Avatar użytkownika

R'lyeh Cafe

3
patronów
30 
miesięcznie
63 750 
łącznie
3
patronów
30 zł 63 750 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie

KULTYSTA NYOGTHY


- Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku i Discordzie. Wcześniejszy dostęp do informacji, udział w głosowaniach na nowości.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora R'lyeh Cafe w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

R’lyeh Cafe to idealne miejsce dla miłośników prozy Lovecrafta. Jest to lokal przeniesiony do Krakowa wprost z głębin Pacyfiku. Stał się nie tylko domem miłośników Mitów Cthulhu, ale miejscem spotkań fandomu krakowskiego. Mamy tu sekretne salki na sesje RPG i każdy system jest mile widziany.

W swym domu w R'lyeh czeka w uśpieniu martwy Cthulhu
H.P. Lovecraft - Zew Cthulhu
 

R'lyeh to lokal tworzony przez fanów dla fanów, prowadzony przez młode małżeństwo - Anię i Mata - którzy wkładają w knajpkę całe swoje serca. Ściany zdobią bluźniercze malunki tworzone przez przyjaciół R’lyeh. Lokalna ekipa remontowa, która ostatnio stworzyła nasz nowy bar, to nasi przyjaciele, którzy chcą wspierać to niezwykłe miejsce. 

 

Klimatyczny wystrój lokalu

 

Organizujemy wiele eventów, czy to planszówkowych czy RPG-owych. Wspieramy fandom oraz promocję RPG-ów, współpracując z konwentami oraz organizacjami fanowskimi. Zapraszamy na naukę gier planszowych i karcianych. Odbywają się u nas także larpy dla graczy z całej Polski. Zawsze możesz wpaść do nas, by zobaczyć jedyne w swoim rodzaju wnętrza, które doprowadzą cię do szaleństwa.

 

Nauka gier w R'lyeh

 

Podczas epidemii koronawirusa staramy się przetrwać i utrzymać to wyjątkowe dla wielu miejsce. Wiemy, że część z Was jeszcze nie chce, bądź nie może wychodzić z domu. Dlatego też, aby dorzucić swoją cegiełkę, która z pewnością pomoże nam opłacić bieżące rachunki, pensje dla pracowników, a w przyszłości usprawnić to miejsce, zdecydowaliśmy się rozpocząć kampanię na Patronite. 

 

Zanurz się w R'lyeh!

 

 

Cele Autora

Cel Główny
  • 8 000 zł miesięcznie
  • 7 970 zł brakuje
0%
Naszym głównym celem tej kampanii jest przetrwanie trudnych czasów w trakcie i po “zarazie”. Kiedyś pełne śmiechu i zabawy sale, teraz zdają się opuszczone. W tym celu potrzebujemy zebrać 8000 zł miesięcznie. Pomóżcie nam utrzymać knajpę i miejsce spotkań wielu z Was
Cel rozwojowy:
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 9 970 zł brakuje
0%
Chcielibyśmy rozwijać te elementy lokalu, z których uwielbiacie korzystać: fajne dodatki do sal RPG, nowe gry planszowe dostępne dla klientów, remont salek RPG-owych, zakup nowych, wygodniejszych mebli, tak żeby grało się jeszcze przyjemniej.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora R'lyeh Cafe już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Krzysztof Bernacki
Krzysztof Bernacki
10 zł
Anna Piotrowska
Anna Piotrowska
10 zł
Leon Zaitsev
Leon Zaitsev
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.