Radomskie Klasyki

W Patronite od 29.04.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1428

Liczba Patronów: 1443

Zostań Patronem
Kup na prezent
8 patronów
250 miesięcznie
4 290 łącznie
Radomskie Klasyki to stowarzyszenie skupiające miłośników zabytkowej motoryzacji. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2013 roku w Radomiu. Od tego czasu nasze spotkania z lokalnych imprez urosły do wydarzeń ogólnopolskich. Wspieraj naszą działalność na Patronite !!!

O Autorze

Pewnie zadajecie sobie pytanie czym są Radomskie Klasyki? Odpowiedź wydaję nam się dosyć prosta, przede wszystkim jesteśmy społecznością skupiającą miłośników zabytkowej motoryzacji. Wśród tych osób są zarówno właściciele klasycznych pojazdów, jak ich miłośnicy, którzy spotykają się żeby podziwiać nasze samochody i motocykle. Piękne w tym jest to, że pielęgnowane długo relacje uczestników naszych imprez owocują przyjaźnią, wsparciem, pomocą, owocują tym, że stajemy się wielką rodziną RK. Miejscem naszych spotkań jest Radom, nasze ukochane miasto, na którego pozytywny wizerunek pracujemy od lat.

Pierwsze spotkanie Radomskich Klasyków odbyło się w 2013 roku, przybyło na nie około 20 uczestników z naszego miasta, dziś nasze największe imprezy gromadzą ponad 400 klasycznych pojazdów z całej Polski. Obecnie organizujemy wieczorne spotkania z przejazdami przez Radom, spotkania statyczne, FotoSpoty, rajdy pojazdów zabytkowych oraz imprezę o nazwie RK Classics, która jest naszym największym spotkaniem w roku odbywającym się na radomskim deptaku. Ponadto wspieramy akcje charytatywne, bierzemy udział w radomskich finałach WOŚP, wspieramy inicjatywy i imprezy lokalne takie jak Kameralne Lato oraz odwiedzamy inne miasta spotykając się z osobami dzielącymi naszą pasję. Działania ekipy RK możecie śledzić na Facebooku, Instagramie, Youtube, TikToku oraz na naszej stronie internetowej.

Pomysł na założenie konta na Patronite zrodził się już jakiś czas temu. Większość naszych imprez jest darmowych, bazujemy na wsparciu drobnych sponsorów, często dokładamy coś z własnej kieszeni, chcemy żeby nasze imprezy stały na jak najwyższym poziomie organizacyjnym. Takich dodatkowych "kosztów" związanych z obsługą i zapleczem naszych spotkań zbiera się w ciągu roku około 6-7 tys zł. Już od 3 lat mamy gotowe pomysły na rozwój naszego kanału youtube, ponadto chcemy żeby w perspektywie czterech lat RK Classics stało się imprezą międzynarodową, jest też kilka innych pomysłów, o których nie chcemy mówić głośno. Chcielibyśmy się ciągle rozwijać, a rozwój niestety niesie za sobą podnoszenie wydatków, dlatego prosimy Was o wsparcie.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Grzegorz  Kozieja
Grzegorz Kozieja
Próg: 10 zł
Ejcyk17
Ejcyk17
Próg: 100 zł
Tomasz Adamczyk
Tomasz Adamczyk
Próg: 20 zł
Mateusz Rojek
Mateusz Rojek
Próg: 20 zł
Karol Kaim
Karol Kaim
Próg: 20 zł