Avatar użytkownika

Salve Net

10
patronów
410 
miesięcznie
2 040 
łącznie
10
patronów
410 zł 2 040 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dobrze, że jesteś 😍 Twoja obecność napędza nas do działania. W ramach podziękowania za Twoje wsparcie, chcielibyśmy podzielić się z Toba:
📽 naszą modlitwą
📽 grafiką miesiąca
20 zł miesięcznie
To jest wspaniałe! Twoje wsparcie jest nam bardzo pomocne i serdecznie za nie dziękujemy🙏W ramach podziękowania za Twoje zaangażowanie chcielibyśmy podzielić się z Tobą:
📽 dostępem do zamkniętej grupy dla Darczyńców,
📽 bonusami z poprzedniego poziomu
30 zł miesięcznie
Dajesz nam naprawdę dużo👼 Przekroczenie tego progu jest czymś wspaniałym. W ramach naszej wdzięczności, chcielibyśmy podzielić się z Tobą:
📽 wcześniejszym dostępem do filmów na naszym kanale
📽 zaproszeniem do podania osobistej intencji, którą będziemy przedstawiać bł. Ignacemu Kłopotowskiemu w I czwartki miesiąca
📽 bonusami z poprzedniego poziomu
100 zł miesięcznie
100 powodów do uśmiechu 😊 Jesteś naszą radością! Nasze serca są przepełnione miłością, w zamian za to chcielibyśmy się z Tobą podzielić:
📽 wysłaniem prezentu
📽 bonusami z poprzednich etapów
150 zł miesięcznie
Twoja hojność nie zna granic! Twoje dobre serce otwiera przed nami wiele możliwości i buduje nasz kanał🏗 W podziękowaniu chcielibyśmy się z Tobą podzielić:
📽 certyfikatem Darczyńcy
📽 bonusami z poprzednich etapów
200 zł miesięcznie
Wooooooow! To jest prawdziwy kosmos🦸‍♂️🦸‍♀️ Przekroczenie tego progu wykracza poza granice hojności. Ze względu na ten wyjątkowy dar, chcielibyśmy poznać Cię osobiście. Dlatego zapraszamy Cię na kawę do Salve. My pokażemy Ci nasze miejsce pracy, a ty opowiesz nam o sobie ❤️

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Salve Net w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

"Świętość jest dla każdego" - bł. Ignacy Kłopotowski

Jesteśmy młodym zespołem, który prężnie działa na polu ewangelizacji poprzez YouTube. Rozpoczęliśmy naszą działalność w 2019 r. i cały czas jesteśmy wierni misji bł. Ignacego Kłopotowskiego - naszego patrona. 

Z jego charyzmatu wynika charakter naszego działania. Wszystko co robimy, podejmujemy w celu szerzenia prawdy o dostępie do Nieba, gdzie przewidziane miejsce jest dla każdego. Jak powszechnie wiadomo zdecydowanie łatwiej jest działać we wspólnocie, z tego względu zapraszamy do niej Ciebie, abyś razem z nami tworzył wspólnotę na rzecz sprawy Królestwa Bożego

Włączając się w nasze dzieło będziesz miał udział w tworzeniu filmów z przesłaniem od (nie)zwykłych ludzi, jakie zamieszczamy w serii "Studio Świadectw". 

Odpowiadamy również na problemy związane z ważnymi wydarzeniami, które mają miejsce w biegu codzienności. Niekiedy mogą one budzić wiele wątpliwości, czy prowadzić do zakłopotania, z tego względu wychodzimy im naprzeciw.

To wszystko wpisuje się w naszą misję, za której wsparcie okażemy naszą wielką wdzięczność!

P.S. Działaj dla ludzi na chwałę Boga, abyśmy - na końcu czasów - wszyscy mogli spotkać się razem w pełnej jedności ze Zbawicielem. 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Salve Net w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Studio świadectw
  • 8 000 zł miesięcznie
  • 7 590 zł brakuje
5%
W życiu duchowym niezwykle istotne jest, aby czerpać siłę od innych. Stąd też, w naszej ofercie znajduje się program Studio Świadectw, który ukazuje przebytą drogę, (nie)zwykłych ludzi, w poszukiwaniu Boga - tak jak mówił bł. Ignacy Kłopotowski - Świętość jest dla każdego 😍
Koszt produkcji i emisji jednego odcinka wynosi 2 000 zł, stąd 4 odcinki w miesiącu dają łącznie kwotę wyznaczoną jako nasz cel 🎯
Regularna działalność
  • 20 000 zł miesięcznie
  • 19 590 zł brakuje
2%
Jedną z najbardziej podstawowych potrzeb jest ta związana z codziennym utrzymaniem. Nasza regularna działalność oscyluje wokół wyżej wymienionej kwoty. Składają się na to opłaty, wynagrodzenia dla pracowników oraz koszty operacyjne. Osiągnięcie tego celu jest, dla nas, zapewnieniem bezpieczeństwa finansowego oraz możliwością dalszego rozwoju 🏋️‍♂️

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Salve Net już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Krzysztof Zielinski
Krzysztof Zielinski
20 zł
Tomasz Dworzecki
Tomasz Dworzecki
200 zł
Barbara Janiak
Barbara Janiak
10 zł
Betka m
Betka m
20 zł
Barbara Lozak
Barbara Lozak
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.