PSX EXTREME

W Patronite od 12.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 65

Liczba Patronów: 97

Zostań Patronem
Kup na prezent
221 patronów
8 216 miesięcznie
PSX Extreme to jedyny w Polsce opiniotwórczy miesięcznik o grach wideo i popkulturze, który ukazuje się nieprzerwanie od 1997 roku.

O Autorze

PSX EXTREME


O NAS

PSX Extreme to jedyny w Polsce opiniotwórczy miesięcznik o grach wideo i popkulturze, który ukazuje się nieprzerwanie od 1997 roku.

Magazyn tworzony jest przez znanych i cenionych od lat autorów, którzy w sposób atrakcyjny i rzetelny przedstawiają wszelkie nowości ze świata konsol i gier wideo. Poza recenzjami i zapowiedziami pismo zawiera również artykuły publicystyczne, wywiady i felietony. Pismo ma atrakcyjny i dynamiczny layout, który swoją kolorystyką i nowoczesnością zapewnia doskonałe uporządkowanie treści, a dodatkowo perfekcyjnie nawiązuje do tematyki, uzupełniając lekturę o przyjemne wrażenia estetyczne.


DLACZEGO PATRONITE?

Działalność naszej firmy oparta jest na dwóch kluczowych filarach: organizacji targów i konferencji oraz wydawaniu czasopism, a większość przychodów generuje z eventów właśnie. 

Jednak jesteśmy ekipą wychowaną na prasie drukowanej i nie chcemy dopuścić to sytuacji, w której w naszym kraju nie będzie ANI JEDNEGO (!) miesięcznika poświęconego grom wideo.

A co najważniejsze - wiemy, że mamy Was, najlepszą na świecie społeczność Czytelników, którzy doceniają jakościowe pismo w druku. A my kochamy to co robimy.

Jak powszechnie wiadomo, inflacja i niekorzystne otoczenie rynkowe szczególnie dotyka druk. W samym roku 2022 koszt papieru i druku magazynu się podwoił. Do tego rosnące ceny energii elektrycznej, logistyki powodują, że wiele pism znika z rynku.

Comiesięczny koszt przygotowania i wydania magazynu PSX Extreme, wliczając w to wszystkie składowe wymienione powyżej i dodatkowo koszty biura, oprogramowania, pracowników, wierszówki redaktorów, składu DTP dają sumę prawie 120.000 PLN netto.

Bardzo trudno odzyskać ją ze sprzedaży detalicznej (swoje muszą przecież zarobić też dystrybutorzy prasy) oraz reklam.

To dlatego pozwalamy sobie zwrócić się o pomoc do Was, a w zamian dostarczymy jeszcze więcej dobra, ku korzyści nas wszystkich :)

Z góry serdecznie Wam dziękujemy!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Vencer
Vencer
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Marcin Raubo
Marcin Raubo
Próg: 100 zł
ROLAND JUREK
ROLAND JUREK
Próg: 13 zł
Przemysław  Piotrowicz
Przemysław Piotrowicz
Próg: 10 zł
Rafał  Grodek
Rafał Grodek
Próg: 13 zł