Avatar użytkownika

Przez Świat na Fazie

47
patronów
905 
miesięcznie
47
patronów
905 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Jesteś FazoWspieraczem !!

- Twoja symboliczna piątka się nie zmarnuje!

Bardzo dziękuję za wsparcie kanału "Przez Świat na Fazie"
10 zł miesięcznie
Fazowicz/Fazowiczka

Dzięki że przybyłeś/aś tutaj wesprzeć działalność "Przez Świat na Fazie"!

Chciałbym Cie zaprosić do Tajnej Grupy Patronów - a w niej:

- Czasem krótkie, a czasem długie nadawanie na żywo z mojej podróży - gdzie dowiesz się, co się aktualnie dzieje i zobaczysz okolicę w której jestem.

- "Gotowanie na Fazie" - z gościem odcinka ze świata YouTube i nie tylko! Specjalnie dla Patronów - ale również po jakimś czasie będziemy wrzucać normalnie na YT!

- Będziesz mógł wspólnie z innymi Patronami dosłownie współtworzyć kanał PŚNF - w naszej Grupie będziemy prowadzić wiele dyskusji, związanych z kanałem. Pojawią się też ankiety, w których będziecie mogli współdecydować o kierunku rozwoju całego kanału!

Stworzymy rodzinną grupę, w której bez spiny, szczerze będziemy dzielić się z Wami naszymi planami i również będziemy pytać Was o zdanie .

Jeśli zostaniesz moim Patronem - zyskasz mogą niewyobrażalną wdzięczność!
20 zł miesięcznie
Fazowicz Tradycjonalista


- Wiem jak często pytacie o kartki pocztowe z wyjazdu. To jest tradycja Przez Świat na Fazie i specjalna nagroda dla Patronów, którą odwdzięczam się za wsparcie!

Kartki pocztowe wysyłam do Patronów z każdego wyjazdu - za każdym razem zwijam się z bólu ręki, ale warto! Bo to właśnie dzięki Wam udaje się organizować te wyjazdy i tworzyć filmy - już od lat! Bardzo dziękuję za wsparcie i mam nadzieję, że kartka dotrze w całości 😁 !

Dzięki!

*próg zawiera nagrodę z progu 10 zł
30 zł miesięcznie
Fazowicz Tradycyjonalista+

Ten próg jest taki sam jak za 20 zł - ale został stworzony dla tych Patronów, którzy zechcieli wspierać większą kwotą! Dzięki 😁

Czyli - gdy ruszę w kolejną wyprawę, oczekujcie pocztówki z pozdrowieniami.

*próg zawiera nagrodę z progu 10 zł
50 zł miesięcznie
Fazowicz Majster

Mój Panie, PIĘĆ DYCH to już nie są żarty, to gruby szmal! Nie wiem, czy wiele osób zdecyduje się wesprzeć mnie aż tak hojnie, ale jeśli tak się stanie...

- Każdy z Patronów z tego i wyższych progów co kwartał otrzyma wyjątkowy gadżet, związany z "Przez Świat na Fazie" Czyli na przykład: kubek, specjalny otwieracz, magnesy... A wszystko to wraz z osobistym podziękowaniem :)

*próg zawiera nagrody z progów 10 i 20-30 zł
100 zł miesięcznie
Fazowicz na 100%

STÓWKA! To jest tak duża kwota, że ciężko mi powiedzieć jak bardzo Ci dziękuję - nawet nie wiesz, jak bardzo wspierasz rozwój naszego kanału.

- Dla osób które zdecydują się na tak niesamowity krok, oferujemy WYPISANIE IMIENIA I NAZWISKA lub KSYWY na końcu odcinka - na specjalnej planszy :)

Jak wiecie, kanał "Przez Świat na Fazie" zawsze był turbo autonomiczny - po wielu dyskusjach z Pawłem stwierdziliśmy, że w ten sposób możemy odwdzięczyć się za hojność Patronów i wyróżnić ich w specjalny sposób.

