Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

645 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Zapraszamy na portal www.pupilove.pl , którego celem jest znajdowanie kochającego domu porzuconym psiakom. Mogą Państwo dodawać psy do adopcji oraz pomóc znaleźć im wytęskniony dom. Sprawmy by koszmar schroniskowej beznadziei zmienił się w piękne, radosne, bezpieczne, szczęśliwe życie. Bardzo prosimy, pomóżmy im, by nie straciły wiary w ludzi.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 9999 zł miesięcznie
brakuje 9999 zł
Pomoc pupilom z całej Polski w adopcji pupilove.pl
Pomoc pokrzywdzonym przez los psiakom, które szukają kochających właścicieli "Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa", kupno karmy dla potrzebujących schronisk, każde 5zł ma znaczenie dla losów pupilu do adopcji. Promowanie systemu adopcyjnego psów w Polsce, tak aby każdy potrzebujący pies znalazł kochający dom dla siebie.
www.pupilove.pl

O Autorze

Zapraszamy na portal www.pupilove.pl , którego głównym celem jest znajdowanie kochającego domu porzuconym psiakom. Mogą Państwo dodawać psy do adopcji oraz pomóc znaleźć im wytęskniony dom. Sprawmy by koszmar schroniskowej beznadziei zmienił się w piękne, radosne, bezpieczne, szczęśliwe życie. Bardzo prosimy, pomóżmy im, by nie straciły wiary w dobroć ludzi…"JAK DODAĆ ZDJĘCIE PSIAKA? TO ZAJMIE TYLKO 2 MINUTKI
http://pupilove.pl/psy-do-adopcji-dodaj/

Jesteśmy ich głosem, ich wołaniem o pomoc!

Nasza misją jest reagowanie na cierpienie i krzywdę tych bezbronnych istot. Niestety było nam bardzo ciężko wpłynąć bezpośrednio na los zwierząt, ponieważ ogrom skrzywdzonych psiaków jest bardzo duży. W zderzeniu z twardą rzeczywistością, postanowiliśmy stworzyć sieć pomagającą w adopcji psów.

Wiele psów cierpi z powodu nieodpowiedzialnego zachowania człowieka, a przecież to na nas spoczywa obowiązek opieki nad nimi. Każdego dnia są wyrzucane, zagubione, okaleczone, ranne, bezdomne. Ich strach i krzywda doznana z ręki człowieka czynią je bezbronnymi. Wszystkie takie zwierzęta po prostu potrzebują naszej pomocy. Zagłodzone, ranne, chore, wycieńczone, swoim zachowaniem proszą o pomoc.

Zwierzęta same się nie obronią!

potrzebują naszej ochrony, w zamian mogą odwdzięczyć się bezgraniczną miłością i wiernością do jakiej nie jest zdolny żaden człowiek. One zasługują na nasz szacunek, bo często są bardziej ludzkie od nas samych. Za cel bierzemy sobie znajdywanie najlepszych domów, do których z radością powierzamy naszych przyjaciół. Każdy pies ze schroniska ma swoją historię, coś już w swoim życiu przeszedł, ale możemy sprawić by te złe dni poszły w zapomnienie. Oprócz wielu zalet adopcji psa ze schroniska należy podkreślić coś, o czym się często zapomina. Adoptując zwierzę ze schroniska czynimy wielkie dobro, naprawiamy to co zepsuli inni ludzie, ratujemy istotę, której los w jednej chwili zmienia się diametralnie. Koszmar schroniskowej beznadziei zmienia się w piękne, radosne, bezpieczne, szczęśliwe życie. Los tego wybranego, jedynego zwierzęcia zależy właśnie od nas. Mamy wielką moc – możemy wpłynąć na los bezbronnej istoty. Bardzo prosimy, pomóżmy im by nie straciły wiary w dobroć ludzi! …

 

Dziękujemy wszystkim za pomoc to właśnie dzięki Wam psy do adopcji trafiają do kochających domów!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Super! Nie jest Ci obojętny los potrzebujących piesków. Dziękujemy Ci za to! Każde 5zł pomaga w dotarciu do jak największej liczby osób, które mogą adoptować psa i w końcu wyzwolić go ze schroniskowego padołu.

Dziękujemy z całego serca!
pupilove.pl
Zostań patronem
40 zł / miesiąc
patroni: 0
Jesteś wspaniała/y, Dziękujemy, każde 15zł jest przekazywane na karmę dla psów znajdujących się w schroniskach, Raz w miesiącu przekazujemy karmę potrzebującemu schronisku, a właśnie dzięki Tobie Fiodor, Gabi, Rysiu czy też inny psiak będzie miał pełną miskę jedzenia. Kolejne 25zł pomaga w dotarciu do osób, które zainteresowane są adopcją psa, w ten sposób ratujemy jego świat poprzez znalezienie kochających opiekunów, którzy zaopiekują się swoim Pupilem.

Raz w miesiącu wylosujemy jedną osobę, która otrzyma koszulkę pupilove, kubek pupilove lub też inny gadżet pupilove. Dodatkowo opublikujemy listę Patronów na fanpage Pupilove ( za zgodą patrona )

Dziękujemy z całego serca!
pupilove.pl
Zostań patronem
80 zł / miesiąc
patroni: 0
Brak nam słów :) Dzięki tej kwocie oprócz tego że właśnie wsypałaś/eś jedzenie do miski psa poprzez co ratujesz jego świat, w ramach podziękowania od nas dostaniesz naszą koszulkę lub inny gadżet Pupilove.pl. Dzięki tej wpłacie znacząco przyczyniasz się do znalezienia odpowiedniego domu dla Pupila i w ten sposób ratujesz jego świat. Dziękujemy Ci za to że jesteś w stanie poświęcić swoje pieniądze na to aby pomagać odnaleźć wymarzony dom. Jest nas coraz więcej! Podaj ręke psu, pokażmy siłe ludzi!

Raz w miesiącu opublikujemy listę Patronów na fanpage Pupilove ( za zgodą patrona )

Dziękujemy z całego serca!
pupilove.pl
Zostań patronem

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
 • -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Te organizacje to Google, Amazon i OneSignal, zarówno

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK