W Patronite od 29.01.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
1 861 łącznie

Droga po puchar

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

„Aby wygrać trzeba grać”! Jednak, aby grać musimy zwiedzić w trakcie sezonu całą Polskę. Częste wyjazdy na turnieje olimpijskiego rugby 7 (Mistrzostwa Polski, Puchar Polski) to spory wydatek dla naszego klubu. Bywało, że traciliśmy ligowe punkty tylko dlatego, że ze względów finansowych musieliśmy odpuścić dane zawody. Dla sportowca to ogromny cios, kiedy zdaje sobie sprawę ze swoich możliwości, ale nie może ich realizować z tak błahego powodu jak pieniądze. Dodatkowy 1000 zł miesięcznie umożliwiłby nam start w większej liczbie zawodów, zdobywanie doświadczenia i ogrywanie większej ilości zawodników, aby móc budować silną i dynamicznie rozwijającą się drużynę.

Praca z młodzieżą – przyszłość rugby w Szczecinie!

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Szkolenie młodzieży to podstawa funkcjonowania każdego klubu! Potrzeba do tego ludzi, sprzętu oraz finansów. Posiadamy kadrę trenerską, która będzie w stanie skutecznie prowadzić grupy młodzieżowe jeśli tylko otrzymamy Wasze wsparcie!

1500 zł to dobry start, a 3000 zł to kwota dzięki której młodzi rugbiści ze Szczecina będą mogli rywalizować z rówieśnikami na arenie ogólnopolskiej. Czy wiecie, że grupa naszych podopiecznych wygrała z kompletem zwycięstw swój absolutnie debiutancki turniej w Poznaniu? Nie mamy wątpliwości – w Szczecinie znajdziemy niejednego olimpijczyka oraz talenty na miarę Briana O’Driscolla czy Jonnego Wilkinsona!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Tomasz Tarnowski
Tomasz Tarnowski
Próg: 22 zł