Przez Świat na Fazie

W Patronite od 16.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 72

Liczba Patronów: 78

Zostań Patronem
246 patronów
6 335 miesięcznie
Siema, Nazywam się Dawid Fazowski i pewnego dnia postanowiłem wyjechać na Antarktydę napić się wódki z Pingwinami... wyruszyłem w 2014 roku i tak po dziś dzień tworzę program Przygodowo-Rozrywkowo-Podróżniczy na Polskim Youtube :) Zapraszam co niedzielę o godzinie 12 ! Jest co oglądać :D

O Autorze

Hey Hey Hey to nie JuEsEJ :) 

Zawsze lubiłem głupie początki.. ale lecimy z tym jak jest na prawdę! 

Zapewne wchodząc na ten profil zastanawiasz się grubo czy aby nie zostać patronem kanału "Przez Świat na Fazie" a przy okazji i moim Patronem :) 

Podróżuję po świecie od 2012 roku a kanał prowadzę od 2014 roku i mimo, że jest to moją pasją, to też przy okazji - nie oszukujmy się - stało się moją pracą! Myślę, że spełnieniem marzeń jest dla większości ludzi na świecie robić coś, co się kocha - a zarazem potrafić z tego żyć!! U mnie się tak stało :) I dziękuję losowi, że mi się to udało... Chociaż trzeba przyznać, że wiele zaryzykowałem, by być w miejscu w którym jestem :) 

Jak wiecie kanał "Przez Świat na Fazie" słynie z zagranicznych wyjazdów autostopowych. Oczywiście prowadząc taki kanał, dochodzi do turbo wysokich kosztów czy to wymiany sprzętu na coraz to nowszy i bardziej profesjonalny, czy też po prostu utrzymania się w podróży. Szczerze - po tym co przeszedłem w Ameryce, nie jestem zdolny psychicznie przeżyć tego drugi raz - bo były to najgorsze chwile mojego życia.. 

Mam od kilku lat pewne plany, których realizowaniem się nie zajmowałem ze względu na to że po prostu nie miałem do tego głowy.. ale tak kilka lat temu myślałem, co by tu robić jak jestem w Polsce i kolejny wyjazd będzie dopiero za kilka miesięcy.. no i EUREKA wymyśliłem!

Wszystkiego dowiecie się w zakładce CELE :) Opisałem w miarę szczegółowo to, co będzie się działo z kanałem - jak również z Waszymi pieniędzmi :)  

Jak wiecie, Paweł od początku tworzy ten kanał i uważam że 10% zebranej kwoty mu się po prostu należy! Nie ma co dyskutować! Wkłada swój prywatny czas i poświęca życie prywatne właśnie na to, by zawsze na czas był odcinek - a przecież jak każdy pracuje na etacie....

Dodatkowo chciałbym tylko dopisać że jeśli jakimś cudem doszło by do sporej nadwyżki finansowej czyli okazało by się że miesięcznie otrzymujemy więcej, niż potrzeba na realizację projektów w co wątpię, ale gdyby... To pamiętajcie że finanse te nie zostaną przeznaczone na dzi#*i i koks lecz będą grzecznie odkładane na "Fazoladnie" a inwestycja ta jest na tyle droga że żaden grosz się nie zmarnuje :D 

Chciałbym byś został moim Patronem - a przy okazji również moim pracodawcą. Bym nie musiał martwić się co będzie jutro i poświęcić czas całkowicie na prace, związane z kanałem :) Pozdrawiam! 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Szymon Górniak
Szymon Górniak
Próg: 10 zł
Piotr Kaźmierski
Piotr Kaźmierski
Próg: 10 zł
Димитрије Драгосављевић
Димитрије Драгосављевић
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Markus G. Bolligen
Markus G. Bolligen
Próg: 100 zł