był moją pasją, a już jakiś czas temu stał się też moją pracą . Z samego YouTuba w moim przypadku nie da się “wyżyć” - dlatego przyznam, że chcę finansować z Patronite również swoje życie.

Prosta sprawa - wynająć kwadrat, by jako 30 latek zamieszkać jak człowiek i wiedzieć że mam gdzie wracać… Muszę też dbać o choćby minimalny “budżet domowy”. Możecie pomóc mi zbudować bezpieczny port, żebym mógł mieć minimalną stabilizację i poczucie bezpieczeństwa! Z góry wielkie dzięki :)
Zostań Patronem