Racjapielęgnacja

W Patronite od 03.10.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1858

liczba Patronów: 1793

1 patron
10 zł miesięcznie
20 zł łącznie
Jestem pasjonatką chemii, ale to nie byle jakiej, tylko chemii kosmetycznej - nikt nie opowie o produktach tak jak ja, nie przeanalizuje składu tak jak ja;) Kosmetyki są moją pasją, moim życiem. Zostań ze mną, a z chęcią opowiem Ci więcej:)

O Autorze

Kosmetyki naturalne, syntetyczne? O co chodzi? Które najlepsze? Tylko wiedza chemika kosmetycznego i technologa pozwoli podjąć właściwe decyzję. I po to jestem. Jako głos merytoryki wśród wszystkich blogów kosmetycznych. Zwracam uwagę na składniki aktywne, nie na modę. Pomogę, dopowiem, opiszę - wszystko na założonym przeze mnie blogu Racjapielegnacja.pl

http://racjapielegnacja.pl

Jednak bardzo dużo energii i wiedzy znajdziesz też na moim profilu na Instagramie! Tak jest mnóstwo wiedzy w przygotowywanych przeze mnie karuzelach wiedzy:) 

Zapraszam na mój instagram! Jest naprawdę fajnie! KLIKNIJ.

Staram się nagrywać filmy, aby opowiedzieć o produktach w sposób chemiczny. Mam w głowie pełno innych planów związanych z tutorialami, webinarami, ebookami. Mam misję - chcę pokazać, że kosmetyki nie gryzą, że nie zawsze naturalne znaczy dobre, a syntetyczne - szkodliwe. 

Wskażę Ci produkty, których skład jest adekwatny do ceny, zwrócę uwagę na składniki, które działają. 

Prowadzenie kanału bez odpowiedniego sprzętu niestety nie jest łatwą sprawą, więc skupiam się na przekazywaniu wiedzy na Instagramie - poznasz mnie po niesamowitych grafikach małych cząsteczek, które często mi towarzyszą:) I sprawiają, że czytanie o tych chemicznych rzeczach nie jest aż takie irytujące:) 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni