PSX EXTREME

W Patronite od 12.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 66

Liczba Patronów: 95

Zostań Patronem
Kup na prezent
211 patronów
7 536 miesięcznie
PSX Extreme to pierwszy i największy w Polsce opiniotwórczy miesięcznik o grach wideo przeznaczonych na konsole, który ukazuje się nieprzerwanie od 1997 roku.

O Autorze

PSX EXTREME

O NAS

PSX Extreme to pierwszy i największy w Polsce opiniotwórczy miesięcznik o grach przeznaczonych na konsole, który ukazuje się nieprzerwanie od 1997 roku.

Magazyn tworzony jest przez znanych i cenionych od lat autorów, którzy w sposób atrakcyjny i rzetelny przedstawiają wszelkie nowości ze świata konsol i gier wideo. Poza recenzjami i zapowiedziami pismo zawiera również artykuły publicystyczne i felietony.

Magazyn ma atrakcyjny i dynamiczny layout, który swoją szatą graficzną i nowoczesnością zapewnia doskonałe uporządkowanie treści, a dodatkowo perfekcyjnie nawiązuje do tematyki, uzupełniając lekturę o przyjemne wrażenia estetyczne.

DLACZEGO PATRONITE?

Działalność naszej firmy oparta jest na dwóch kluczowych filarach: organizacji targów i konferencji oraz wydawaniu czasopism, a większość przychodów generuje z eventów właśnie. Tymczasem od półtora roku nie zorganizowaliśmy ani jednej imprezy targowej czy konferencyjnej z których zyski pozwalały nam przez poprzednie 10 lat spokojnie funkcjonować.

Przez ostatnie półtora roku wypadło nam z kalendarza osiem dużych imprez, w tym dwie edycje międzynarodowych targów, które corocznie organizujemy w EXPO XXI od 10 lat, największych na świecie w swojej branży. No i oczywiście Pixel Heaven 2020... Szczególnie ta ostania impreza to duży ból. Kiedy końcu przenieśliśmy się do co najmniej dwa razy większych przestrzeni niż Zajezdnia MZA, dogadaliśmy świetnych gości specjalnych i naprawdę kroiło się grubo jak to mówią, również pod względem wystawców czy sponsorów - pandemia zmieniła wszystko...

W końcu - co najważniejsze - wiemy, że mamy Was, najlepszą na świecie społeczność Czytelników, którzy doceniają jakościowe pismo w druku. A my kochamy to co robimy.

Jak wiadomo, stałe koszty są wysokie przy takiej działalności (od utrzymania biura, poprzez koszty druku, DTP, wierszówek po dystrybucję). Składa się to na kwotę ok. 60.000 PLN netto i jest to naprawdę absolutne minimum, które musimy ponieść co miesiąc.

To dlatego pozwalamy zwrócić się o pomoc do Was, a w zamian dostarczymy jeszcze więcej dobra, ku korzyści nas wszystkich :)

Z góry serdecznie dziękujemy!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
ROLAND JUREK
ROLAND JUREK
Próg: 13 zł
Przemysław  Piotrowicz
Przemysław Piotrowicz
Próg: 10 zł
Krzysztof Ginter
Krzysztof Ginter
Próg: 13 zł
Tomasz Hojda
Tomasz Hojda
Próg: 7 zł
Krzysztof Studziński
Krzysztof Studziński
Próg: 100 zł
Paweł Wiśniewski
Paweł Wiśniewski
Próg: 10 zł