Strefa Patrona:

Siemianowice Śląskie
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
19

patronów

425 zł

miesięcznie

4565 zł

łącznie

Blogger (Rivid.pl) i pasjonat wirtualnej rozrywki. Tworzy poradniki, recenzje, kręci vlogi i pomaga graczom podczas swojej codziennej wędrówki.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
85 %
100%
osiągnięto 85%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 75 zł
Perk: 'Unlimited Power!'
To suma kosztów za licencje programów, subskrypcje Creative Cloud, opłaty za domeny i serwery oraz zasilanie do komputera łukowego (PC). Przy tym progu jedno zmartwienie za nami! ^_^
0%
65 %
100%
osiągnięto 65%
cel: 650 zł miesięcznie
brakuje 225 zł
Perk: 'Quick Recovery'
Jest to poziom, którego osiągnięcie zwiastuje wzmożoną aktywność na poziomie subatomowym. Na stałe, REGULARNIE, będzie pojawiała się seria CyberVlog, StareAleJare oraz IndykNaŚniadanie! Trochę Retro, trochę ciekawostek. Więcej filmów dla każdego.
0%
53 %
100%
osiągnięto 53%
cel: 800 zł miesięcznie
brakuje 375 zł
Perk: 'Pathfinder'
Czyżby nasza relacja przynosiła efekty i teraz mogę pracować jeszcze więcej?! ;) Przy tym progu wsparcia gwarantuje 2 streamy w tygodniu z gier, które wybierze nasza społeczność! Co więcej na kanale YouTube pojawi się raz w miesiącu SPECJALNA recenzja gry, którą sami wybierzecie miesiąc wcześniej.
0%
42 %
100%
osiągnięto 42%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 575 zł
Perk: 'Fortune Finder'
Uruchomię specjalną dyrektywę 66. Rozpoczniemy coroczne RividCony! W końcu poznamy się osobiście i pogramy w planszówki, karcianki i gierki na PC! Patroni będą uwzględnieni w pierwszej kolejności.
0%
21 %
100%
osiągnięto 21%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 1575 zł
Perk: 'Strong Back'
Osiągnęliśmy to? No to chyba jestĘ youtuberĘ! Idę robić tuby na poważnie. Ten próg pozwoli na dorwanie sprzętu optycznego, który umożliwi tworzenie niesamowitych relacji z podróży i wydarzeń w świecie gier komputerowych. Rozpoczniemy dzięki niemu RiVlogi pełną gębą. (może DailyVlogs?!). W końcu jako człek bez pracy, będę miał masę czasu do zapełnienia.
0%
14 %
100%
osiągnięto 14%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2575 zł
Perk: 'Mysterious Stranger'
Przy tej kwocie wsparcia będę działał nieustannie i rozwijał ideę Rozegrani.pl. Pozwoli to bez zewnętrznego wsparcia rozwinąć serwis po za granicę moich wątłych możliwości. Redaktorzy, felietoniści, pasjonaci gier komputerowych łączmy się! Więcej dobra dla fanów gier wszelakich. Materiały, poradniki, felietony i informacje. Serwis zintegrujemy z komunikatorem Discord. Tam będziemy wspólnie działać, jako rozegrana społeczność i tworzyć ekscytujące wydarzenia!
0%
100%
osiągnięto 10%
cel: 4000 zł miesięcznie
brakuje 3575 zł
Perk: 'Magnetic Personality'
Potrzebujecie fachowej wiedzy na temat montażu filmów, technik Green Screen, tworzenia serwisów internetowych, grafiki lub pomocy przy programach dla streamerów? To wszystko może się znaleźć w formie przystępnych poradników na stronie Rozegrani.pl. Co więcej, przy tym progu rozpoczniemy pracę nad dostosowaniem naszego serwis do interaktywnych webinariów edukacyjnych! Kompendium wiedzy na wyciągnięcie ręki dla Patronów.
0%
100%
osiągnięto 8%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4575 zł
Perk: 'Bloody Mess'
Skoczyliśmy mocno do przodu. Przy tym progu wsparcia będę mógł tworzyć więcej dopracowanych materiałów na YouTube, poprzez zaopatrzenie się w sprzęt pomocniczy i zdolności innego montażysty. Realizacja dużych projektów potwierdzona (film krótkometrażowy).

O Autorze

Witam Szanowne Grono Graczy

To spontaniczne przywitanie z czasem na stałe zagościło w moich filmach i stało się naturalną formą pozdrowienia. STRONA PATRONATU


Pozwólcie, że się przedstawię. Jestem Rivid, pasjonat wirtualnego świata i gier komputerowych. Grami fascynuję się od dziecka, ale dopiero niecałe trzy lata temu postanowiłem dzielić się swoją wiedzą i entuzjazmem z szerszym gronem osób i założyłem kanał na YouTube. Proces tworzenia filmu i sam moment jego publikacji to niezwykle ciekawe chwile. Sposób, w jaki dany film zostanie odebrany, do końca jest niewiadomą. Jednakże to właśnie kontakt ze społecznością graczy, z ludźmi dzielącymi moje zainteresowania, jest kluczem i motywacją do dalszego działania. To pozytywne oddziaływanie daje mi energię do dalszej pracy. Pasja, z której czerpiesz energię, to najlepsza praca na świecie.

 

YouTube w liczbach: ponad 850 filmów online, ponad 2,8 milionów wyświetleń, ponad 12 500 subskrypcji. 

 

Poszerzająca się widownia, skłoniła mnie do spróbowania swoich sił na streamach z gier komputerowych. Dość szybko okazało się, że wspólnie tworzymy zgraną grupę, która wspólnie przeżywa rozgrywkę w wyjątkowy dla nas sposób. Z czasem jako streamer dołączyłem do platformy Jarock.pl, która jest największą platformą tego typu w kraju.

Czemu Patronite?

Postanowiłem stworzyć tutaj profil i poszukać Patronów dla mojej działalności, ponieważ to wszystko, o czym pokrótce opowiedziałem, powstało z mojej pasji do gier, a nie poprzez przemyślany plan biznesowy. Z czasem uzmysłowiłem sobie, że pochłania to taką ilość czasu, że bez wsparcia finansowego, może się to przekształcić w moją wielką porażkę. Nie poddaję się jednak bez walki!

 

Po prawej stronie zobaczysz progi, które obrazują, co możesz uzyskać w zamian za przesyłane wsparcie. Niewiele trzeba, żebym mógł w pełni poświęcić się temu co robię, a Ty w ramach podziękowania otrzymasz nie tylko możliwość lepszego kontaktu ze mną i wczesny dostęp do materiałów, ale przede wszystkim spory wpływ na moją działalność i rozwój redakcji Rozegrani.pl.

 

Długofalowy PLAN

Redakcja Rozegrani.pl obecnie jest w przebudowie. Rekrutujemy ludzi, zbieramy pomysły i dostosowujemy stronę do nowego startu. I w tym momencie wchodzisz TY. Wraz z osiągnięciem określonego celu, będzie mnie stać na stworzenie interaktywnego serwisu, gdzie będziemy gromadzić wszelką niezbędną wiedzę, która przyda się Wam w pracy, szkole i w domu. Wszystko będzie krążyć w około internetu, youtuba, grafiki i streamów. Wdrożymy do serwisu możliwość prowadzenia webinariów, szkoleń, dzięki którym Patroni będą mogli poszerzyć swój zakres wiedzy, a także spotkać interesujących ludzi. Sky is the limit. Sami będziecie mogli poddawać pomysły, które z chęcią będę realizował.

W dodatku, na profilu YouTube, chcę tworzyć jak najwięcej recenzji gier komputerowych, gameplayów, poradników i interesujących Vlogi. Z czasem, zaopatrzę się w potrzebną optykę i będę dla Was tworzył wysokiej jakości materiały filmowe.

Jeżeli jesteś ciekaw, jak wyglądają filmy które tworzę, to zerknij na poniższy materiał:

Vlogi

 

Recenzja gry Fallout 4:

 

Recenzja gry XCOM 2:

 

W listopadzie ubiegłego roku, zostałem zaproszony przez Blizzard Entertainment na BlizzCon 2015. Wyjazd był w pełni sponsorowany i powiem Wam, że byłem w totalnym szoku, czytając wiadomość zwiastującą podróż do Kalifornii w USA. To jest najwspanialszy przykład na to, gdzie pasja może nas zaprowadzić…

Stworzyłem serię filmów na ten temat. Poniżej możecie zobaczyć, jak wyglądała ta wyprawa:

 

 

Jesteśmy pasjonatami, wspólnie przemierzamy światy, które zwykłym ludziom się nawet nie śniły. Walczymy, zdobywamy, osiągamy wspaniałe cele. Poznajemy się nawzajem i wspólnie kroczymy ścieżką Gracza.

 

Dziękuję serdecznie za wasze wsparcie!

Zostań Patronem

5 zł / miesiąc
patroni: 3
WITAM SZANOWNEGO PATRONA

Dzięki za piątaka! W zamian za wsparcie zostaniesz uwieczniony na specjalnej stronie na moim blogu (Wpis wieczny!). Co więcej, otrzymasz dostęp do wczesnych materiałów dla Patronów.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 2
KOMUNIKACJA

Otrzymasz w ramach rewanżu dostęp do grupy dla Patronów na FB, oraz status 'Patron' w komunikatorze Discord (zgłoś się do mnie). Utrzymamy połączenie neuronów w sieciuni! Link do grupy na Discordzie znajdziesz na www.rivid.pl lub profilu Twitch.tv

+nagrody za próg 5zł
Zostań patronem
15 zł / miesiąc
patroni: 6
HALL OF FAME

Dla ciebie mam specjalne miejsce. Twoja ksywka lub imię i nazwisko zostanie dodane na stałe do najnowszego filmu YouTube (outro).

+nagrody z niższych progów
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 4
GOŁĄB POCZTOWY

Jednorazowo wyślę do Ciebie odjazdową pocztówkę związaną z grami komputerowymi i z moimi bazgrołami. GDZIEKOLWIEK JESTEŚ NA TEJ PLANECIE! Na Marsa też wyślę. Trzeba myśleć o przyszłości, prawda?

+nagrody z niższych progów
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 4
Limit: 10
PRÓG DLA HARDCORA

Specjalnie dla tego progu bedę tworzył sekretną serię Vlogów (1-2/mc). Odpowiem na twoje pytania i pokażę w nich moją pracę. Z czasem będzie na playliście coraz więcej filmów, do których osoby z tego progu otrzymają dostęp.

+nagrody z niższych progów
Zostań patronem
75 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
PRÓG SZLACHECKI

Interesuje Cię konkretny tytuł i chciałbyś zobaczyć go u mnie na kanale YouTube lub na żywo? Ten próg jest dla ciebie! Wybierz raz w miesiącu grę, o której opowiem w filmie, chyba że zapragniesz ją zobaczyć na żywo. Warunek konieczny: muszę mieć do gry dostęp.

+nagrody z niższych progów
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Posty

Wczesny dostęp do materiału filmowego!
autor: Rivid
1 miesiąc temu
Dzisiaj mam dla Was coś, w co zagrywałem się za młodu na stole u ojca. BattleTech przybywa na PC!
Tylko dla patronów!
Komentarze: 2
Quake Champions - niezła gierka!
autor: Rivid
2 miesiące temu
Mam kody do rozdania.
Tylko dla patronów!
Komentarze: 2
H&S Warhammer 40K? Czemu nie!
autor: Rivid
3 miesiące temu
Gameplay z Inquisitor Martyr! (Alpha build) Ktoś chce klucz do ealry access? (ilość ograniczona)
Tylko dla patronów!
Komentarze: 2
Wczesny dostęp do materiału filmowego.
autor: Rivid
4 miesiące temu
Probiusz w natarciu ;) | Heroes of the Storm
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Chciałbyś zadać pytanie devom z Diablo 3?
autor: Rivid
4 miesiące temu
To możesz pod tym wpisem je wyszczególnić ;).
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Kilka filmów dla Patronów
autor: Rivid
5 miesięcy temu
Trochę Aragami i Book of Demons
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Wczesny dostęp do materiału filmowego
autor: Rivid
6 miesięcy temu
Tylko dla PATRONÓW!
Tylko dla patronów!
Komentarze: 1
Jeden film dziennie
autor: Rivid
6 miesięcy temu
Upgrade kampanii Patronite!
Tylko dla patronów!
Komentarze: 1
Wczesny Indyk na Śniadanie
autor: Rivid
7 miesięcy temu
Słyszeliście o cRPG Exoplanet? Nie? To zapraszam na film :)
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Heroes of the Storm - Taktyka Pola Bitewnego Wieczności
autor: Rivid
7 miesięcy temu
Rozkręcamy się z taktykami do HotSa!
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Smocze Włości - taktyka | Heroes of the Storm
autor: Rivid
7 miesięcy temu
Rozpoczynamy cykl omawiania taktyk dla gry Heroes of the Storm
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Republic Commando | StareAleJare /09/
autor: Rivid
7 miesięcy temu
Powrót do najlepszej serii o starych grach!
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Tyranny - następca legend gatunku?
autor: Rivid
8 miesięcy temu
Recenzja Early Access!
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Projekt Venus
autor: Rivid
9 miesięcy temu
CyberVlog early access ;)
Darmowy!
Brak komentarzy
Machines of War - Alarak i nowa mapa
autor: Rivid
10 miesięcy temu
Wskoczyłem na PST nagrać dla Was kilka filmów.
Darmowy!
Brak komentarzy
Nadchodzi burza w Path of Exile
autor: Rivid
11 miesięcy temu
Odkryję przed wami sekrety Darkness Mystery Box oraz nowego kontentu z Atlas of Worlds
Darmowy!
Brak komentarzy
Book of Demons
autor: Rivid
11 miesięcy temu
Film ukazujący rozgrywkę w Katakumbach!
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Serwer Discord do wspólnych gier
autor: Rivid
11 miesięcy temu
Rozpoczynamy operację Discord :P
Darmowy!
Brak komentarzy
Diablo w Diablo!
autor: Rivid
11 miesięcy temu
Jak wyglądał Pan Grozy w Diablo 1? Tutaj go zobaczysz!
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Wczesny dostęp do materiału filmowego
autor: Rivid
1 rok temu
Tajemnice Horazona z DIablo 1?
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Wczesny dostęp do materiału filmowego
autor: Rivid
1 rok temu
#DHVLC16
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Diablo: Mag - gameplay
autor: Rivid
1 rok temu
Mam coś dla Was :)
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Dostęp do materiału filmowego z Overwatch!
autor: Rivid
1 rok temu
Izak i Rock w jednym miejscu u Rivida!
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Wczesny dostęp do materiału filmowego!
autor: Rivid
1 rok temu
Mówi wam coś nazwa gry: DOOM? :P
Tylko dla patronów!
Komentarze: 3
Wczesny dostęp do materiału filmowego!
autor: Rivid
1 rok temu
Tym razem zaktualizowany poradnik do Path of Exile!
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Wczesny dostęp do relacji z wydarzenia!
autor: Rivid
1 rok temu
Relacja z Intel Extreme Masters 2016!
Tylko dla patronów!
Komentarze: 2
Zainteresowani Grim Dawm?
autor: Rivid
1 rok temu
Wczesny dostęp Patronów do materiału filmowego!
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Witam serdecznie Patronów!
autor: Rivid
1 rok temu
Pierwsza wiadomość do świata Patronów ;) "Razem, młodzi przyjaciele!… W szczęściu wszystkiego są wszystkich cele; Jednością silni, rozumni szałem!"
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy

Wyszukiwarka

Wybierz