* ten próg zawiera nagrody z progów 10, 20-30 i 50 zł
250 zł miesięcznie
Mega Fazowicz

Tak szczerze mówiąc wątpię, że ktoś pokusi się na taką opcję :) Jeśli jednak wybrałeś ten próg, to poza wszystkimi wcześniejszymi nagrodami otrzymasz specjalne fazowe gadżety:

- Każdy Patron otrzyma koszulkę i bluzę kanału "Przez Świat na Fazie"!

* ten próg zawiera nagrody z progów 10, 20-30 , 50 i 100 zł
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
4 dostępne miejsca
TurboFazowicz

Myślę, że jeśli wybrałeś ten próg to jesteś SZALONY ? Nie wiem co mogę zaoferować.. pójście razem do lekarza psychiatry by sprawdził czy wszystko ok :D

A tak na serio... jeśli znajdzie się Patron, który będzie chciał wspierać "Przez Świat na Fazie" taką kwotą, to w pierwszej kolejności zadzwonię do Ciebie i będę chciał porozmawiać. Podziękuje, ale zapytam też czy przypadkiem się nie pomyliłeś!!!

- Taki Patron otrzyma wszystkie nagrody z wcześniejszych progów - dodatkowo zostanie specjalnie wyróżniony jako TurboFazowicz na planszy końcowej!

* ten próg zawiera nagrody z progów 10, 20-30, 50, 100 i 250 zł

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Przez Świat na Fazie w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Siema, Nazywam się Dawid Fazowski i pewnego dnia postanowiłem wyjechać na Antarktydę napić się wódki z Pingwinami... wyruszyłem w 2014 roku i tak po dziś dzień tworzę program Przygodowo-Rozrywkowo-Podróżniczy na Polskim Youtube :) Zapraszam co niedzielę o godzinie 12 ! Jest co oglądać :D

Hey Hey Hey to nie JuEsEJ :) 

Zawsze lubiłem głupie początki.. ale lecimy z tym jak jest na prawdę! 

Zapewne wchodząc na ten profil zastanawiasz się grubo czy aby nie zostać patronem kanału "Przez Świat na Fazie" a przy okazji i moim Patronem :) 

Podróżuję po świecie od 2012 roku a kanał prowadzę od 2014 roku i mimo, że jest to moją pasją, to też przy okazji - nie oszukujmy się - stało się moją pracą! Myślę, że spełnieniem marzeń jest dla większości ludzi na świecie robić coś, co się kocha - a zarazem potrafić z tego żyć!! U mnie się tak stało :) I dziękuję losowi, że mi się to udało... Chociaż trzeba przyznać, że wiele zaryzykowałem, by być w miejscu w którym jestem :) 

Jak wiecie kanał "Przez Świat na Fazie" słynie z zagranicznych wyjazdów autostopowych. Oczywiście prowadząc taki kanał, dochodzi do turbo wysokich kosztów czy to wymiany sprzętu na coraz to nowszy i bardziej profesjonalny, czy też po prostu utrzymania się w podróży. Szczerze - po tym co przeszedłem w Ameryce, nie jestem zdolny psychicznie przeżyć tego drugi raz - bo były to najgorsze chwile mojego życia.. 

Mam od kilku lat pewne plany, których realizowaniem się nie zajmowałem ze względu na to że po prostu nie miałem do tego głowy.. ale tak kilka lat temu myślałem, co by tu robić jak jestem w Polsce i kolejny wyjazd będzie dopiero za kilka miesięcy.. no i EUREKA wymyśliłem!

Wszystkiego dowiecie się w zakładce CELE :) Opisałem w miarę szczegółowo to, co będzie się działo z kanałem - jak również z Waszymi pieniędzmi :)  

Jak wiecie, Paweł od początku tworzy ten kanał i uważam że 10% zebranej kwoty mu się po prostu należy! Nie ma co dyskutować! Wkłada swój prywatny czas i poświęca życie prywatne właśnie na to, by zawsze na czas był odcinek - a przecież jak każdy pracuje na etacie....

