Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

645 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Zapraszamy na portal www.pupilove.pl , którego celem jest znajdowanie kochającego domu porzuconym psiakom. Mogą Państwo dodawać psy do adopcji oraz pomóc znaleźć im wytęskniony dom. Sprawmy by koszmar schroniskowej beznadziei zmienił się w piękne, radosne, bezpieczne, szczęśliwe życie. Bardzo prosimy, pomóżmy im, by nie straciły wiary w ludzi.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 9999 zł miesięcznie
brakuje 9999 zł
Pomoc pupilom z całej Polski w adopcji pupilove.pl
Pomoc pokrzywdzonym przez los psiakom, które szukają kochających właścicieli "Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa", kupno karmy dla potrzebujących schronisk, każde 5zł ma znaczenie dla losów pupilu do adopcji. Promowanie systemu adopcyjnego psów w Polsce, tak aby każdy potrzebujący pies znalazł kochający dom dla siebie.
www.pupilove.pl

O Autorze

Zapraszamy na portal www.pupilove.pl , którego głównym celem jest znajdowanie kochającego domu porzuconym psiakom. Mogą Państwo dodawać psy do adopcji oraz pomóc znaleźć im wytęskniony dom. Sprawmy by koszmar schroniskowej beznadziei zmienił się w piękne, radosne, bezpieczne, szczęśliwe życie. Bardzo prosimy, pomóżmy im, by nie straciły wiary w dobroć ludzi…"JAK DODAĆ ZDJĘCIE PSIAKA? TO ZAJMIE TYLKO 2 MINUTKI
http://pupilove.pl/psy-do-adopcji-dodaj/

Jesteśmy ich głosem, ich wołaniem o pomoc!

Nasza misją jest reagowanie na cierpienie i krzywdę tych bezbronnych istot. Niestety było nam bardzo ciężko wpłynąć bezpośrednio na los zwierząt, ponieważ ogrom skrzywdzonych psiaków jest bardzo duży. W zderzeniu z twardą rzeczywistością, postanowiliśmy stworzyć sieć pomagającą w adopcji psów.

Wiele psów cierpi z powodu nieodpowiedzialnego zachowania człowieka, a przecież to na nas spoczywa obowiązek opieki nad nimi. Każdego dnia są wyrzucane, zagubione, okaleczone, ranne, bezdomne. Ich strach i krzywda doznana z ręki człowieka czynią je bezbronnymi. Wszystkie takie zwierzęta po prostu potrzebują naszej pomocy. Zagłodzone, ranne, chore, wycieńczone, swoim zachowaniem proszą o pomoc.

Zwierzęta same się nie obronią!

potrzebują naszej ochrony, w zamian mogą odwdzięczyć się bezgraniczną miłością i wiernością do jakiej nie jest zdolny żaden człowiek. One zasługują na nasz szacunek, bo często są bardziej ludzkie od nas samych. Za cel bierzemy sobie znajdywanie najlepszych domów, do których z radością powierzamy naszych przyjaciół. Każdy pies ze schroniska ma swoją historię, coś już w swoim życiu przeszedł, ale możemy sprawić by te złe dni poszły w zapomnienie. Oprócz wielu zalet adopcji psa ze schroniska należy podkreślić coś, o czym się często zapomina. Adoptując zwierzę ze schroniska czynimy wielkie dobro, naprawiamy to co zepsuli inni ludzie, ratujemy istotę, której los w jednej chwili zmienia się diametralnie. Koszmar schroniskowej beznadziei zmienia się w piękne, radosne, bezpieczne, szczęśliwe życie. Los tego wybranego, jedynego zwierzęcia zależy właśnie od nas. Mamy wielką moc – możemy wpłynąć na los bezbronnej istoty. Bardzo prosimy, pomóżmy im by nie straciły wiary w dobroć ludzi! …

 

Dziękujemy wszystkim za pomoc to właśnie dzięki Wam psy do adopcji trafiają do kochających domów!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Super! Nie jest Ci obojętny los potrzebujących piesków. Dziękujemy Ci za to! Każde 5zł pomaga w dotarciu do jak największej liczby osób, które mogą adoptować psa i w końcu wyzwolić go ze schroniskowego padołu.

Dziękujemy z całego serca!
pupilove.pl
Zostań patronem
40 zł / miesiąc
patroni: 0
Jesteś wspaniała/y, Dziękujemy, każde 15zł jest przekazywane na karmę dla psów znajdujących się w schroniskach, Raz w miesiącu przekazujemy karmę potrzebującemu schronisku, a właśnie dzięki Tobie Fiodor, Gabi, Rysiu czy też inny psiak będzie miał pełną miskę jedzenia. Kolejne 25zł pomaga w dotarciu do osób, które zainteresowane są adopcją psa, w ten sposób ratujemy jego świat poprzez znalezienie kochających opiekunów, którzy zaopiekują się swoim Pupilem.

Raz w miesiącu wylosujemy jedną osobę, która otrzyma koszulkę pupilove, kubek pupilove lub też inny gadżet pupilove. Dodatkowo opublikujemy listę Patronów na fanpage Pupilove ( za zgodą patrona )

Dziękujemy z całego serca!
pupilove.pl
Zostań patronem
80 zł / miesiąc
patroni: 0
Brak nam słów :) Dzięki tej kwocie oprócz tego że właśnie wsypałaś/eś jedzenie do miski psa poprzez co ratujesz jego świat, w ramach podziękowania od nas dostaniesz naszą koszulkę lub inny gadżet Pupilove.pl. Dzięki tej wpłacie znacząco przyczyniasz się do znalezienia odpowiedniego domu dla Pupila i w ten sposób ratujesz jego świat. Dziękujemy Ci za to że jesteś w stanie poświęcić swoje pieniądze na to aby pomagać odnaleźć wymarzony dom. Jest nas coraz więcej! Podaj ręke psu, pokażmy siłe ludzi!

Raz w miesiącu opublikujemy listę Patronów na fanpage Pupilove ( za zgodą patrona )

Dziękujemy z całego serca!
pupilove.pl
Zostań patronem