Sabrosa Dance Studio

W Patronite od 16.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1095

Liczba Patronów: 1794

Zostań Patronem
2 patronów
150 miesięcznie
8 670 łącznie

Walczymy o naszą 17-stkę czyli przetrwamy pandemię mimo wszytsko

6 000 zł

77%

osiągnięto

1 330 zł

brakuje

Kochani, jak wiecie kolejne ograniczenia Rządu wynikające z pandemii sprawiają, że kolejny raz nasze funkcjonowanie stoi pod znakiem zapytania. Niezależnie czy będziemy mogli tańczyć w 5 czy 10 osób na sali - będziemy to robić. Natomiast nasz czynsz niestety wynosi dużo więcej, niż z obostrzeniami jesteśmy w stanie zarobić. W związku z tym robimy co się da, żeby choć zbliżyć się do kwoty naszych zobowiązań. Ale wiemy że warto, że są z nami ludzie którym na nas zależy, którzy razem z nami będą walczyć.

Nie chcemy wolnych datków - chcemy wam dawać coś w zamian. Na szczęście można wychodzić z domu, więc te rzeczy będą do odebrania w Sabrosie, wysłane do was droga mailową/elektorniczną/zwał jak zwał :D

Nikt nie wie ile to jeszcze potrwa, ale dopóki nam starczy sił - będziemy walczyć o siebie, o swoją pasję, o dom jakim jest Sabrosa i o WAS!

Nasze wspólne 16-ste urodzimy czyli Sabrosa po przejściach

4 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Nasze 16-ste urodziny zbliżają się wielkimi krokami. Tymczasem walczymy o przetrwanie w związku z przymusowym zawieszeniem działalności szkoły w wyniku panującej epidemii ( a już chyba pandemii) koronawirusa. Zamknięcie szkoły na 2-3 tygodnie a może i miesiąc, oznacza walkę o przetrwanie. I my taką walkę chcemy stoczyć - z Wami u boku! Nie takie rzeczy się robiło! Jeśli uda nam się osiągnąć ten cel - to zorganizujemy takie urodziny jakich świat nie widział. A zobaczy mamy nadzieję - we wrześniu :D Pozwól nam przetrwać ten trudny czas jako nasz Patron, a my odwdzięczymy się z nawiązką!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni