Avatar użytkownika

Pummelowanko

12
patronów
266 
miesięcznie
6 842 
łącznie
12
patronów
266 zł 6 842 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Podoba Ci się nasza inicjatywa i chcesz ją wspierać! Na turniejach wypijemy Twoje zdrowie! Dostaniesz też specjalną rolę na Discordzie Pummel League!
16 zł miesięcznie
Za cenę jednego boosterka pomagasz nam rozwijać kanał! W nagrodę dostaniesz od nas podpisaną przez nas, ulubioną kartę wszystkich graczy FaB, Pummel! Oprócz tego wszystkie nagrody z poprzednich stopni.
48 zł miesięcznie
Za cenę draftu pokazujesz, że jesteś super fanem! Co jakiś czas dostaniesz od nas specjalny gadżet Pummelowanka, który dzięki Patronite będziemy mogli wyprodukować! Oprócz tego wszystkie nagrody z poprzednich stopni.
112 zł miesięcznie
To już sporo boosterów, dzięki! W ramach tego poziomu wsparcia w nagrodę otrzymujesz godzinę coachingu miesięcznie z Duofanelem! Oprócz tego wszystkie nagrody z poprzednich stopni.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Pummelowanko w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Pummelowanko to kanał na Youtube o grze karcianej Flesh and Blood prowadzony przez Maćka 'Duofanel' Janika i Michała 'Shub' Szubskiego. Oprócz cotygodniowego podcastu, w ramach kanału prowadzimy również ligę rozgrywek on-line oraz tworzymy filmy z dużych wydarzeń w świecie gry.

Pummelowanko to projekt prowadzony przez Macieja "Duofanel" Janika i Michała "MrShub" Szubskiego skierowany do polskiej społeczności gry karcianej Flesh and Blood. Od skromnych początków polegających na doraźnym komentowaniu meczy pomiędzy znanymi, polskimi graczami dotarliśmy do kanału na youtube, który rozpoznaje większość aktywnych polskich zawodników, zarówno pro, jak i casual. 

O nas:

Maciej "Duofanel" Janik - gracz karciany, który w społeczności polskiego TCG nie wymaga przedstawiania. W karcianki gra od zawsze, od zawsze też na poziomie competitive. Wielokrotny uczestnik Pro Tour MtG oraz dużych turniejów w Gwinta i Legends of Runeterra. Od 2021 roku aktywny gracz Flesh and Blood, fan decków tier1 i wygrywania gold foil. W tym krótkim czasie osiągnął m.in. wygrana Battle Hardened Kraków, Top8 Pro Tour New Jersey, day2 Calling Utrecht, day2 Pro Tour Lille.

Michał "MrShub" Szubski - w karcianki gra od dawna, ale w żadną nie zaangażował się tak jak we Flesh and Blood. Odpowiada za stronę techniczną projektu, stronę casual grania w karty oraz znajomość lore. Zagorzały fan guardiana, na którego ostatecznie zwykle się decyduje przy wyborze decku. Osiągnięcia m. in. top32 Calling Lille. 

 

 

Co robimy?

Naszą główną działalnością jest kanał https://www.youtube.com/c/Pummelowanko na którym co wtorek o 22 prowadzimy podcast live o najważniejszych wydarzeniach w społeczności z ostatnich dni, dyskutujemy o metagame oraz gościmy polskich zawodników, którzy osiągają najwyższe miejsca na turniejach. 

Na kanale staramy się również umieszczać filmy związane tematycznie z Flesh and Blood. Znajdziecie na nim m.in. transmisje z gier czołowych polskich graczy z naszym komentarzem (showmatche) oraz relacje z największych turniejów, na których byliśmy jak Calling Kraków czy Pro Tour Lille. Wraz z rozwojem kanału chcielibyśmy poszerzyć naszą ofertę w tym względzie, ponieważ pomysłów nam nie brakuje!

Jako kanał jesteśmy również organizatorem nowej inicjatywy dla polskich graczy Flesh and Blood jaką jest liga online - Pummel League. Bazująca na rozgrywaniu gier poprzez platformę talishar.net (dawne fleshandbloodonline.com) liga oferuje możliwość testowania gier i rywalizacji bez wychodzenia z domu. Staramy się, by liga przyciągała jak największą liczbę graczy (tak grających na co dzień w FaB, jak i nowych graczy korzystających z ułatwień oferowanych przez grę on-line). Chcemy również integrować i powiększać społeczność. Zależy nam, żeby w każdym sezonie ligi do wygrania były nagrody rzeczowe motywujące do rywalizacji przez cały sezon!

link do Discorda obsługującego ligę, na który zapraszamy! https://discord.gg/yjzK6xnK

 

Jeżeli tu trafiłeś, prawdopodobnie i tak znasz naszą działalność, ponieważ działamy w stosunkowo skromnym gronie! Niemniej kanał coraz bardziej się rozwija, a w raz ze startem organizowanej przez nas Pummel League zaczął generować pewne koszty. Dzięki Patronite wspomożesz nasz dalszy rozwój oraz kontynuację kolejnych sezonów Ligi!

Cele Autora

Rozwijamy się
  • 400 zł miesięcznie
  • 134 zł brakuje
66%
Dzięki dodatkowym zyskom możemy rozwijać kanał. Raz w miesiącu będziemy dodawać odcinek specjalny, na którego temat będziecie mieli wpływ jako patroni! Michał dopilnuje też by Maciek kupił nową kamerkę ;)
To już prawie praca...
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 734 zł brakuje
26%
Dzięki tak dużemu Waszemu wkładowi wygospodarujemy więcej czasu na kanał, a co za tym idzie regularnie będziemy dodawać odcinki specjalne poza cotygodniowym podcastem! Dzięki!
Nie dokładamy do interesu
  • 100 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Przy Waszym skromnym wkładzie przestaniemy dokładać do interesu, a może starczy nam nawet na cukier do herbaty wypijanej w trakcie podcastu!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Pummelowanko już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Mariusz Suchanecki
Mariusz Suchanecki
16 zł
Piotr Gruszecki
Piotr Gruszecki
16 zł
Grzegorz Pawlikowski
Grzegorz Pawlikowski
16 zł
Sito
Sito
16 zł
Sebastian Piełudź
Sebastian Piełudź
16 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.