Przeżyj w głuszy

W Patronite od 30.06.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
60 łącznie
Sztuka przeżycia w dzikim terenie bez dóbr cywilizacji.Zdobywanie pożywienia i wody.Pozyskiwanie medykamentów z otoczenia.Magazynowanie zapasów.Umiejętność odnalezienia się na łonie dzikiej natury.

O Autorze

 Witajcie! Nazywam się Andrzej Garczyński i tworze w serwisie You Tube kanał o nazwie Przeżyj w głuszy. 

 

Jestem pasjonatem surviwalu i szeroko pojętej sztuki przeżycia w ekstremalnych sytuacjach.Odwiedziłem wiele dzikich miejsc w Polsce i przebywałem w nich dłuższy czas bez dostaw dóbr cywilizacji z zewnątrz.Przyrodą i korzystaniem z jej zasobów interesuje sie od najmłodzych lat. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się w mediach społeczniościowych.Materiały które publikuję mogą okazać się przydatne podczas zwykłej wyprawy pod namiot ale też w czasie niebezpiecznych sytuacji jak kryzys,kataklizm czy konflikt militarny.Testuje sprzety,zdobywam pożywienie i leki z otoczenia Zdarza się też, że pokazuje jak miło spędzać czas na łonie dzikiej natury. 

 

Moją misją jest nauczyć ludzi szacunku dla przyrody, która w wielu aspektach może okazać się przydatna. Dodatkowo chce pokazać szeszemu gronu, że kożystanie z jej dóbr plus wcześniejsze przygotowanie, w dzisiejszych niepewnych czasach może ocalić życie i zdrowie. Pragnę by ludzie nauczyli się niezależności, gdy wszystko w około zawiedzie. Zapraszam do pogłębienia ze mną swojej wiedzy i umiejętności! 

 

Dzięki wsparciu o które Was proszę. Moje materiały będą ukazywały się z o wiele większą częstotliwością. Starczy, by dołożyć głównie do biletów pkp i paliwa,aby dojeżdżać w dzikie miejsca i pokazywać Wam ciekawe rzeczy. Dołożę też do zakupu prowiantu który nieraz jest nie zbędny. Sfinansuje zakup sprzętów, które dla Was będę testował. Dziękuję z góry za wsparcie! 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika