Strefa Patrona:

4

patronów

35 zł

miesięcznie

155 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
492
miesięczne wsparcie
365
liczba patronów

  Witaj w świecie miniaturowych żołnierzy walczących pośród ruin Starego Świata! Zapraszam Cię do świata modelarstwa i towarzyskich gier bitewnych, który aktywnie współtworzę od 2009 roku, a który także i ty będziesz mógł kreować jeśli zechcesz mnie wesprzeć!

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 40 zł
cel osiągnięty!
Zebrane z tygodnia
40 złotych miesięcznie powinno pozwolić na zrobienie kilku dobrych kaw, które wypijam podczas przygotowywania dla Was każdego z odcinków Zebranych z tygodnia.
0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 80 zł
cel osiągnięty!
Raporty bitewne
80 złotych powinno wystarczyć zarówno na 'Zebrane z tygodnia' jak i na zwrot kosztów dojazdu i przygotowania przynajmniej raz w miesiącu raportu bitewnego z gry Warheim FS lub Warhammer FRP.
0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 120 zł
cel osiągnięty!
Poradnika
120 złotych miesięcznie pozwoli na zrealizowanie wymienionych wcześniej zadań oraz na uzupełnienie materiałów i przygotowanie poradnika, w którym pokażę wam jak krok po kroku wykonuję konkretny element makiety lub maluję konkretny element figurki.
0%
77 %
100%
osiągnięto 77%
cel: 200 zł
brakuje 45 zł
Recenzje
Na DansE MacabrE publikuję co tydzień recenzje nagród fundowanych przez sponsorów na turnieje Warheim FS. W większości przypadków nie mam wpływu na zestaw, które będę recenzował, jeśli jednak chcecie mnie wesprzeć to łączne wsparcie w kwocie 200+ złotych miesięcznie pozwoli na zakup i zrecenzowanie raz w miesiącu konkretnego modelu, które będzie można wykorzystać w Warheim FS.
0%
100%
osiągnięto 5%
cel: 3000 zł
brakuje 2845 zł
Wyposażanie warsztatu
Wiem, że 3k zł astronomiczna kwota!

To wartość kredytu, który wziąłem na zakup aparatu i namiotu bezcieniowego abyście mogli na łamach bloga DansE MacabrE cieszyć się porządnymi zdjęciami galerii, recenzji oraz raportów bitewnych i relacji z turniejów Warheim FS.

Uzbieranie tej kwoty celu odciążyłoby mój budżet.
0%
100%
osiągnięto 5%
cel: 3000 zł
brakuje 2845 zł
DCD, czyli Domowe Centrum Dowodzenia
Ultrabook z które korzystam ma już swoje lata i cierpi na wszelkie przypadłości wieku starczego. Dlatego do regularnego prowadzenia bloga, przygotowywania tekstów, a także obróbki zdjęć potrzebuję nowego i wydajniejszego sprzętu.

O Autorze

Witam szanowne państwo-draństwo!

Jeśli jesteście fanami figurkowych gier bitewnych to być może kojarzycie mój nick, który przewija się w sieci na forach i blogach związanych z bitewniakami i grami fabuarnymi od ponad dekady. Jeśli nie, to pozwólcie mi przedstawić się w kilku słowach.

O mnie

Od ponad 20 lat znaczną część mojego wolnego czasu zajmuje hoby jakim są figurkowe gry bitewne oraz gry fabularne, a oba rodzaje rozgrywki łączy Stary Świat, czyli uniwersum wykreowane przez brytyjską firmę Games Workshop. Efekty mojego zmagania z hobby publikuję regularnie na blogu DansE MacabrE, który jest jednym z moich głównych mediów.

Na początku na blogu zamieszczałem głównie zdjęcia dokumentujące postęp prac nad kolejnymi kompaniami do Warheim FS oraz wpisy zawierające informacje na temat samej gry. Z czasem ucząc się na własnych błędach i kradnąc pomysły bardziej doświadczonych blogerów zacząłem publikować posty o bardziej zróżnicowanej tematyce, dochodząc z czasem do funkcjonującego obecnie tygodniowego podziału.

I tak w niedzielę, zapraszam was do lektury Zebranych z tygodnia, cyklu który ukazuje się nieprzerwanie co tydzień od marca 2011 roku. W artykule publikuję odnośniki do galerii, nowości, poradników oraz recenzji, podsumowań i relacji, a także ciekawostek znalezionych na innych blogach i forach internetowych, a związanych głównie z uniwersum Warhammer Fantasy, choć nie tylko. Co trzeci poniedziałek na łamach bloga udostępniam Wam kolejny wywiad, który wraz z Maniexem przeprowadzamy w ramach cyklu Między Młotem a Kowadłem, a w pozostałe głównie raporty bitewne z gier Warheim FS oraz Warhammer FRP. We wtorek na łamach bloga zamieszczam wpisy fluffowe związane z uniwersum Warhammer Fantasy. W środy proponuję wam lekturę wpisów zawierających galerie pomalowanych figurek i makiet lub poradniki. W czwartki na blogu pojawiają się relacje z warsztatu lub posty związane z turniejami WFS. W piątek na blogu pojawiają się recenzje figurek lub zestawów do waloryzacji, a w sobotę odnośnik do pisanych przez Maniexa i jego serwitora podsumowań tygodnia na blogu Wrota - polska sieć blogów bitewnych oraz inne okolicznościowe wpisy.

 

A co to jest Warheim FS?

Warheim FS to figurkowa gra bitewna osadzona w uniwersum Warhammer Fantasy stworzonym przez brytyjską firmę Games Workshop. Warheim FS nie jest jednak oficjalnym produktem brytyjskiej firmy, a niekomercyjnym fanowskim projektem.

W dużym skrócie i dużym uproszczeniu mechanika skirmiszowej gry bitewnej Warheim FS to przede wszystkim odświeżenie zasad znanej i popularnej gry Mordheim o wybrane reguły siódmej i ósmej edycji gry bitewnej Warhammer Fantasy Battle oraz najpopularniejszych zasad domowych (home rules), ale nie tylko... 

W zasady gry Warheim Fantasy Skirmish wprowadziłem także kilka pomysłów i patentów zapożyczonych z innych systemów oraz własnych reguł które występują w grze jako opcjonalne zasady zaawansowane i dobrze spełniają swoje zadanie, jakim jest urozmaicenie rozgrywki.

Akcja gry Warheim Fantasy Skirmish została przeniesiona z Mordheim o nieco ponad 500 lat do przodu i osadzona na północnych rubieżach Imperium, bezdrożach i osadach skażonych w czasie Burzy Chaosu plugawym dotykiem Mrocznych Potęg.

Gra przeznaczona jest dla dwóch lub więcej graczy, a do rozgrywki potrzebne są figurki i makiety najlepiej w skali 28 mm oraz znane z rozgrywek WFB kostki i miarka z podziałką w calach… Więcej informacji o Warheim Fantasy Skirmish znajdziecie TUTAJ.

Dwa główne cele jakie wciąż przede mną stoją to ukończenie podręcznika z zasadami gry bitewnej Warheim FS oraz zbudowanie kompletnej makiety miasta , w których będzie toczyć będę bitwy według zasad Warheim FSPoniżej możecie zobaczyć zdjęcia kilku ukończonych makiet.

Ponadto od 2016 roku co mniej więcej 6 miesięcy organizuję ogólnopolski turniej gry bitewnej Warheim FS, który ma miejsce w Innym Wymiarze w Katowicach, a w którym cyklicznie udział bierze około 30 graczy.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 1
Dobry!

Właśnie zostałeś moim Dobroczyńcą i postawiłeś mi symboliczną kawę!

W każdym podsumowaniu miesiąca publikowanym na blogu DansE MacabrE opublikuję specjalne podziękowania dla Ciebie i Tobie podobnych Darczyńców.

Dziękuję Ci bardzo za wsparcie!

Dobrze wiedzieć, że jesteś i podoba ci się to co robię!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 3
Dobry!

Właśnie zostałeś moim Wspomożycielem. Jeśli kiedyś się spotkamy chętnie napiję się z Tobą kawy i pogadam o grach i modelarstwie!

W każdym wydaniu podsumowania miesiąca publikowanego na blogu DansE MacabrE opublikuję specjalne podziękowania dla Ciebie i Tobie podobnych Wspomożycieli, będzie mógł także pozdrowić wybraną przez siebie osobę.

Dziękuję Ci bardzo za wsparcie!

Dobrze wiedzieć, że jesteś i podoba ci się to co robię!
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Dobry!

Właśnie zostałeś Fundatorem bloga DansE MacabrE oraz miasta Oldenlitz. Jeśli kiedyś się spotkamy chętnie napiję się z Tobą kawy i pogadam o grach i modelarstwie!

Ponadto w każdym wydaniu podsumowania miesiąca publikowanego na blogu DansE MacabrE opublikuję specjalne podziękowania dla Ciebie i Tobie podobnych Wspomożycieli, będzie mógł także pozdrowić wybraną przez siebie osobę. Specjalne podziękowania umieszczę także w publikowanym przed każdym turniejem Warheim FS pliku pdf z regulaminem i scenariuszami, a także w podręczniku do gry Warheim FS,.

Dziękuję Ci bardzo za wsparcie!

Dobrze wiedzieć, że jesteś i podoba ci się to co robię!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Dobry!

Właśnie zostałeś Mecenasem bloga DansE MacabrE oraz miasta Oldenlitz. Jeśli kiedyś się spotkamy chętnie napiję się z Tobą kawy i pogadam o grach i modelarstwie!

Ponadto w każdym wydaniu Zebranych z tygodnia publikowanego w każdą niedzielę na blogu DansE MacabrE opublikuję specjalne podziękowania dla Ciebie i Tobie podobnych Mecenasów, będzie mógł także pozdrowić wybraną przez siebie osobę, a jeśli zechcesz to umieszczę na łamach bloga DansE MacabrE oraz Oldenlitz grafikę z Twoim portretem i odnośnikiem do wskazanej przez Ciebie strony lub profilu. Specjalne podziękowania umieszczę także w publikowanym przed każdym turniejem Warheim FS pliku pdf z regulaminem i scenariuszami, a także w podręczniku do gry Warheim FS.

Dziękuję Ci bardzo za wsparcie!

Dobrze wiedzieć, że jesteś i podoba ci się to co robię!
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 2
Dobry!

Właśnie zostałeś Protektorem bloga DansE MacabrE oraz miasta Oldenlitz. Jeśli kiedyś się spotkamy chętnie napiję się z Tobą kawy i pogadam o grach i modelarstwie!

Ponadto w każdym wydaniu Zebranych z tygodnia publikowanego w każdą niedzielę na blogu DansE MacabrE opublikuję specjalne podziękowania dla Ciebie będzie mógł także pozdrowić wybraną przez siebie osobę, a jeśli zechcesz to umieszczę na łamach bloga DansE MacabrE oraz Oldenlitz grafikę z Twoim portretem i odnośnikiem do wskazanej przez Ciebie strony lub profilu. Specjalne podziękowania umieszczę także w publikowanym przed każdym turniejem Warheim FS pliku pdf z regulaminem i scenariuszami, a także w podręczniku do gry Warheim FS.

Ponadto jeśli zechcesz, raz na kwartał twojego patronatu pomaluję dla Ciebie dowolny pieszy model do gry bitewnej w skali 28-32 mm, który do mnie prześlesz.

Dziękuję Ci bardzo za wsparcie!

Dobrze wiedzieć, że jesteś i podoba ci się to co robię!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni