Avatar użytkownika

SalveTV

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi" - Jan Paweł II

Cześć, tu ekipa SalveTV!  Jesteśmy grupą kreatywnych ludzi promujących pozytywne treści w internecie. Zajrzyjcie  na naszego YouTuba,  na którym możecie dowiedzieć się więcej o tym, co robimy. Odsyłamy was do naszej historii :) 

 

 

Gdy publikowaliśmy swoje pierwsze filmy, dołączali do nas ludzie patrzący na świat podobnie jak my. Niektórzy z nich  doznali traumatycznych przeżyć  i zgubili się na życiowej drodze, ale znaleźli siłę, by się nawrócić. Pierwsze takie świadectwo nagraliśmy spontanicznie i stwierdziliśmy, że świetnym pomysłem będzie stworzyć serię. Słyszeliście o Mariuszu, Gangsterze który dał się namówić Bogu na lepsze życie?

Wspieramy też ludzi, którzy, nie ze swojej winy, wplątani są w sytuacje negatywnie wpływające na ich życie: trudna sytuacja rodzinna, narkotyki, alkohol, odrzucenie. Ci ludzie chcą się zmieniać, a my chcemy im w tym pomagać. Przedstawiamy wam dzieciaki z Pragi Północ :) 

 

Chcemy dalej pomagać ludziom tworząc nowe projekty, poszerzając to, co teraz robimy. Chcemy wypełniać przestrzeń internetową dobrym słowem. Inspirujemy do uwolnienia się od braku wolności w cyberprzestrzeni i wybraniu właściwej drogi. Jesteśmy dziećmi Bożymi, musimy to wykorzystać! Wasze wsparcie jest dla nas bardzo znaczące. To Wy tworzycie nasze programy i to Wy  jesteście najważniejsi w tym wszystkim, to Waszym wymaganiom  chcemy sprostać i Wam poświęcać najwięcej czasu.