Red Swing Low Gryfice

W Patronite od 22.02.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 737

Liczba Patronów: 854

Zostań Patronem
Kup na prezent
19 patronów
705 miesięcznie
2 150 łącznie
Red Swing Low Gryfice to wyjątkowa orkiestra, która rozwija, inspiruje i uczy nowe pokolenia muzyków i tancerzy! Dołącz do muzyków i tancerzy RSL i współtwórz z nami jeden z pierwszych polskich marching bandów, który przekracza granice znanej w polskie sztuki orkiestr dętych. Zostań patronem!

O Autorze

 

Kim jesteśmy?

Red Swing Low Gryfice, to blisko 100 osobowy zespół składający się z młodych muzyków i tancerek z całego województwa zachodniopomorskiego. Tworzymy zespół, bo wiemy, że radość z występów przed publicznością jest najważniejsza. 

Sam zespół powstał w 2008 roku i do tej pory występował już w takich krajach jak Litwa, Dania, Niemcy, Francja, Hiszpania czy Stany Zjednoczone. Młodzież z Gryfic jako jedna pierwszych w Polsce prezentuję przed publicznością szeroko rozpowszechniony na zachodzie Europy Marching Band.

Nasza orkiestra nie zamyka się w swojej formie jedynie na pokazach marszowych prezentując przed lokalną publicznością koncerty tematyczne oraz biorąc udział w przesłuchaniach konkursowych.

Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Piotr Morgiewicz
Piotr Morgiewicz
Próg: 20 zł
Tomasz Sobczak
Tomasz Sobczak
Próg: 100 zł
Kamila Woźnicka
Kamila Woźnicka
Próg: 100 zł
Paulina El
Paulina El
Próg: 20 zł
Marta Augustyniak
Marta Augustyniak
Próg: 50 zł