Avatar użytkownika

RadioDimash.pl

11
patronów
670 
miesięcznie
13 430 
łącznie
11
patronów
670 zł 13 430 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Wspierający Chwat!

Bardzo dziękujemy za wsparcie naszej inicjatywy!

Każde 10 zł jest na wagę złota!

Mamy nadzieję, że nasze radio przyniesie radość i spełni oczekiwania wszystkich naszych słuchaczy. Obiecujemy, że nie spoczniemy ani na chwilę i nadal będziemy rozwijać swoją ofertę programową oraz promować Dimasha Kudaibergena w Polsce i za granicą.
Głęboko wierzymy w to, że prawdziwa siła i zdolność do spełniania, nawet najbardziej zwariowanych marzeń, drzemie w nas wszystkich!

A jeśli połączymy nasze wysiłki, to nic nie będzie w stanie nas zatrzymać!
20 zł miesięcznie
Patroni z tego poziomu otrzymają od nas specjalny elektroniczny certyfikat z podziękowaniem, za wsparcie naszej inicjatywy oraz najwspanialszego artysty pod słońcem ?

Niech zamiłowanie do dobrej muzyki nigdy Was nie opuszcza!
Zawsze będziemy wdzięczni za pomoc i wsparcie.
Jeśli zbierzemy odpowiednio dużo środków by np. kupić nowy sprzęt lub rozpocząć nadawanie nowych audycji

Nasi Patroni z tego poziomu będą informowani o każdym ważniejszym „kroku milowym” poczynionym przez naszą stację dzięki Waszemu wsparciu!
50 zł miesięcznie
Bratnia Dusza

Przy tym progu darczyńcy – oprócz naszej niewysłowionej wdzięczności
– otrzymają dostęp do specjalnych podcastów oraz możliwość jednorazowego zamówienia specjalnych życzeń na antenie naszego Radia, dla kogoś bliskiego lub dowolnej osoby ?,
podczas specjalnej comiesięcznej audycji muzycznej

„Dobrze że jesteś”.

*Patronom z tego progu przysługują również profity z progu finansowania 20 zł
100 zł miesięcznie
Mecenas Radia

Za tak hojne wsparcie odwdzięczymy się imiennymi podziękowaniami na antenie oraz wpisem do Wielkiej Księgi Honorowych Darczyńców opublikowanej na stronie radiodimash.pl
Jeśli ktoś pragnie wspierać nasze Radio incognito, pod pseudonimem lub wpłacać składki w czyimś imieniu, również jest to możliwe – należy wyraźnie zaznaczyć to w opisie przelewu .

* Patronom z tego progu przysługują również profity z progu finansowania 20 zł oraz 50zł.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora RadioDimash.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Na początku było MARZENIE, by usłyszeć głos Dimasha Kudaibergena w polskich mediach. Potem nadeszło ROZCZAROWANIE, że nie możemy tego osiągnąć. W końcu nastąpił BUNT i zaczęliśmy DZIAŁAĆ. Tak powstało Radio Dimash, dzięki któremu realizujemy nasze, a być może i Twoje marzenie?

Dlaczego BUNT?

W pewnym momencie zdaliśmy sobie sprawę, że brak Dimasha Kudaibergena w polskich radiach, stacjach telewizyjnych i prasie, wynika z przyczyn systemowych. Nasze media są zamknięte na wszystko to, co nie wpisuje się w główne nurty muzyczne. W większości króluje muzyka komercyjna i ciężko znaleźć w nich miejsce dla ciekawych i niezwykle uzdolnionych artystów, których nie wspierają rządzące w branży rozrywkowej globalne korporacje. Kiedy zdaliśmy sobie z tego sprawę, przestaliśmy „walić głowami w mur” i skierowaliśmy wysiłki w stronę konstruktywnego działania.

DZIAŁANIE, jak to się zaczęło?

Chociaż pomysł na początku wydawał się nieco szalony, a właściwie niemożliwy do zrealizowania, postanowiliśmy się nie przejmować i utworzyć własne RADIO. Zapragnęliśmy wesprzeć artystę na progu wielkiej, światowej kariery, który dokona rewolucji w przemyśle muzycznym i chociażby z tego powodu wart jest naszego wysiłku, czasu i energii. 

Kim jest DIMASH KUDAIBERGEN?

To jeden z tych artystów, którzy rodzą się raz na pokolenie, a może i rzadziej. Obdarzony 6 oktawową skalą głosu (tak i to nie jest żadna pomyłka ?), ze zdumiewającą techniką i precyzją wokalną, które zaskakują  i budzą podziw u innych wokalistów, trenerów wokalnych oraz krytyków muzycznych.

