W Patronite od 14.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2656

Liczba Patronów: 2305

Zostań Patronem
1 patron
10 miesięcznie
115 łącznie
Fotografią zajmuję się amatorsko, moim marzeniem jest założenie działalności i zajęcie się pełnoetatowo fotografią liturgiczną. Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć na Partonite oraz profilach społecznościowych. Dziękuję za wsparcie!

O Autorze

O mnie: Fotografią zajmuję się amatorsko, moim marzeniem jest założenie działalności i zajęcie się pełnoetatowo fotografią liturgiczną. 

 

Profile społecznościowe: 

 http://facebook.com/sacrophotopl

 http://instagram.com/sacrophoto

 

Dlaczego tu jestem? W chwili obecnej fotografuję wysłużonym już, blisko 15-letnim Nikonem D300s i podstawowym obiektywem stałoogniskowym - Nikkorem 35 mm 1.8. Czuję, że sprzęt mnie ogranicza, rozdzielczość zdjęć nie jest najwyższa. Sprzęt nie daje sobie rady w warunkach słabego światła, jakie często panują w kościołach. Jest również niecelny, często zdjęcia są nieostre. Wierzę, że zakup lepszego sprzętu pozwoli mi na rozwój i spełnienie marzenia jakim jest zajęcie się fotografią pełnoetatowo.


Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć na Partonite oraz profilach społecznościowych.

Dziękuję za wsparcie!

 

Kilka ulubionych kadrów (więcej zdjęć w galerii):

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Katarzyna Lenkiewicz-Trzeciak
Katarzyna Lenkiewicz-Trzeciak
Próg: 10 zł