Avatar użytkownika

Pszczelarz z Wąchocka

7
patronów
7
patronów

Progi wsparcia

Obrazek progu
5 zł miesięcznie
👍 Wielkie dzięki za Twoje wsparcie!
Obrazek progu
10 zł miesięcznie
👍 Wielkie dzięki za Twoje wsparcie!
Obrazek progu
20 zł miesięcznie
👍 Wielkie dzięki za Twoje wsparcie!
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
👍 Wielkie dzięki za Twoje wsparcie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Pszczelarz z Wąchocka w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Kanał poruszający tematykę pszczół, prowadzenia pasieki, miodu, ogrodu, zdrowej żywności. Znajdziesz tutaj zarówno materiały edukacyjne jak i ciekawostki o których nie miałeś pojęcia!

Cześć! Jest mi niezmiernie miło, że trafiłeś na tę stronę!

Pozwól, że się przedstawię i pokrótce opowiem o sobie.

Mam na imię Wojciech i mieszkam w Wąchocku. Pomimo tego, że jestem tzw. "miastowym", bo urodziłem się w Gliwicach w województwie śląskim gdzie spędziłem pierwsze 25 lat mojego życia, to finalnie "wywiało mnie" na wieś do Wąchocka i tutaj prowadzę o wiele spokojniejsze życie bez codziennego, miastowego galopu.

Przez wiele lat pracowałem jako informatyk, freelancer prowadząc min. największy w Polsce serwer MMORPG Lineage II, później jeden z większych serwerów skyblockowych Minecrafta. Pisałem programy w Java, tworzyłem strony www, ale przez cały czas nie czułem, że jest to coś co chciałbym robić dłuższy czas.

Kiedyś oglądając program popularnonaukowy o pszczołach na Planete postanowiłem zostać pszczelarzem. W krótkim, półgodzinnym programie zobaczyłem jak wspaniałe i fascynujące są to owady. Zacząłem zgłębiać wiedzę na ich temat czytając różnego rodzaju książki, gazety, internetowe blogi oraz oglądając filmy w internecie kręcone przez pszczelarzy. Tak mnie to wciągnęło, że po dwóch latach zapisałem się do Technikum Pszczelarskiego w Pszczelej Woli pod Lublinem, i po zdobyciu odpowiedniej dawki wiedzy odważyłem się założyć własną pasiekę. Kupiłem pierwsze trzy ule, pszczoły i tak zaczęła się moja przygoda, która twa do dziś.

Wreszcie robię coś co sprawia mi przyjemność i jest nie tylko pasją ale również sposobem na życie. Po kilku latach rozwijania pasieki postanowiłem otworzyć sklep z akcesoriami dla pszczelarzy, który również prężnie się rozwija. Pomagam innym osobom założyć pasieki, prowadzić pasieki, a klientom mojego sklepu zawsze służę radą i pomocą.

Po jakimś czasie otworzyłem profil na TikToku gdzie wrzucałem różnego rodzaju ciekawostki o pszczołach tak by inne osoby również zafascynować tym tematem. Okazało się, że zarówno kanał jak i publikowane przeze mnie filmy są pozytywnie oceniane przez oglądających. W późniejszym czasie zacząłem publikować odpowiedzi na filmy, porady z pasieki i tak udało mi się zdobyć sporą publiczność.

Otworzyłem kanał na yt gdzie wrzucam dłuższe formy porad, przepisów które nie mieszczą się w Tiktokowych ramach krótkich filmów.

 

Za namową moich fanów założyłem Patronite - i dlatego właśnie się tu spotykamy.

Serdecznie Cię witam, i zapraszam na moje Social Media oraz do wsparcia mojej działalności.

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Pszczelarz z Wąchocka w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Pszczelarz z Wąchocka już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Pierre De'Olsie
Pierre De'Olsie
50 zł
Pierre De'Olsie
Pierre De'Olsie
20 zł
Karol Bator
Karol Bator
10 zł
Amand Bogucki
Amand Bogucki
20 zł
Mariusz Mario
Mariusz Mario
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.