W Patronite od 29.01.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
1 861 łącznie
Jesteśmy drużyną Rugby olimpijskiego, reprezentującą Szczecin na arenie ogólnopolskiej oraz międzynarodowej. Drużyna powstała z połączenia ludzi z pasją do rzucania piłką o dziwnym kształcie. Działamy na rzecz społeczeństwa organizując turnieje i wydarzenia sportowe w naszym regionie.

O Autorze

Kaskada Szczecin Rugby Klub – działa od 2005 roku. Klub założony przez grupę przyjaciół obecnie śmiało wspina się na coraz wyższy poziom sportowy i organizacyjny. Na przestrzeni lat Kaskada brała udział w rozgrywkach Mistrzostwach Polski Rugby 7, Pucharze Polski Rugby 7, Polskiej Lidze Rugby 7, Mistrzostwach Polski Juniorów Rugby 7, a także lidze regionalnej(zachód) rugby piętnastoosobowego. Do największych sukcesów klubu należą IV miejsce w PLR7(2011), dwukrotne zajęcie IV miejsca w Pucharze Polski Rugby 7(2010 oraz 2011), a także powołania do reprezentacji Polski dla wychowanka Pawła Kuźniarskiego. Kaskada jest organizatorem cyklicznego turnieju „Szczecin Sevens”, powszechnie uważanego przez środowisko rugby za jedną z lepszych imprez tego typu w kraju. Obecnie kadra drużyny liczy ponad 30-stu zawodników, których celem jest podium w ogólnokrajowych rozgrywkach rugby olimpijskiego. Klub jest aktywny, jeśli chodzi o działalność dla Szczecinian. W prelekcjach i pokazach prowadzonych przez kadrę trenerską uczestniczyło łącznie ponad 1000 szczecińskich uczniów i studentów.

 

 

Dzięki pomocy ze strony Miasta Szczecin i MOSRiR Szczecin do Mistrzostw Polski przygotowujemy się w komfortowych warunkach. Boisko ze sztuczną nawierzchnią, profesjonalna siłownia i maty zapaśnicze - takie zaplecze pozwala nam doskonalić nasze umiejętności. Ciężka praca na treningach przekłada się na wzrost umiejętności. Droga po Puchar nie jest łatwa. Jesteśmy głodni sukcesu. Ambicja i wiara przekłada się na drużynowy sukces.

 

 

Co roku organizujemy turniej Szczecin Sevens,  który  jest ważnym elementem rugbowej mapy Polski.  Zawody są również  rozpoznawane wśród szczecinian.  Gościliśmy między innymi obecnego mistrza Polski w Rugby 7,  mistrza Holandii, drużyny z Danii, Niemiec, Mołdawii i Białorusi. Mało kto w polskim środowisku rugby nie słyszał o Szczecin Sevens!

 

 

Jesteśmy szczecinianami, utożsamiamy się ze swoim Miastem i jego symbolami. Chcemy promować jego marki na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Naszą siłą jest pasja – silniejsza niż narkotyk, a dewiza bohaterów powieści A. Dumas nabiera tutaj szczególnego znaczenia.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Tomasz Tarnowski
Tomasz Tarnowski
Próg: 22 zł