Różaniec na kierownicę

W Patronite od 25.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
490 łącznie

Dotarcie do jak największej liczby DOBRYCH DUSZ

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Jest to produkt, którego na chwilę obecną świadomość na rynku jest bardzo niska. Wiele osób, które dowiedzą się o różańcu chętnie kupuje go dla siebie i swoich bliskich.
Jednakże koszt nagłośnienia i dotarcia do wąskiej grupy zainteresowanych odbiorców wymaga zainwestowania mnóstwa środków, na które w obecnym stadium rozwoju firmy nie możemy sobie pozwolić w takim stopniu, jak zrobimy to dzięki Tobie DOBRA DUSZO!

Chcemy budować świadomość istnienia produktu następującymi kanałami:
- Marketing w social media
- Artykuły w pismach katolickich (niewykluczone, że tylko)
- Audycje radiowe
- Ulotki, banery
- Rollup'y
- Prezentacje na wydarzeniach oraz targach branżowych
- Magnesy samochodowe

Pomóż nam w Ewangelizacji !!!

Optymalizacja pracy i nowe produkty

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Cały czas udoskonalamy nasz produkt. Testujemy i szukamy nowych rozwiązań.
Fundusze w głównej mierze przeznaczone zostaną na optymalizację produkcji.
Reszta będzie przeznaczona na konserwację. Korzystamy bowiem z szeregu maszyny i narzędzi, które wymagają serwisu, a czasami wymiany na nowe sztuki.

Mamy w planach nowe produkty i wzory, których opracowanie jest jeszcze przed nami. Aby zrealizować te plany potrzebujemy dużej liczby testów oraz prób materiałów. Opracowanie każdego prototypu wymaga wielu testów oraz pochłania kilka nowenn pompejańskich :)

Niektóre z tych prac, chcemy zlecić zaprzyjaźnionym podwykonawcom, gdyż obecnie brakuje nam już doby.

Spotkania i wywiady

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Jest bardzo dużo osób wierzących zarówno z gałęzi show-biznesu, sportowców, aktorów, muzyków, polityków i innych znanych osób. Chcemy aby zostali oni naszymi ambasadorami Marki, z którymi planujemy nagrać profesjonalne wywiady. Pieniądze zebrane dzięki Tobie, chcemy przekazać na montaż filmu z wywiadem oraz na podróże po całej Polsce, celem spotkania się na żywo z przyszłymi ambasadorami Marki.

Już teraz Dziękujemy Ci za wsparcie w realizacji tego celu.

Nawiązanie współpracy z wieloma firma

15 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

15 000 zł

brakuje

Współpraca z wieloma firmami:

Aby dotrzeć do jak największej liczby osób, które potencjalnie w drodze będą chciały skorzystać z różańca na kierownicę, konieczne jest nawiązanie współpracy z przedsiębiorcami posiadającymi różnego rodzaju sklepy, wydawnictwa, księgarnie i hurtownie. Aby zapewnić płynną współpracę warunkiem jest posiadanie stanów magazynowych na odpowiednim poziomie - kilkuset sztuk każdego modelu różańca. Przy Twojej pomocy, możemy zakupić większą liczbę materiałów potrzebnych do produkcji, aby zbudować takie bezpieczne stany magazynowe.

Mamy w planach również importowanie bezpośrednio od producentów materiałów z których wykonujemy różańce. W większości wypadków jakościowo dobre produkty pochodzą z zagranicy i aby je importować do Polski, należy zaopatrzyć się w dużą partię materiałów. Sami nie jesteśmy w stanie tego zrobić naraz. Przy Twojej pomocy DOBRA DUSZO, możemy obniżyć koszt produkcji poprzez zamówienie bezpośrednio od producentów z Włoch lub Hiszpanii.

Podróż do Rzymu

25 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

25 000 zł

brakuje

Jednym z naszych marzeń jest aby wraz z całym zespołem i rodzinami odwiedzić papieża Franciszka i osobiście wręczyć mu różaniec na kierownicę w wersji premium specjalnie wykonanej.

Obecnie trwają obostrzenia z powodu pandemii. Wierzymy, że te obostrzenia wkrótce minął i będziemy mogli bukować lot by wraz z różańcem na kierownicę złożyć również Twoje intencje, DOBRA DUSZO na ręce papieża Franciszka. Jeśli uda nam się dotrzeć do Rzymu przywieziemy ci również prezent pamiątkę niespodziankę.

Będąc w Rzymie Chcemy również pomodlić się u grobu Jana Pawła II, który był wielkim miłośnikiem różańca do tego stopnia, że zostawił dla nas tajemnice światła. Wierzymy, że Twój wkład i zaangażowanie oraz Twoja promocja różańca na kierownicę pomoże nam zrealizować marzenie.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Adam Kołakowski
Adam Kołakowski
Próg: 50 zł
Różaniec na kierownicę
Różaniec na kierownicę
Próg: 30 zł