Samanta Dryja-Zabielska (Edukacja z pasją)

W Patronite od 11.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3514

Liczba Patronów: 2877

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
5 miesięcznie
1 400 łącznie

Bezpieczny start: blog oraz ważne projekty

500 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

495 zł

brakuje

Codziennie kilkadziesiąt osób uczniowskich korzysta z moich materiałów merytorycznych dostępnych na moim blogu.


Blog jest początkiem mojej działalności aktywistyczno-edukacyjnej. Tutaj gromadzę wiedzę, dzielę się refleksjami, tworzę bezpieczną przestrzeń dla: osób uczniowskich, rodzicielskich oraz nauczycielskich.

Ta kwota przeznaczona jest na utrzymanie bloga (serwer, domena, dodatkowe aplikacje, pomoc techniczna itd.).

Jest też bezpiecznym startem dla mnie w comiesięcznym dodawaniu nowych treści oraz działaniu na rzecz Fundacji teraz Wy. Dzięki wsparciu osób patronujących miałom przestrzeń na napisanie trzech rozdziałów darmowego ebooka "Mój świat emocji. Książka o dojrzewaniu i emocjach dla młodzieży". Ebook znajdziesz pod adresem: https://terazwy.pl/ebookemocje/

Regularne tworzenie darmowych materiałów dla osób uczących

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

995 zł

brakuje

Najliczniejsza grupa osób, które śledzą mnie na Instagramie oraz Facebooku to osoby nauczycielskie. Drugą grupą są osoby studiujące, które myślą o pracy w szkole.

Dla tych grup jestem w mediach społecznościowych. Na IG i FB wspieram, oswajam trudne tematy, pomagam we wprowadzaniu zmian.

Zabezpieczenie finansowe pozwala mi się skupić na pracy twórczej, dokształcaniu się, słuchaniu potrzeb osób, które uczą oraz regularnej publikacji postów 2-3 na tydzień.

Darmowe treści na TikToku dla osób uczniowskich

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 495 zł

brakuje

Na TikToku jestem dla osób uczących się. Tam ich słucham, wspieram, uczę, bawię.

Regularność na TikToku polega na codziennej obecności, tworzeniu materiałów wideo, dodawanie napisów, odpowiadanie na komentarze oraz wiadomości.

Osiągnięcie tego celu da mi przestrzeń na: rozmowy z osobami uczniowskimi, odpowiadanie na ich potrzeby, rozumienie ich problemów, szukanie pomocy oraz przygotowywanie treści merytorycznych z zakresu języka polskiego, zdrowia psychicznego, edukacji równościowej, obywatelskiej. Codziennie chciałobym dodawać przynajmniej 1 TikToka.

Regularne merytoryczne materiały w serwisie YouTube dla osób uczniowskich

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 995 zł

brakuje

Kanał w serwisie YouTube już posiadam. Póki co opublikowałom na nim 3 filmy. Chcę dalej rozkręcać się w tym medium, ponieważ materiały docierają do szerszej grupy i mają realny wpływ na rozwiązywanie problemów osób uczniowskich oraz nauczycielskich.

Na YouTube tworzę serię POZA SZKOŁĄ - merytoryczne materiały wideo w zakresie praw uczniowskich, zdrowia psychicznego. Do każdego filmu dołączona jest pomoc do pobrania w formie infografiki, ćwiczeń itp.

Ta kwota zapewni mi nie tylko działanie w wyżej wymienionych celach, również pozwoli na dalsze rozwijanie kanału i koszty, jakie są z tym związane (oprogramowanie, montaż, rekwizyty itp.).
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Magda Kozak
Magda Kozak
Próg: 5 zł
Agnieszka Jankowiak-Maik
Agnieszka Jankowiak-Maik
Próg: 10 zł