Przyjaciel_Chlebka

W Patronite od 27.02.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1959

Liczba Patronów: 1946

Zostań Patronem
Kup na prezent
4 patronów
110 miesięcznie
570 łącznie
Cosplayerka , "tiktokerka" chlebek czy jak zwał tak zwał. W przyszłości chciałabym pokazać Wam jak bardzo nie umiem w gry bo może być śmiesznie 🤣

O Autorze

Hej Hejo tu Przyjaciel_Chlebka  🍞 Większość osób kojarzy mnie jako cosplayerke i w  "internetach" staram się zarażać innych tą pasją bądź popychać do realizowania swoich własnych hobby. Studiuje kierunek artystyczny, staram się szyć wiele strojów własnoręcznie. Sama robię zdj edytuje je i ogólnie "żyje kreatywnie"

Prywatnie rozwijam się po woli w kierunku fotografii właśnie oraz  montażu (ale to ciut nudniejszy dla Was temat🤣)

Kolejny cel poza cosplayem (i trochę takie moje nie zrealizowane marzenie)to GIERKI w które jeszcze nigdy nie grałam😵Tak, że będziecie mogli być świadkami moich pierwszych kroków💪

Z góry dziękuję za każdą pomoc ❤️


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika