Avatar użytkownika

Przymierze Miłosierdzia

0
patronów
0 
miesięcznie
5 140 
łącznie
0
patronów
0 zł 5 140 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Kochani, normalnie tu znajdują się różne nagrody dla patronów, coś co mógłbyś otrzymać w zamian za wspieranie nas. My ofiarujemy Wam naszą ogromną wdzięczność i modlitwę. Każda złotówka jest dla nas bardzo ważna i z serca dziękujemy Wam za każde wsparcie. Pomoże to nam rozszerzyć nasze działania i ewangelizować w internecie. Żyjąc z opatrzności jako misjonarze nie zawsze mamy czas i środki na to, aby działać w internecie. Dzięki Waszej pomocy będziemy mogli spełnić nasze marzenie, aby w Przymierzu Miłosierdzia zacząć działać medialnie, aby dotrzeć z Miłosierdziem do jeszcze większej liczby osób. Czy jest coś bardziej cennego niż modlitwa? Dlatego dziękujemy, pamiętając w modlitwie o wszystkich naszych darczyńcach i o Tobie, który odwiedzasz naszą stronę! Co miesiąc ofiarowujemy za wszystkich naszych darczyńców Mszę Świętą, polecając Wasze życie i Wasze intencje. Niech Bóg Wam hojnie błogosławi!
10 zł miesięcznie
?
20 zł miesięcznie
?
30 zł miesięcznie
?
50 zł miesięcznie
?
100 zł miesięcznie
?
200 zł miesięcznie
?

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Przymierze Miłosierdzia w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

„Duch Pana Boga nade mną, posłał mnie, by głosić dobrą nowinę ubogim" Iz 61,1
              Powołaniem Przymierza Miłosierdzia jest ewangelizacja. Dlatego wychodzimy do ubogich materialnie i duchowo, do miejsc nędzy, tam gdzie nikt inny nie chce pójść.

Misją ruchu Przymierze Miłosierdzia jest stać się żywym wyrazem Miłości Miłosiernej dla najbardziej ubogich materialnie i duchowo. Rodzina Przymierza Miłosierdzia przyjmuje i łączy celibatariuszy i małżonków, świeckich i kapłanów. Ruch jest obecny w 14 miastach w Polsce, w ponad 50 miastach Brazylii oraz w innych państwach – Mozambiku, Wenezueli, Portugalii, Belgii, Chinach, we Włoszech, i na Dominikanie.

Powołaniem Przymierza Miłosierdzia jest ewangelizować, aby przemieniać, czyniąc każdego ewangelizowanego ewangelizatorem. Dlatego ewangelizujemy poprzez różne formy: sztukę, taniec, teatr, muzykę, uwielbienia i głoszenie Słowa Bożego. W Polsce ewangelizujemy w poprawczakach, więzieniach, ośrodkach dla chorych, uzależnionych i bezdomnych, organizujemy także spotkania dla dzieci i młodzieży. Wychodzimy na ulicę, do prostytutek i bezdomnych. W wielu miastach prowadzimy Misję Talitha Kum, tydzień ewangelizacji miasta. Organizujemy również
dyskoteki o nazwie „Cristoteca”, które są miejscem zabawy, modlitwy i uwielbienia.  Prowadzimy rekolekcje dla:

  • młodych „Talitha Kum"
  • dorosłych „Ruah”
  • małżeństw „Kana”
  • osób rozeznających powołanie „Samuel”

Obok działań ewangelizacyjnych Ruch wykonuje różne prace społeczne dla potrzebującej społeczności, łącząc ewangelizację i dobroczynność. Obecnie Ruch posiada łącznie 17 domów dla narkomanów i ludzi ulicy, dla dzieci i młodzieży.

Serdecznie zapraszamy na stronę https://przymierzemilosierdzia.pl, gdzie znajdziesz więcej informacji o nas i naszej działalności oraz gdzie możesz nawiązać z nami współpracę. 

Jeśli tylko chcecie wesprzeć nasze działania, bardzo zapraszamy do dołączenia do naszych patronów. 

Patroni - dziękujemy Wam!

Od ponad 20 lat podróżujemy po całym świecie, głosząc Miłosierdzie Boże- to wszystko dzięki Wam! Dziękujemy!

Cele Autora

Rozwój mediów i kanału YouTube
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 3 000 zł brakuje
0%
Naszym celem jest tworzenie profesjonalnych treści, rozwój mediów, zwłaszcza kanału YouTube. Żyjąc z opatrzności jako misjonarze nie zawsze mamy czas i środki na to. aby działać w internecie. Dzięki Waszej pomocy będziemy mogli spełnić nasze marzenie, aby w Przymierzu Miłosierdzia zacząć działać medialnie, aby dotrzeć z Miłosierdziem do jeszcze większej liczby osób.
Z serca dziękujemy Wam za każde wsparcie :)
Robić jeszcze więcej
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 4 000 zł brakuje
0%
Kochani,
pragniemy rozszerzyć nasze działania i więcej ewangelizować w internecie.
Dlatego potrzebujemy stałego zaangażowania dodatkowych osób. Jeśli pomożecie nam w zebraniu odpowiedniej kwoty, to będziemy w stanie zatrudnić osobę, która będzie dla Was przygotowywać profesjonalne materiały! Jeśli uważasz, że to ważne przedsięwzięcie – wesprzyj nas :-)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Przymierze Miłosierdzia już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Anonimowy patron
5 zł
Anonimowy patron
100 zł
Anonimowy patron
5 zł
Anonimowy patron
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.