Przyroda Dzieciom

W Patronite od 18.08.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2753

Liczba Patronów: 2341

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
15 miesięcznie
725 łącznie
Podcast „Przyroda Dzieciom” to słuchowisko z dźwiękami natury dla najmłodszych. Zapraszamy Maluchy i ich Rodziców na spacery w różne ekosystemy, by razem posłuchać odgłosów zwierząt, poznać ich nazwy i zwyczaje :)

O Autorze

Do stworzenia podcastu "Przyroda Dzieciom" skłoniła nas... pandemia. Kiedy wprowadzano kolejne ograniczenia, chcieliśmy zapewnić naszemu dziecku namiastkę kontaktu z naturą, a jednocześnie – stworzyć alternatywę dla bajek z TV. Tak powstał pomysł na krótkie słuchowiska, spacery po dźwiękach natury. Od razu zapaliliśmy się do tego pomysłu, a jego realizacja dała nam ogromną satysfakcję!

"Przyroda Dzieciom" skierowana jest do najmłodszych. Z jednej strony podcast ma na celu popularyzację wiedzy o zwierzętach mieszkających w różnych środowiskach naturalnych, z drugiej – to szansa na wspólne, rodzinne spędzanie czasu. Każdy odcinek to dźwiękowa wyprawa zakończona zagadkami dla dzieci. Ważnym aspektem tego projektu jest dla nas dopracowanie efektów dźwiękowych, tak by maluchy mogły z łatwością przenieść się w opowiadane przez nas historie.

Ku naszej wielkiej radości, podcast spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem zarówno dzieci, jak i rodziców. Dostaliśmy wiele pozytywnych recenzji i próśb o więcej. Rodzice pisali nam, jak słuchają "Przyrody..." w podróży samochodem i całą rodziną biorą udział w zgadywankach. Jedną z najbadziej rozczulających wiadomości był przesłany film, na którym dzieci proszą, by raz jeszcze puścić im dzika :) Dlatego nagrywamy dalej!

 

Niezmiernie cieszy nas, że maluchy codziennie słuchają podcastu - odcinki "Przyrody Dzieciom" przekroczyły już 100 000 odtworzeń, a odgłosy zwierząt rozlegają się co miesiąc już u ponad 10. tysięcy rodzin ❤️

Jeśli nie znasz jeszcze naszych odcinków - posłuchaj ich teraz :)

Kliknij poniżej aby otworzyć stronę podcastu na wybranej platformie:

listen-on-spotify - Bartłomiej Biga  Back to Happy Podcast - Suzanne Falter  Podcast - Akademia Edukacji 2020

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
KAMIL RYBIŃSKI
KAMIL RYBIŃSKI
Próg: 10 zł
Anna Domańska
Anna Domańska
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Rafał Sierawski
Rafał Sierawski
Próg: 5 zł
Kamil Rybiński
Kamil Rybiński
Próg: 10 zł
Monika Waśniewska
Monika Waśniewska
Próg: 5 zł