Avatar użytkownika

Przeżyj w głuszy

0
patronów
0 
miesięcznie
60 
łącznie
0
patronów
0 zł 60 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuje za wsparcie.Każda złotówka się liczy.Wzamian zostajesz moim patronem i wspomne o tym na każdym odcinku!
10 zł miesięcznie
Dziękuje za wsparcie.Każda złotówka się liczy.Wzamian zostajesz moim patronem i wspomne o tym na każdym odcinku!
20 zł miesięcznie
Dziękuje serdecznie !Twoje wsparcie jest znaczące.Mogę dorzucić do wyjazdu na którym pokaże Wam coś przydatnego.Wzamian wspomne na kazdym odcinku o tym, że jesteś patronem .Dodatkowo raz na dwa miesiące podeślę Ci kilka fotek za kulis lub fotki i opis jakiej wartościowej rośliny!
80 zł miesięcznie
Dzięki wielkie za konkretne wsparcie!Starczy min. na bilet by dotrzeć w jakieś wartościowe miejsce i pokazać Wam wiele ciekawych rzeczy.Jestem bardzo wdzięczny.Wzamian na każdym odcinku wspomnę ,że jesteś patronem .Raz w roku ,natomiast zaproponuje Ci wyprawę -szkolenie wspólnie ze mną!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Przeżyj w głuszy w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Sztuka przeżycia w dzikim terenie bez dóbr cywilizacji.Zdobywanie pożywienia i wody.Pozyskiwanie medykamentów z otoczenia.Magazynowanie zapasów.Umiejętność odnalezienia się na łonie dzikiej natury.

 Witajcie! Nazywam się Andrzej Garczyński i tworze w serwisie You Tube kanał o nazwie Przeżyj w głuszy. 

 

Jestem pasjonatem surviwalu i szeroko pojętej sztuki przeżycia w ekstremalnych sytuacjach.Odwiedziłem wiele dzikich miejsc w Polsce i przebywałem w nich dłuższy czas bez dostaw dóbr cywilizacji z zewnątrz.Przyrodą i korzystaniem z jej zasobów interesuje sie od najmłodzych lat. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się w mediach społeczniościowych.Materiały które publikuję mogą okazać się przydatne podczas zwykłej wyprawy pod namiot ale też w czasie niebezpiecznych sytuacji jak kryzys,kataklizm czy konflikt militarny.Testuje sprzety,zdobywam pożywienie i leki z otoczenia Zdarza się też, że pokazuje jak miło spędzać czas na łonie dzikiej natury. 

 

Moją misją jest nauczyć ludzi szacunku dla przyrody, która w wielu aspektach może okazać się przydatna. Dodatkowo chce pokazać szeszemu gronu, że kożystanie z jej dóbr plus wcześniejsze przygotowanie, w dzisiejszych niepewnych czasach może ocalić życie i zdrowie. Pragnę by ludzie nauczyli się niezależności, gdy wszystko w około zawiedzie. Zapraszam do pogłębienia ze mną swojej wiedzy i umiejętności! 

 

Dzięki wsparciu o które Was proszę. Moje materiały będą ukazywały się z o wiele większą częstotliwością. Starczy, by dołożyć głównie do biletów pkp i paliwa,aby dojeżdżać w dzikie miejsca i pokazywać Wam ciekawe rzeczy. Dołożę też do zakupu prowiantu który nieraz jest nie zbędny. Sfinansuje zakup sprzętów, które dla Was będę testował. Dziękuję z góry za wsparcie! 

 

Cele Autora

Wsparcie wypraw szkoleniowych.
  • 500 zł miesięcznie
  • 500 zł brakuje
0%
Pokryje to część kosztów związanych z wyjazdami do dzikich miejsc ,gdzie pokazuje wam metody przetrwania w dzikim terenie.Koszty głównie to:bilety pkp lub paliwo.Jedzenie generalnie zdobywam sam w terenie.Są jednak takie wyprawy gdzie czas ogranicza mnie i w tedy poprostu nie ma czasu na pozyskiwanie żywności z otoczenia.Dlatego nieraz dochodzą koszty prowiantu długoterminowego który sam produkuje i zabieram ze sobą. Dzięki temu wsparciu moje materiały będą zamieszczane z większą częstotliwością.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Przeżyj w głuszy już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Mikołaj Tchórzewski
Mikołaj Tchórzewski
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.