Avatar użytkownika

Kaskada Szczecin Rugby Klub

0
patronów
0 
miesięcznie
1 861 
łącznie
0
patronów
0 zł 1 861 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
Dlaczego 7?

Jest to liczba zawodników na boisku podczas meczu Rugby 7. Trzech zawodników angażuje się w formacje młyna, czterech w formację ataku. Zostałeś teraz ósmym zawodnikiem. Czujemy się zmotywowani. Już niedługo pojawisz się na naszym facebook’owym fanpage’u na liście patronów.

NAGRODA: Znajdziesz się na liście oficjalnych patronów na naszym fanpage’u.
12 zł miesięcznie
Bez ławki rezerwowych rozegranie 14 minutowego meczu na pełnym gazie, walcząc z przeciwną drużyna, było by praktycznie niemożliwe. Dobra ławka rezerwowych może poprowadzić drużynę do zwycięstwa. Skład wyjściowy (7) + ławka rezerwowych (5) daje dwunastu wytrwałych zawodników. Rozpoczynamy mecz!

NAGRODA: Otrzymasz dyplom z podziękowaniami.
Nagroda zawiera również nagrodę z niższego progu.
22 zł miesięcznie
Kilka szybkich podań, dobry sidestep i zbliżamy się do linii 22 metra przeciwnika. Już wiemy, że pole przyłożeń jest na wyciągnięcie ręki. Nie ma tu miejsca na błędy. Trzeźwy umysł, wszyscy wiedzą co mają robić.

NAGRODA: Zdjęcie z podpisami zawodników Kaskady Szczecin Rugby Klub.
Nagroda zawiera również nagrody z niższych progów.
52 zł miesięcznie
Sędzia gwiżdże, zdobywamy 5 punktów za przyłożenie piłki na polu punktowym przeciwnika. Rozpoczyna się walka o kolejne 2 punkty. Kopacz podchodzi do piłki, wybiera dogodne miejsce do podwyższenia wyniku i kopie w kierunku słupów. Zdobyte punkty pozwalają nam na wygranie meczu.

NAGRODA: Oficjalny gadżet klubowy.
Nagroda zawiera również nagrody z niższych progów.
100 zł miesięcznie
Daliśmy z siebie 100%. Treningi pod okiem trenera nie poszły na marne. Na boisku zostawiliśmy zdrowie. Cała drużyna szykuje się do „3 połowy”.

NAGRODA: Koszulka treningowa Kaskady Szczecin Rugby Klub z kolekcji Enjoy karma.
Nagroda zawiera również nagrody z niższych progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Kaskada Szczecin Rugby Klub w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy drużyną Rugby olimpijskiego, reprezentującą Szczecin na arenie ogólnopolskiej oraz międzynarodowej. Drużyna powstała z połączenia ludzi z pasją do rzucania piłką o dziwnym kształcie. Działamy na rzecz społeczeństwa organizując turnieje i wydarzenia sportowe w naszym regionie.

Kaskada Szczecin Rugby Klub – działa od 2005 roku. Klub założony przez grupę przyjaciół obecnie śmiało wspina się na coraz wyższy poziom sportowy i organizacyjny. Na przestrzeni lat Kaskada brała udział w rozgrywkach Mistrzostwach Polski Rugby 7, Pucharze Polski Rugby 7, Polskiej Lidze Rugby 7, Mistrzostwach Polski Juniorów Rugby 7, a także lidze regionalnej(zachód) rugby piętnastoosobowego. Do największych sukcesów klubu należą IV miejsce w PLR7(2011), dwukrotne zajęcie IV miejsca w Pucharze Polski Rugby 7(2010 oraz 2011), a także powołania do reprezentacji Polski dla wychowanka Pawła Kuźniarskiego. Kaskada jest organizatorem cyklicznego turnieju „Szczecin Sevens”, powszechnie uważanego przez środowisko rugby za jedną z lepszych imprez tego typu w kraju. Obecnie kadra drużyny liczy ponad 30-stu zawodników, których celem jest podium w ogólnokrajowych rozgrywkach rugby olimpijskiego. Klub jest aktywny, jeśli chodzi o działalność dla Szczecinian. W prelekcjach i pokazach prowadzonych przez kadrę trenerską uczestniczyło łącznie ponad 1000 szczecińskich uczniów i studentów.

 

 

Dzięki pomocy ze strony Miasta Szczecin i MOSRiR Szczecin do Mistrzostw Polski przygotowujemy się w komfortowych warunkach. Boisko ze sztuczną nawierzchnią, profesjonalna siłownia i maty zapaśnicze - takie zaplecze pozwala nam doskonalić nasze umiejętności. Ciężka praca na treningach przekłada się na wzrost umiejętności. Droga po Puchar nie jest łatwa. Jesteśmy głodni sukcesu. Ambicja i wiara przekłada się na drużynowy sukces.

 

 

Co roku organizujemy turniej Szczecin Sevens,  który  jest ważnym elementem rugbowej mapy Polski.  Zawody są również  rozpoznawane wśród szczecinian.  Gościliśmy między innymi obecnego mistrza Polski w Rugby 7,  mistrza Holandii, drużyny z Danii, Niemiec, Mołdawii i Białorusi. Mało kto w polskim środowisku rugby nie słyszał o Szczecin Sevens!

 

 

Jesteśmy szczecinianami, utożsamiamy się ze swoim Miastem i jego symbolami. Chcemy promować jego marki na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Naszą siłą jest pasja – silniejsza niż narkotyk, a dewiza bohaterów powieści A. Dumas nabiera tutaj szczególnego znaczenia.

 

Cele Autora

Droga po puchar
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 1 000 zł brakuje
0%
„Aby wygrać trzeba grać”! Jednak, aby grać musimy zwiedzić w trakcie sezonu całą Polskę. Częste wyjazdy na turnieje olimpijskiego rugby 7 (Mistrzostwa Polski, Puchar Polski) to spory wydatek dla naszego klubu. Bywało, że traciliśmy ligowe punkty tylko dlatego, że ze względów finansowych musieliśmy odpuścić dane zawody. Dla sportowca to ogromny cios, kiedy zdaje sobie sprawę ze swoich możliwości, ale nie może ich realizować z tak błahego powodu jak pieniądze. Dodatkowy 1000 zł miesięcznie umożliwiłby nam start w większej liczbie zawodów, zdobywanie doświadczenia i ogrywanie większej ilości zawodników, aby móc budować silną i dynamicznie rozwijającą się drużynę.
Praca z młodzieżą – przyszłość rugby w Szczecinie!
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 3 000 zł brakuje
0%
Szkolenie młodzieży to podstawa funkcjonowania każdego klubu! Potrzeba do tego ludzi, sprzętu oraz finansów. Posiadamy kadrę trenerską, która będzie w stanie skutecznie prowadzić grupy młodzieżowe jeśli tylko otrzymamy Wasze wsparcie!

1500 zł to dobry start, a 3000 zł to kwota dzięki której młodzi rugbiści ze Szczecina będą mogli rywalizować z rówieśnikami na arenie ogólnopolskiej. Czy wiecie, że grupa naszych podopiecznych wygrała z kompletem zwycięstw swój absolutnie debiutancki turniej w Poznaniu? Nie mamy wątpliwości – w Szczecinie znajdziemy niejednego olimpijczyka oraz talenty na miarę Briana O’Driscolla czy Jonnego Wilkinsona!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Kaskada Szczecin Rugby Klub już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Tomasz Tarnowski
Tomasz Tarnowski
22 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.