Sabrosa Dance Studio

W Patronite od 16.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 124

liczba Patronów: 200

46 patronów
1 900 zł miesięcznie
4 825 zł łącznie
Od 16 lat uczymy tańczyć salsę w Krakowie! Razem z nami świętuj rozpoczęcie kolejnego roku szkolnego 2020/21 na mega imprezie. Żeby to się udało, potrzebujemy zbiorowego wsparcia. Pozwólcie nam dalej uczyć i dzielić się naszą taneczną wiedzą, a my jak zawsze damy z siebie 100% energii i pasji.

O Autorze

Sabrosa Dance Studio od 16 lat promuje kulturę latynoską w Krakowie poprzez naukę salsy, bachaty oraz kizomby, wyznacza trendy, szkoli, zachwyca pokazami oraz, rok rocznie , podnosi poprzeczkę szkoląc najlepszą kadrę instruktorską w Polsce. 

Sabrosa Dance Studio to nie tylko szkoła tańca, to, jak mówią nasi kursanci – drugi dom, to obowiązkowy przystanek w tygodniowym planie zajęć, to – stan szczęśliwego umysłu.

Przez te wszystkie lata mieliśmy okazję pokonywać różne trudne momenty, zmiany w trendach tanecznych, zmiany podatku Vat dla szkół tańca oraz zmiany miejsca prowadzenia zajęć.

 


 

Wszystko to udało się przetrwać dzięki bardzo silnej społeczności, jaka zgromadziła się wokół Nas, osób które razem z nami walczyły często o "być albo nie być " naszego studia. (video)

W podziękowaniu za wszystko udało nam się w ubiegłym roku stworzyć wydarzenie bez precedensu - galę urodzinową w której wzięło udział ponad 170 osób a która oglądało pół tysiąca widzów.

Był to nasz prezent i ukłon w stronę tancerzy, osób które nam kibicują i zawsze można na nie liczyć. Teraz w planach mieliśmy huczne obchody 16-tych urodzin czyli tzw. "sweet sixteen", ale na drodze do tego stanęła nam epidemia - coś na co nie mamy żadnego wpływu, coś co sprawia że nie możemy funcjonować, utrzymać się, uczyć, dzielić się wiedzą - robić tego co kochamy.

Ale nie poddamy się bo wierzymy że w Was ,że w nas razem jest siła i moc czynienia rzeczy niemożliwych !

I w tym miejscu, po raz kolejny prosimy Was o zaufanie i pomoc.

Jeśli uda się nam przetrwać ten trudny czas, we wrześniu 2020 urządzimy coś czego jeszcze w Krakowie nie było, urządzimy takie urodzimy na jakich każdy z WAS CHCIAŁBY BYĆ!! Prawdziwe święto tańca, dobra i ludzi!

Pomóżcie nam przetrwać i świętować 16-te urodziny.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem