Rullaman - wózkiem przez świat

W Patronite od 24.10.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1810

Liczba Patronów: 1890

Zostań Patronem
2 patronów
60 miesięcznie
5 910 łącznie
Wózkiem przez świat to misja pokazania że można poznawać świat pomimo ogromnych ograniczeń i barier! Daj się porwać w tą podróż ze mną! Zobacz że można a chcieć znaczy móc ;)

O Autorze

Kim jestem?

Zwyczajnym ludkiem z pasją i chęcią przekazywania dobrej energii.

Zwyczajny z niezwyczajnymi ;)
Zwyczajny z niezwyczajnymi ;)

Pomimo „małego” kłopociku ze zdrowiem idę przez życie z pełnym uśmiechem (raczej jade hihi). Od prawie zawsze zmagam się z zanikiem mięśni. To jednak nie przeszkadza mi w zdobywaniu świata i motywowania innych do działania, pomimo że samodzielnie mogę jedynie sterować myszką czy telefonem. Siła każdego z nas tkwi w umyśle, a nie w muskulaturze.

Jak każdy mam swoje marzenia, ale też ogromną chęć zrobienia czegoś dla innych. Wiele razy słyszałem głosy, że niemożliwe, nierealne, nie uda się. Bzdura! Niejednokrotnie udowodniłem, że ograniczenia mamy tylko w głowie, nawet gdy było tysiąc powodów by zrezygnować.

Warto żyć naprawde i realizować krok po kroku swoje marzenia, bo nasze życie jest tylko nasze a wspomnień nam nikt nigdy nie zabierze.

 

Co teraz robię nowego?

Postanowiłem nagrywać nową serie filmów na YouTube pod wszystko mówiącym tytułem BYLE DO PRZODU. Faktycznie to trochę uległem namowom osób, które twierdzą że coś im dają moje "pogadanki'. Liczy się jednak cel tego, by dać Wam jak najwięcej energii do działania bo ja je mam w nadmiarze :)

Bóg kazał się dzielić więc jedziemy z koksem (filmami) ! :)

 

 

Co już zrobiłem?

Największym moim sukcesem jest to ze motywuje innych do działania.

To ogromna satysfakcja i paliwo dla mnie by iść dalej moja droga.

           

Ponadto wiele moich doswiadczen podróżniczych i refleksji życiowych zebrałem w mojej książce „Wózkiem przez świat”.

Poświadczeniem tego ze robię coś pozytywnego dla innych może być choćby to, że zainteresowały się mną takie portale jak:

Byłem również gościem w TVP i NOWA TV

oraz Polskiego Radia

Od najmłodszych lat interesowałem się światem. Od kiedy pamiętam studiowałem mapy, przewodniki i atlasy.

Prowadzę na YouTube swój kanał, gdzie publikuje relacje z podróży, prowadzę vloga oraz tworze inne filmy.  

 

Po co to wszystko?

By przełamać utarty stereotyp i pokazać ze ludek nawet taki jak ja nie musi żyć tylko według utartych schematów a bariery tkwią głównie w naszych głowach i to je najpierw trzeba przezwyciężyć.

Chce pokazać ze nie może nas nikt szufladkować. Bądźmy sobą. Realizujemy własne plany i marzenia.

Ostatni powód jest by wbić szpilę wszystkim tym leniwym którzy by chcieli coś zrobić, ale im się nie chce. Chcę im przekazać by nie przepuszczali życia przez palce. Bo świat jest piękny a życie krótkie i nie warto go marnować na „tkwienie w bezruchu”. Bo że można „coś robić” – to niejednokrotnie udowodniłem.

Podnieście te tyłki z kanapy i do przodu, bo warto walczyć i żyć naprawdę.

 

Dlaczego zdecydowałem się założyć konto na Patronite?

Bądźmy szczerzy - wszystko kosztuje. Od utrzymania strony www, gdzie trzeba wydać pieniądze na serwer, domenę, sprzęt a skończywszy na biletach lotniczych czy noclegach. 

Wszystkiego nie da się samemu udźwignąć. Założyłem to konto z myślą o tych którzy uważają za słuszne i pożyteczne to co robię. By mogli mieć swój udział w mojej misji.

 

Dlaczego warto wesprzeć moją misje?

Choćby z trzech powodów:

Bym mógł dalej zmieniać świadomość społeczna na temat osób niepełnosprawnych

 

Bym mógł jeszcze wiecej tworzyć treści dających innym sile

 

Bym mógł tworzyć filmy z perspektywy wózkowicza-podróżnika i dawać kopa "leniwym"

 

          

 

Zmieniajmy razem siebie i świat!

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Emilia Wojanczyk
Emilia Wojanczyk
Próg: 50 zł
Ryuriku
Ryuriku
Próg: 10 zł