Dodatkowo chciałbym tylko dopisać że jeśli jakimś cudem doszło by do sporej nadwyżki finansowej czyli okazało by się że miesięcznie otrzymujemy więcej, niż potrzeba na realizację projektów w co wątpię, ale gdyby... To pamiętajcie że finanse te nie zostaną przeznaczone na dzi#*i i koks lecz będą grzecznie odkładane na "Fazoladnie" a inwestycja ta jest na tyle droga że żaden grosz się nie zmarnuje :D 

Chciałbym byś został moim Patronem - a przy okazji również moim pracodawcą. Bym nie musiał martwić się co będzie jutro i poświęcić czas całkowicie na prace, związane z kanałem :) Pozdrawiam! 

 

Cele Autora

"Gotowanie na Fazie" 🍕🥣🍩
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 095 zł brakuje
45%
To projekt, który bardzo mi (i Wam!) się spodobał - ale w głowie wymyśliłem kilka modyfikacji 😉

Po odcinku z “Tam gdzie dredy poniosą” pomyślałem, że w sumie takie gotowanie mógłbym kręcić z gościem odcinka - czy to ze świata YouTube, czy też TV, mogę też zapraszać muzyków… Można by wymieniać - bo mam troszkę fajnych kontaktów!

W odcinku poza gotowaniem pojawią się też rozmowy o życiu, pasjach, podróżach - więc zdecydowanie będzie co oglądać…. A przy okazji nauczymy się przyrządzać dania ze świata lub jakiegoś polskiego regionu - będzie więc też okazja do nauczenia się czegoś nowego.

“Gotowanie na Fazie” to projekt, na który zdecydowanie czuje się... gotów 😃, więc myślę, że będzie się miło oglądało :)


Życie 😉
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 095 zł brakuje
30%
Poświęcam w sumie całe swoje życie temu kanałowi - a jak wiecie, trzeba z czegoś żyć. Kanał "Przez Świat na Fazie" zawsze był moją pasją, a już jakiś czas temu stał się też moją pracą . Z samego YouTuba w moim przypadku nie da się “wyżyć” - dlatego przyznam, że chcę finansować z Patronite również swoje życie.

Prosta sprawa - wynająć kwadrat, by jako 30 latek zamieszkać jak człowiek i wiedzieć że mam gdzie wracać… Muszę też dbać o choćby minimalny “budżet domowy”. Możecie pomóc mi zbudować bezpieczny port, żebym mógł mieć minimalną stabilizację i poczucie bezpieczeństwa! Z góry wielkie dzięki :)


Przez Świat na Fazie - Wyprawy Autostopowe poza Europę! 🚗🌎🧭
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 095 zł brakuje
18%
Witam Cię Patronie! Porozmawiajmy o celach :)

Sprawa jest prosta - ciężko jest mi wyznaczyć kwoty celów, ponieważ wszystko zależy od zebranej kwoty :)

Ale opowiem Wam o moich planach!!

1. Są to oczywiście zagraniczne wyjazdy poza Europę typowo AUTOSTOPEM! (zaznaczam to, ponieważ inne projekty będą wyglądać nieco inaczej niż dotychczasowo.) Wyprawy po świecie autostopem zostają bez zmian, a dodatkowo dojdą nowe formaty!

Jak wiecie, byłem już w prawie stu krajach - więc w zasadzie za mną już mniej więcej połowa świata... Nie ma co się zatrzymywać - możecie się spodziewać odcinków z każdego kraju na Ziemi! Dosłownie i w przenośni :)
Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Przez Świat na Fazie już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Paweł Wojtkowiak
Paweł Wojtkowiak
10 zł
magdalena gierszanow
magdalena gierszanow
10 zł
Iwona Beata
Iwona Beata
10 zł
Radek Madej
Radek Madej
10 zł
fishu
fishu
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.