Radio Kapitał

W Patronite od 30.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 283

Liczba Patronów: 250

Zostań Patronem
55 patronów
1 190 miesięcznie
5 760 łącznie

nadajemy autorskie treści najwyższej jakości 24 h 7 dni w tygodniu

10 000 zł

miesięcznie

11%

osiągnięto

8 810 zł

brakuje

Każdego miesiąca opłacamy niezbędne do funkcjonowania Radia Kapitał usługi i licencje, takie jak hosting strony internetowej, Airitme - oprogramowanie radiowe, Zaiks - prawa autorskie, Mixcloud - platformę archiwizującą audycje, Soundcloud, Dysk Google. Obsługujemy też radiowe studio, które umożliwia społeczności nadawanie i nagrywanie audycji. Programowanie i dbanie o jakość naszej ramówki to codzienna praca kilku osób. Wszystko to stanowi podstawę naszego istnienia i sprawia, że serce radia bije, a społeczność autorów i autorek audycji oraz słuchaczek i słuchaczy stale się powiększa! Dzięki temu również nasze ogromne archiwum jest dostępne dla wszystkich, zawsze za darmo na naszej stronie internetowej.

Koordynacja projektu, promocja, prace graficzne, promocja audycji.

15 000 zł

miesięcznie

7%

osiągnięto

13 810 zł

brakuje

Aby radio działało sprawnie 24 godziny na dobę, a treści prezentowane na naszej wirtualnej antenie były najwyższej jakości, potrzeba pracy koordynatorów i koordynatorek, redaktorów sprawdzających jakość treści, speców od promocji i marketingu, obsługi technicznej, osób prowadzących darmowe szkolenia z "obsługi nadawania". Naszym marzeniem i celem jest wynagradzanie tych wszystkich wspaniałych osób za ich ciężką radiową robotę. Od początku istnienia radia dbamy też o najmniejsze detale identyfikacji wizualnej - wszystkie grafiki radiowe to oryginalne projekty, dopracowywane w najmniejszych szczegółach przez uzdolnionych artystów i artystki.

backened, nowe funkcjonalności strony internetowej, rozbudowa radiowego studio

20 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

18 810 zł

brakuje

Sprawne działanie naszej strony internetowej to podstawa nadawania audycji oraz rozbudowywania archiwum.
Aby zawsze działała szybko i pozostawała aktualna, musi czuwać nad nią specjalista, który w tempie błyskawicy ugasza pożary. Tajemnicze słowo "backend" to wszystko to, czego nie widać po wejściu na stronę internetową - całe jej zaplecze techniczne. Zależy nam na usprawnianiu strony i dodawaniu nowych funkcjonalności, które umilą słuchaczom i słuchaczkom odbiór radia. Fundusze potrzebne są również na udoskonalanie radiowego studio, które nadal pozostaje w duchu DIY. Chcemy zadbać o lepszą adaptację akustyczną oraz sprzęt, który sprawi, że zarówno radiowej społeczności będzie się przyjemniej pracować, jak i Wam będzie nas przyjemniej słuchać.
Zostań Patronem