Avatar użytkownika

Pszczelarz z Wąchocka

1
patron
1
patron

Progi wsparcia

Obrazek progu
5 zł miesięcznie
🕵️‍♂️W zamian za okazane wsparcie otrzymasz dostęp do ściśle tajnej grupy na Facebooku gdzie będziemy mieli lepszy kontakt. Jest to grupa tylko i wyłącznie dla moich Patronów gdzie odpowiadam na wasze pytania, doradzam i uczę.
Obrazek progu
10 zł miesięcznie
👉 W zamian za Twoje wsparcie otrzymasz wszystkie nagrody z poprzednich progów oraz:

🗓️ Wyślę do Ciebie certyfikat patrona w formacie PDF do wydruku.
Obrazek progu
20 zł miesięcznie
👉 W zamian za Twoje wsparcie otrzymasz wszystkie nagrody z poprzednich progów oraz:

🗓️ Wyślę do Ciebie kalendarz w wersji PDF do wydruku z pięknymi ilustracjami pszczół wykonanymi przez Sonię Ginelli Wiśniewską.
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
👉 W zamian za Twoje wsparcie otrzymasz wszystkie nagrody z poprzednich progów oraz:

🗓️ Otrzymasz ode mnie kupon rabatowy na zakupy w naszym sklepie internetowym gdzie możesz zakupić produkty pszczele pozyskiwane w naszej pasiece.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Pszczelarz z Wąchocka w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Kanał poruszający tematykę pszczół, prowadzenia pasieki, miodu, ogrodu, zdrowej żywności. Znajdziesz tutaj zarówno materiały edukacyjne jak i ciekawostki o których nie miałeś pojęcia!

Cześć! Jest mi niezmiernie miło, że trafiłeś na tę stronę!

Pozwól, że się przedstawię i pokrótce opowiem o sobie.

Mam na imię Wojciech i mieszkam w Wąchocku. Pomimo tego, że jestem tzw. "miastowym", bo urodziłem się w Gliwicach w województwie śląskim gdzie spędziłem pierwsze 25 lat mojego życia, to finalnie "wywiało mnie" na wieś do Wąchocka i tutaj prowadzę o wiele spokojniejsze życie bez codziennego, miastowego galopu.

Przez wiele lat pracowałem jako informatyk, freelancer prowadząc min. największy w Polsce serwer MMORPG Lineage II, później jeden z większych serwerów skyblockowych Minecrafta. Pisałem programy w Java, tworzyłem strony www, ale przez cały czas nie czułem, że jest to coś co chciałbym robić dłuższy czas.

Kiedyś oglądając program popularnonaukowy o pszczołach na Planete postanowiłem zostać pszczelarzem. W krótkim, półgodzinnym programie zobaczyłem jak wspaniałe i fascynujące są to owady. Zacząłem zgłębiać wiedzę na ich temat czytając różnego rodzaju książki, gazety, internetowe blogi oraz oglądając filmy w internecie kręcone przez pszczelarzy. Tak mnie to wciągnęło, że po dwóch latach zapisałem się do Technikum Pszczelarskiego w Pszczelej Woli pod Lublinem, i po zdobyciu odpowiedniej dawki wiedzy odważyłem się założyć własną pasiekę. Kupiłem pierwsze trzy ule, pszczoły i tak zaczęła się moja przygoda, która twa do dziś.

Wreszcie robię coś co sprawia mi przyjemność i jest nie tylko pasją ale również sposobem na życie. Po kilku latach rozwijania pasieki postanowiłem otworzyć sklep z akcesoriami dla pszczelarzy, który również prężnie się rozwija. Pomagam innym osobom założyć pasieki, prowadzić pasieki, a klientom mojego sklepu zawsze służę radą i pomocą.

Po jakimś czasie otworzyłem profil na TikToku gdzie wrzucałem różnego rodzaju ciekawostki o pszczołach tak by inne osoby również zafascynować tym tematem. Okazało się, że zarówno kanał jak i publikowane przeze mnie filmy są pozytywnie oceniane przez oglądających. W późniejszym czasie zacząłem publikować odpowiedzi na filmy, porady z pasieki i tak udało mi się zdobyć sporą publiczność.

Otworzyłem kanał na yt gdzie wrzucam dłuższe formy porad, przepisów które nie mieszczą się w Tiktokowych ramach krótkich filmów.

 

Za namową moich fanów założyłem Patronite - i dlatego właśnie się tu spotykamy.

Serdecznie Cię witam, i zapraszam na moje Social Media oraz do wsparcia mojej działalności.

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Pszczelarz z Wąchocka już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Barbara Noga
Barbara Noga
5 zł
Anonimowy patron
5 zł
Roman Adamowicz
Roman Adamowicz
5 zł
PIT
PIT
50 zł
Przemysław Gaładyk
Przemysław Gaładyk
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.