Nie wierzycie? Poświęćcie tylko 3 minuty Waszego cennego czasu i wysłuchajcie kultowej piosenki „SOS d'un terrien en détresse ” w jego wykonaniu. Nie będziecie żałować! Warto przy tym zamknąć oczy, bo jego głos ma w sobie wielość barw i odcieni! Potrafi  „malować” obrazy w naszych głowach… i duszach.

Bo musicie wiedzieć, że Dimash ma jeszcze jeden, być może najważniejszy dar, który sprawia, że jest taki wyjątkowy. Potrafi w niezwykły sposób przekazywać emocje! Jest artystą, który, bez względu na to, w jakim języku śpiewa, umie poruszyć tysiące serc. Jego muzyka jest bowiem językiem, uniwersalnym, żeby go zrozumieć, nie potrzeba więcej niż tylko wrażliwości i umiejętności doceniania piękna. A on jest wszechstronnym artystą, który potrafi przeprowadzić słuchacza przez prawdziwy labirynt doznań: wzruszyć do łez, podnieść na duchu, czy też wprowadzić w stan radosnej euforii.

Dimash Kudaibergen pochodzi z Kazachstanu, kraju niezmierzonych stepów, ogromnych przestrzeni, w których można poczuć wolność, bliskość z naturą i to coś nieuchwytnego.. co potomkowie nomadów nazywają obecnością duchów przodków, a dla nas jest zapierającą dech w piersiach potęgą przyrody. Urodził się w kraju, w którym najważniejsza jest miłość do ojczyzny, więzy rodzinne, szacunek dla starożytnych, przekazywanych z ojca na syna tradycji. Dimash Kudaibergen uosabia wszystkie najpiękniejsze cechy potomków Wielkiego Stepu: szacunek dla wszystkich ludzi, bez względu na rasę i wyznanie, dumę i przywiązanie do własnej kultury i tradycji. A także niespotykaną w dzisiejszych czasach skromność, szczodrość, pracowitość i ogromy talent!

Kim jesteśmy MY?

Określają nas różnie: miłośnikami dobrej muzyki, marzycielami, zapaleńcami, pozytywnie zakręconymi wariatami… Takimi wiecie….co to rzucają się z „motyką na słońce” ? Tak! Każde z tych określeń jest dobre i bardzo celnie określa naszą pasję i inicjatywę!  Przede wszystkim jesteśmy wielbicielami talentu tego młodego, niezwykle uzdolnionego człowieka. Jesteśmy jego DEARS. Taką nazwę na początku swojej międzynarodowej kariery, Dimash Kudaibergen nadał swoim fanom. Przez tę nazwę chciał podkreślić jak bardzo są bliscy jego sercu. My jesteśmy polskimi Dears – fanami zrzeszonymi w oficjalnym fanklubie Dimasha Kudaibergena w Polsce.

Nasze marzenie RADIO DIMASH.

Dimash Kudaibergen w niezwykły sposób jednoczy ludzi w różnych krajach i różnym wieku. Sprawia, że promując w swoich krajach jego talent, stają są bardzo kreatywni i zdolni do niezwykłych poświeceń. Właśnie dzięki tej pasji powstało Radio Dimash, pierwsze w Polsce radio, które przez całą dobę gra jego muzykę.

Zobacz reportaż filmowy o RadioDimash.pl zrealizowany przez telewizję Kabar w naszym pierwszym prowizorycznym studio.


Ale nasze MARZENIA na tym się nie kończą.

Nasze plany są ogromne! Chcielibyśmy przybliżyć słuchaczom świat, w którym wyrósł Dimash: kulturę, sztukę i tradycje Kazachstanu, opowiadać baśnie i legendy Wielkiego Stepu, przytaczać nauki największego filozofa i poety Środkowej Azji - Abaja Kunanbajuli, opowiadać o Polakach w Kazachstanie, ich losach i wszystkim tym, co łączy nasze kraje. Prezentować wywiady i reportaże oraz relacje ze wszystkich najważniejszych wydarzeń związanych z kulturą Kazachstanu w Polsce.

Chcemy również przeprowadzać relacje z koncertów Dimasha, przybliżyć Wam świat Dears, opowiadać, co dzieje się w innych klubach na całym świecie. Dzielić się z Wami nasza pasją i miłością do muzyki i sztuki.


Dlaczego potrzebujemy Waszej POMOCY?

Wszystkie nasze dotychczasowe osiągnięcia, czyli uruchomienie radia, wykupienie licencji, postawienie odpowiedniego serwera, zakup odpowiedniego sprzętu i systemów – dokonaliśmy własnymi siłami. Tyle, że nasze możliwości są ograniczone. Będziemy niezmiernie wdzięczni jeśli dołączycie do nas i wspomożecie finansowo tę inicjatywę. W ten sposób okażecie nam, że to co robimy ma sens. Że warto promować sztukę, która być może różni się trochę od naszej, ale potrafi nas przecież zachwycić i wzbogacić! A co do samego Dimasha … to jego fenomenu nie da się opisać w słowach…Jego po prostu trzeba usłyszeć!

 

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj RadioDimash.pl w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Cele Autora

RadioDimash
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 330 zł brakuje
67%
Taki poziom finansowania zapewniłby pokrycie podstawowych kosztów funkcjonowania radia, czyli opłaty związane z :
- licencjami
- utrzymaniem serwerów oraz oprogramowania
- utrzymaniem studia radiowego
- zakupem utworów które prezentujemy na antenie.

Tak, tak… muzyka, sztuka i kultura swoją drogą …
ale za coś trzeba opłacić rachunki… ?
Kwota ta pozwoli nam utrzymać się na antenie i kontynuować naszą działalność.
Dzięki niej obiecujemy, że wspaniały głos Dimasha Kudaibergena i przepiękna muzyka instrumentalna, będą rozbrzmiewać na naszej antenie 24 h na dobę.
Postaramy się, żeby od czasu do czasu, można było usłyszeć kazachskie instrumenty tradycyjne.
Słyszeliście kiedyś jak niezwykle brzmią kobyz lub dombra?
Kobyz nazywany jest duszą stepu, w jego przeszywających dźwiękach można usłyszeć wycie wilków i zawodzenie wiatru, a w dźwiękach dombry można usłyszeć szum dzikich traw i tętent kopyt końskich…

Chcecie usłyszeć więcej?
RadioDimash - Realizacja audycji, reportaży
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 330 zł brakuje
33%
Przy takim poziomie moglibyśmy rozpocząć realizację
- audycji,
- wywiadów,
- reportaży i nagrywać podcasty.

To właśnie w tych audycjach chcemy przybliżyć Wam ducha Wielkiego Stepu….
Marzymy by na naszej antenie przybliżać słuchaczom dzieła słynnego Abaja,
opowiadać baśnie i legendy regionu Azji Mniejszej.
Chcielibyśmy również relacjonować koncerty Dimasha, chcąc przybliżyć Wam niesamowitą atmosferę tych wydarzeń.
„Dears” są jak jedna wielka międzynarodowa rodzina, a fani naprawdę mają wiele wspaniałych, zwariowanych a niekiedy i wyruszających historii do opowiedzenia. Coś o tym wiemy [LOL!]
Podczas naszych podróży po całym świecie nam też przytrafiło się wiele ciekawych historii…..
Ale o tym na razie krążą tylko legendy ? Kiedyś podzielimy się tym z Wami na antenie….
Chcemy ambitnie podejść do prowadzenia naszego radia i nie wyobrażamy sobie, żebyśmy nie mogli, od czasu do czasu, przeprowadzać jakiegoś ciekawego wywiadu z gośćmi z Polski lub z zagranicy.
Być może taki poziom finansowania pozwoliłby nawet na zakup jakiegoś drobnego sprzętu dla naszej stacji?
A co tam! Jesteśmy minimalistami ? Żyjemy głównie naszą pasją i miłością do muzyki.
Powinno starczyć nawet i na sprzęt! Nasze głowy są pełne ciekawych pomysłów….

Chcecie wiedzieć jakich?
3 000 miesięcznie, a być może i więcej?
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 330 zł brakuje
22%
To już miód na nasze serca!

Taki poziom gwarantuje pełną rozpustę kulturalno-muzyczną i szaleństwo!
Tak!
Jeszcze nie wiecie do czego „Dears” są zdolni ? To najwierniejsi fani na całym świecie. Nawet uczą się tekstów piosenek w języku kazachskim czy chińskim…
Co prawda z różnym skutkiem. Na szczęście jeszcze nie dostaliśmy po głowie od rodowitego Kazacha….
patrzą na nas tylko z pobłażaniem…
Za to nasi krewni widzą w nas wariatów! D

Przy takim poziomie może nawet udało by nam się (jak tylko będzie to znowu możliwe i bezpieczne), wrócić na niezmierzone Stepy Kazachskie, odwiedzić Polaków zamieszkujących Kazachstan i przeprowadzić z nimi cykl wywiadów?
Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego z jakim wzruszeniem potrafią reagować gdy usłyszą, że ktoś jest z Polski…
kraju ich rodziców lub dziadków…

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora RadioDimash.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Lucyna Klimek
Lucyna Klimek
100 zł
Anonimowy patron
10 zł
Urszula Lisiecka
Urszula Lisiecka
50 zł
W Kam
W Kam
20 zł
Krystyna Mizerska
Krystyna Mizerska
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.