W Patronite od 20.02.2016

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
18 215 łącznie
Blogger (Rivid.pl) i pasjonat wirtualnej rozrywki. Tworzy poradniki, recenzje, kręci vlogi i pomaga graczom podczas swojej codziennej wędrówki.

O Autorze

Witam Szanowne Grono Graczy

To spontaniczne przywitanie z czasem na stałe zagościło w moich filmach i stało się naturalną formą pozdrowienia dla ekipy Rozegrani.


NA JAKI CEL IDĄ ŚRODKI?

Budowa RivTech Studio prawie dobiegła końca. Zebrane środki zostały w pełni wykorzystane. Wykończenie pozostawiam sobie i powoli zbliżamy się do odpalenia pierwszego filmy/streamu ze środka kwatery dowodzenia!Otworzyłem również drugi kanał o tematyce motocyklowej. Zebrane środki są obecnie w pełni przeznaczane na funkcjonowanie jednego i drugiego kanału, czyli na mnie. ;)

Dziękuję bardzo za wasze wsparcie!


Kim jestem?

Pozwólcie, że się przedstawię. Nazywam się Krzysztof, pasjonat wirtualnego świata i gier komputerowych, początkujący motocyklista i pasjonat podróży. Grami fascynuję się od dziecka, ale dopiero 7 lat temu postanowiłem dzielić się swoją wiedzą i entuzjazmem z szerszym gronem osób. Założyłem kanał na YouTube. Proces tworzenia filmu i sam moment jego publikacji to niezwykle ciekawe chwile. Sposób, w jaki dany film zostanie odebrany, do końca jest niewiadomą. Jednakże to właśnie kontakt ze społecznością graczy, z ludźmi dzielącymi moje zainteresowania, jest kluczem i motywacją do dalszego działania. To pozytywne oddziaływanie daje mi energię do dalszej pracy. Pasja, z której czerpiesz energię, to najlepsza praca na świecie.

 

YouTube w liczbach: ponad 1300 filmów online, ponad 6 milionów wyświetleń, ponad 20 000 subskrypcji. 

 

Poszerzająca się widownia, skłoniła mnie do spróbowania swoich sił na streamach z gier komputerowych. Dość szybko okazało się, że wspólnie tworzymy zgraną grupę, która wspólnie przeżywa rozgrywkę w wyjątkowy dla nas sposób. Z czasem jako streamer dołączyłem do platformy Jarock.pl, która jest największą platformą tego typu w kraju.

Czemu Patronite?

Profil prowadzę z wiadomych przyczyn. Czas. Ciągle umyka, ciągle go brakuje. Wsparcie od Was powoduje, że mogę go w większej dawce przeznaczyć na to co lubię, czy montowanie filmów z gier, jak i pokazywanie moich podróży na motocyklu.

 

Po prawej stronie zobaczysz progi, które obrazują, co możesz uzyskać w zamian za przesyłane wsparcie. Niewiele trzeba, żebym mógł w pełni poświęcić się temu co robię, a Ty w ramach podziękowania otrzymasz nie tylko możliwość lepszego kontaktu ze mną, ale przede wszystkim spory wpływ na moją działalność.

Jeżeli jesteś ciekaw, jak wyglądają filmy które tworzę, to zerknij na poniższy materiał:

Intro kanału:

CyberVlogi:

RiVlogi:

Jeden z RivMotoVlogów:

Recenzja gry Tyranny:

 

W listopadzie ubiegłego roku, zostałem zaproszony przez Blizzard Entertainment na BlizzCon 2015. Wyjazd był w pełni sponsorowany i powiem Wam, że byłem w totalnym szoku, czytając wiadomość zwiastującą podróż do Kalifornii w USA. To jest najwspanialszy przykład na to, gdzie pasja może nas zaprowadzić…

Stworzyłem serię filmów na ten temat. Poniżej możecie zobaczyć, jak wyglądała ta wyprawa (niestety bez stabilizatora obrazu):

 

 

Jesteśmy pasjonatami, wspólnie przemierzamy światy, które zwykłym ludziom się nawet nie śniły. Walczymy, zdobywamy, osiągamy wspaniałe cele. Poznajemy się nawzajem i wspólnie kroczymy ścieżką Gracza.

 

Dziękuję serdecznie za wasze wsparcie!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Neox
Neox
Próg: 10 zł
Kserth
Kserth
Próg: 10 zł
xpapaya
xpapaya
Próg: 25 zł
Jem3k
Jem3k
Próg: 25 zł
WuC
WuC
Próg: 25 zł
Daniel Bondarew
Daniel Bondarew
Próg: 25 zł