Avatar użytkownika

Radio Rebeliant

28
patronów
1 000 
miesięcznie
2 100 
łącznie
28
patronów
1 000 zł 2 100 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
20 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
30 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
50 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
100 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Radio Rebeliant w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Radio Rebeliant to społeczny projekt, który w formie radia internetowego skupia się na polityce, opinii ekspertów oraz bieżących wydarzeniach społecznych.

1. Jesteśmy niezależnym medium obywatelskim, które powstało z potrzeby społecznej. Organizujemy w przestrzeni internetowej spotkania i dyskusję, gdzie każdy może zadać pytanie lub wyrazić opinie.
Naszym celem jest poszerzanie świadomości obywatelskiej, budowanie społeczeństwa obywatelskiego i wspieranie praworządności w demokratycznej i Europejskiej Polsce... 

2. Zostań naszym Patronem i pomóż nam w dalszej działalności. Dzięki Tobie będziemy mogli rozwijać platformę do stałych dyskusji z ekspertami, opiniotworcami, komentatorami bieżącej polityki, dziennikarzami i politykami. Bez twojego wsparcia nie będzie możliwy dalszy rozwój tego, co ciężką pracą robiliśmy dla społeczeństwa przez ostatni rok. Sprawdź co już zrobiliśmy i wyobraź sobie co możemy osiągnąć z Twoim wsparciem.

Cel miesięczny to 2000 zł - by opłacić przede wszystkim reklamy w social mediach. Zależy nam na zwiększeniu zasięgu by dotrzeć do szerszego grona odbiorców. 

Wśród naszych Patronów, w podziękowaniu za wsparcie, rozlosujemy poniższe nagrody:

  • Spotkanie z Radio Rebeliant 30.09.2023 w Warszawie, przed #MarszMilionaSerc
  • Kawa ze Sławomirem Neumannem i Sylwią Stempniak (założycielka Radio Rebeliant) - koniec października 2023. 
  • Zaproszenie na sztukę do Teatru Śląskiego w Katowicach oraz spotkanie z posłanką Moniką Rosą - listopad 2023
  • Cykliczne zwiedzanie Sejmu na zaproszenia posłów opozycji - terminy do uzgodnienia - zaproszenia zaoferowali: Maciej Kopiec, Franek Sterczewski, Krzysztof Kwiatkowski, Adam Szejnfeld, Artur Dziambor, Rafał Grupiński, Witold Zembaczyński, Wadim Tyszkiewicz, Marta Wcisło, Karolina Pawliczak, Krzysztof Brejza, Andrzej Rozenek, Maciej Gdula, Tomasz Siemioniak, Joanna Kluzik, Małgorzata Tracz, Marcin Bosacki, Izabela Leszczyna, Sławomir Neumann, Dariusz Joński, Michał Kamiński, Bogdan Zdrojewski, Kinga Gajewska, Paweł Poncyliusz, Klaudia Jakichira.

Jest to inicjatywa obywatelska, która zapewnia platformę dla różnych gości, mających doświadczenie w polityce opozycyjnej, aby odpowiadać na pytania słuchaczy i dostarczać wartościowych informacji na temat wyborów, mediów społecznościowych oraz tematów poruszanych na platformach takich jak YouTube, Facebook i Twitter.

Poniżej przedstawiamy kilka z naszych audycji.

Politycy:

 
Dziennikarze:
 

Eksperci:

 

Radio Rebeliant to niezależny projekt społeczny, który angażuje entuzjastów polityki i społeczeństwa obywatelskiego. Jego przesłanie opiera się na ideałach demokracji, wolności słowa i otwartego dialogu. Celem jest stworzenie przestrzeni, w której różnorodne punkty widzenia są doceniane i szanowane, a słuchacze mają możliwość zgłębiania tematów, które ich interesują.

Projekt “Radio Rebeliant” ma także na celu wzmocnienie roli obywateli w życiu publicznym poprzez promowanie aktywnego uczestnictwa. Słuchacze mają możliwość zadawania pytań, wyrażania swoich opinii i uczestniczenia w dyskusji na tematy, które ich interesują. W ten sposób projekt stawia na demokratyczną partycypację i współtworzenie treści.

Podczas naszych audycji staramy się, aby słuchacze mogli aktywnie dyskutować o realnych problemach społeczeństwa i przyczynić się do wskazania opozycji właściwego kierunku, który powinna obrać, aby odnieść sukces w nadchodzących wyborach. Dzięki naszym audycjom mają oni możliwość osobistego rozmawiania z politykami, ekspertami i dziennikarzami. Dokładamy wszelkich starań, aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców, przekonać niezdecydowanych i zmotywować osoby, które nie uczestniczą w wyborach.

Początkowo działaliśmy głównie na Twitterze, zależy nam aby docierać do jak największej liczby ludzi, w związku z tym teraz wszystkie nasze audycje są dostępne również na kanale YouTube oraz na Facebooku. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest wysoka frekwencja wyborcza w nadchodzących wyborach, dlatego zdecydowaliśmy się włączyć się w promowanie udziału w wyborach i zwiększyć nasze zasięgi, aby dotrzeć do osób niezdecydowanych.

Jednak by osiągnąć to szybko, w końcu do wyborów pozostało niewiele czasu, potrzebujemy zwiększyć naszą obecność poprzez płatne reklamy. Całe wsparcie finansowe, które otrzymamy, zostanie przeznaczone na wyżej opisane cele. Każdy datek będzie rozliczany, o czym będziemy informować na bieżąco.

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Radio Rebeliant w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Radio Rebeliant już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Wladymir Niekaczynski
Wladymir Niekaczynski
50 zł
Andrzej Borucki
Andrzej Borucki
50 zł
Jakub Różewski
Jakub Różewski
50 zł
Radek Owczarek
Radek Owczarek
100 zł
Pawel Dziadon
Pawel Dziadon
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.