W Patronite od 06.02.2018

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi" - Jan Paweł II

O Autorze

Cześć, tu ekipa SalveTV!  Jesteśmy grupą kreatywnych ludzi promujących pozytywne treści w internecie. Zajrzyjcie  na naszego YouTuba,  na którym możecie dowiedzieć się więcej o tym, co robimy. Odsyłamy was do naszej historii :) 

 

 

Gdy publikowaliśmy swoje pierwsze filmy, dołączali do nas ludzie patrzący na świat podobnie jak my. Niektórzy z nich  doznali traumatycznych przeżyć  i zgubili się na życiowej drodze, ale znaleźli siłę, by się nawrócić. Pierwsze takie świadectwo nagraliśmy spontanicznie i stwierdziliśmy, że świetnym pomysłem będzie stworzyć serię. Słyszeliście o Mariuszu, Gangsterze który dał się namówić Bogu na lepsze życie?

Wspieramy też ludzi, którzy, nie ze swojej winy, wplątani są w sytuacje negatywnie wpływające na ich życie: trudna sytuacja rodzinna, narkotyki, alkohol, odrzucenie. Ci ludzie chcą się zmieniać, a my chcemy im w tym pomagać. Przedstawiamy wam dzieciaki z Pragi Północ :) 

 

Chcemy dalej pomagać ludziom tworząc nowe projekty, poszerzając to, co teraz robimy. Chcemy wypełniać przestrzeń internetową dobrym słowem. Inspirujemy do uwolnienia się od braku wolności w cyberprzestrzeni i wybraniu właściwej drogi. Jesteśmy dziećmi Bożymi, musimy to wykorzystać! Wasze wsparcie jest dla nas bardzo znaczące. To Wy tworzycie nasze programy i to Wy  jesteście najważniejsi w tym wszystkim, to Waszym wymaganiom  chcemy sprostać i Wam poświęcać najwięcej czasu.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)