Avatar użytkownika

Radio Rebeliant

53
patronów
1 570 
miesięcznie
8 040 
łącznie
53
patronów
1 570 zł 8 040 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
20 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
30 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
50 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
100 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Radio Rebeliant w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Radio Rebeliant to społeczny projekt, który w formie radia internetowego skupia się na polityce, opinii ekspertów oraz bieżących wydarzeniach społecznych.

1. Jesteśmy niezależnym medium obywatelskim, które powstało z potrzeby społecznej. Organizujemy w przestrzeni internetowej spotkania i dyskusję, gdzie każdy może zadać pytanie lub wyrazić opinie.
Naszym celem jest poszerzanie świadomości obywatelskiej, budowanie społeczeństwa obywatelskiego i wspieranie praworządności w demokratycznej i Europejskiej Polsce... 

2. Zostań naszym Patronem i pomóż nam w dalszej działalności. Dzięki Tobie będziemy mogli rozwijać platformę do stałych dyskusji z ekspertami, opiniotworcami, komentatorami bieżącej polityki, dziennikarzami i politykami. Bez twojego wsparcia nie będzie możliwy dalszy rozwój tego, co ciężką pracą robiliśmy dla społeczeństwa przez ostatni rok. Sprawdź co już zrobiliśmy i wyobraź sobie co możemy osiągnąć z Twoim wsparciem.

Cel miesięczny to 2000 zł - by opłacić przede wszystkim reklamy w social mediach. Zależy nam na zwiększeniu zasięgu by dotrzeć do szerszego grona odbiorców. 

Jest to inicjatywa obywatelska, która zapewnia platformę dla różnych gości, mających doświadczenie w polityce opozycyjnej, aby odpowiadać na pytania słuchaczy i dostarczać wartościowych informacji na temat wyborów, mediów społecznościowych oraz tematów poruszanych na platformach takich jak YouTube, Facebook i Twitter.

Poniżej przedstawiamy kilka z naszych audycji.

Politycy:

 
Dziennikarze:
 

Eksperci:

 

Radio Rebeliant to niezależny projekt społeczny, który angażuje entuzjastów polityki i społeczeństwa obywatelskiego. Jego przesłanie opiera się na ideałach demokracji, wolności słowa i otwartego dialogu. Celem jest stworzenie przestrzeni, w której różnorodne punkty widzenia są doceniane i szanowane, a słuchacze mają możliwość zgłębiania tematów, które ich interesują.

Projekt “Radio Rebeliant” ma także na celu wzmocnienie roli obywateli w życiu publicznym poprzez promowanie aktywnego uczestnictwa. Słuchacze mają możliwość zadawania pytań, wyrażania swoich opinii i uczestniczenia w dyskusji na tematy, które ich interesują. W ten sposób projekt stawia na demokratyczną partycypację i współtworzenie treści.

Podczas naszych audycji staramy się, aby słuchacze mogli aktywnie dyskutować o realnych problemach społeczeństwa i przyczynić się do wskazania opozycji właściwego kierunku, który powinna obrać, aby odnieść sukces w nadchodzących wyborach. Dzięki naszym audycjom mają oni możliwość osobistego rozmawiania z politykami, ekspertami i dziennikarzami. Dokładamy wszelkich starań, aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców, przekonać niezdecydowanych i zmotywować osoby, które nie uczestniczą w wyborach.

Początkowo działaliśmy głównie na Twitterze, zależy nam aby docierać do jak największej liczby ludzi, w związku z tym teraz wszystkie nasze audycje są dostępne również na kanale YouTube oraz na Facebooku. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest wysoka frekwencja wyborcza w nadchodzących wyborach, dlatego zdecydowaliśmy się włączyć się w promowanie udziału w wyborach i zwiększyć nasze zasięgi, aby dotrzeć do osób niezdecydowanych.

Jednak by osiągnąć to szybko, w końcu do wyborów pozostało niewiele czasu, potrzebujemy zwiększyć naszą obecność poprzez płatne reklamy. Całe wsparcie finansowe, które otrzymamy, zostanie przeznaczone na wyżej opisane cele. Każdy datek będzie rozliczany, o czym będziemy informować na bieżąco.

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Radio Rebeliant w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Radio Rebeliant już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anna Lagocka-Schmidt
Anna Lagocka-Schmidt
20 zł
Andrzej Borucki
Andrzej Borucki
50 zł
Slaw J
Slaw J
20 zł
Leszek Ziembla
Leszek Ziembla
30 zł
Jakub Różewski
Jakub Różewski
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.