Avatar użytkownika

RatujemySAABine

2
patronów
20 
miesięcznie
935 
łącznie
2
patronów
20 zł 935 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dzięki wybranemu takiemu wsparciu połowa twojej kwoty wesprze wybrane schronisko, fundację czy stowarzyszenie pomagające zwierzętom, otrzymasz wcześniejszy dostęp do publikowanych materiałów (vlogi, wpisy), dołączysz do tajnej grupy na FB gdzie będziesz wiedzieć wcześniej i więcej oraz otrzymasz dostęp do niepublikowanych nigdzie treści, Twoje imię, nazwisko albo pseudonim znajdzie się na honorowej liście Patronów na stronie www oraz na końcu materiałów wideo na YouTube, bierzesz udział w konkursach w których do zgarnięcia będą koszulki, kubki, czy co tam wymyślimy.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora RatujemySAABine w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Pomagać zwierzętom, podróżować, doprowadzić do stanu idealnego SAABinę.

Długo się głowiłem czy warto zakładać profil na Patronite lecz dajmy temu pomysłowi szansę.
Zacznijmy zatem od początku.

Czym jest RatujemySAABine?
RatujemySAABine jest projektem powstałym na początku 2016 roku w którym staram się doprowadzić moje auto, którym jest SAAB 9000CS (o którym niżej) do stanu prawie salonowego. Dotychczas wydałem na ten cel ponad 50 tysięcy złotych (nowe 9000  mojej opcji kosztowało około 100 tysięcy w 1997 roku) swoich (i nie tylko) ciężko zarobionych pieniędzy.
Między naprawami pomagamy zwierzętom (z użyciem SAABiny) np. w transporcie ich ze schronisk do domów tymczasowych, dostarczamy karmę, jeździmy i kręcimy filmy tych zwierząt bezpłatnie dzięki czemu pomaga to znaleźć im szybciej stały dom.

Jeśli mam możliwość to naprawy przeprowadzam sam, lecz większość ich zlecam swoim zaufanym mechanikom (nie da się wszystkiego zrobić na ciasnym miejscu parkingowym pod warszawskim blokiem).

Parę szczegółów od SAABinie:
- Od nowości w Polsce sprowadzona przez polski salon,
- Jestem czwartym właścicielem od 2016 roku, od 2013 roku jeździłem nim jako autem służbowym i się zakochałem w tym kanapowcu.
- Silnik 2.0, 128 km (pewnie kiedyś było), wolnossący o przebiegu 440 tysięcy kilometrów (stan na maj 2023)
- Jeśli chcecie więcej danych, śmiało piszcie :)

Kim są ludzie od RatujemySAABine?


Michał – miłośnik muzyki wszelakiej, technologii, podróży czterema kółkami, tam gdzie można dojechać i tam, gdzie dojechać się nie da. 31 latek wyskakujący dość często w przyszłość, np. chce zaadoptować osła na Korfu ? Nie wyobraża sobie jeździć czymś innym niż SAABina. Oczywiście jeździł, ale inne auta to jednak nie TO! Honorowy dawca krwi i zarejestrowany dawca szpiku.


Weronika – damska część ekipy, oprócz SAABiny oczywiście ? kociara i psiara, gdyby tylko mogła zabierałaby koty i psy z każdego zakątka świata ze sobą, zdrowy rozsądek jednak nie pozwala… na szczęście dla M. i dwóch kotów w domu. Uwielbia podróże, zarówno jako kierowca, jak i pasażer, kocha Bieszczady i żeglowanie, marzy o domu nad jeziorem z olbrzymią werandą pełną kwiatów i kuchnią kaflową „jak u babci”.

Lila - nowa psia część ekipy adoptowana z Nasielska.
... oprócz Lili jest jeszcze Kicia, Teofil i Pela, ale one z nami nie podróżują.

Co udało nam się już zrobić:
Nie ukrywamy tego co się w SAABinie dzieje. W naszych miejscach w internecie informujemy o tym gdzie byliśmy i co z autem się dzieje.
Na stronie www od początku posiadania auta prowadzimy Książkę Serwisową (dostępna wyłącznie dla patronów) do której sukcesywnie wprowadzamy informacje o wszelkich naprawach, awariach, kosztach wymiany opon, płynów czy zakupu OC.
W 2017 roku wybraliśmy się SAABiną na grecką wyspę Korfu, gdzie z pomocą uruchomionej zbiórki pomogliśmy lokalnemu schronisku dla osłów.
W 2018 roku odbyliśmy dwie wyprawy - zimą, w poszukiwaniu miejsc kręcenia serialu Wataha z której powstał dokument Śladami Rebrowa i latem na wyprawę po środkowej europie - SAABina na GiGaNcie - w trakcie której udało nam się przejechać słynnym torem Nurburgring.

W lato 2019 oprócz remontu naszego mieszkania i kredytu jaki wzięliśmy na ten cel, wykonaliśmy za pomocą warsztatu blacharsko-lakierskiego naprawy nadwozia w SAABinie. Dzięki temu nie ma już korozji na nadkolach, błotnikach ani masce.

Gdzie znaleźć RatujemySAABine?
Najprędzej na polskich drogach ;) ale najwygodniej w internecie.
Wystarczy wpisać nasz autorski hashtag #ratujemysaabine

Po co ten Patronite?
Patronite będzie dla mnie pewną mobilizacją aby działać jeszcze lepiej i prężniej w swoich postach na FB i Instagramie, tworzeniu nowych filmów na YouTube. 
Wszyscy Patroni :
- zostaną wymienieni na naszej stronie www w zakładce Patroni oraz na końcu każdego filmu jaki powstanie z ich wkładem (remont, naprawa, test gadżetu, zakup części).
- Raz do roku paczka na święta z jakimś giftem.
- Pocztówka z podróży jeśli podróż nastąpi.
- Zostają dodani dożywotnio do tajnej grupy na FB dowiadując się więcej, szybciej i częściej niż inni fani.
- Otrzymują wyłączny dostęp do wpisów specjalnych na stronie www oraz wcześniejszy do filmów.
 

To tylko od Ciebie zależy jaką kwotą chcesz wesprzeć.

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj RatujemySAABine w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora RatujemySAABine już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marcin Sipurzyński
Marcin Sipurzyński
10 zł
Michał  Drabik
Michał Drabik
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.