Aneta Wyszyńska

Jestem pięknym rocznikiem 1988, wiecie ten, który pamięta czasy bez komputerów, internetu, telefonów komórkowych. Przez pewne wydarzenia w swoim życiu, zaczęłam doceniać świat dookoła siebie. Dlatego, zdecydowałam się uchwycić jego piękno na zdjęciach.

O Autorze

 

Jestem pięknym rocznikiem 1988, wiecie ten, który pamięta czasy bez komputerów, internetu, telefonów komórkowych. Kiedyś, było inaczej, brakuje mi tego zaufania, jakie było wśród ludzi. Ale, ale wracając do mnie, to mam na imię Aneta. Skończyłam, według niektórych nudny kierunek studiów-administrację samorządową. Wiecie, takie tam, urzędowe, administracyjne sprawy. 

W swoim życiu artystycznym posiadałam, aż trzy pseudonimy artystyczne: Kakyuou, Diablicka, aż w końcu pojawił się trzeci i ostatni: Sarameda Hakte. Pochodzi od imienia postaci, którą stworzyłam do świata Pokemonów. Ach, te Kieszonkowe Stwory, tyle wspomnień i nostalgii!

Fotografią, a raczej pasją do zdjęć zaraził mnie tata. Zawsze, gdy wybywaliśmy na rodzinne wypady, aparat był nieodłącznym elementem naszego bagażu. Nie wyobrażaliśmy sobie, żeby nie posiadać pamiątek z miejsc, które odwiedziliśmy.
Jak to w życiu bywa, pojawiły się sprawy ważne i ważniejsze, a fotografię musiałam odłożyć na bok. Dobrze się stało, ponieważ, pewne wydarzenia zmienił moje spojrzenie na świat. Rzeczy, które do tej pory mijałam, nie dostrzegałam zachwycił moje serce. Krople deszczu na liściach, spacerujący ludzie, ptaki śpiewające o poranku. To, jednak nie wszystko. Jest wiele innych, przepięknych rzeczy, które mijamy codziennie, a nie dostrzegamy. Powracając do fotografii, chcę uwiecznić te cuda natury, do których my sami także się zaliczamy.

 

Zajmuję się również rysunkiem tradycyjnym, kredki oraz ołówki, a także pastele. Tymi pierwszymi potrafię rysować w stylu: semirealistycznym mangowym, a także amerykańskich kreskówek dla dzieci, takich jak: My Little Pony, Ed Edd n Eddy.  Pastelami, głównie skupiam się na tworzeniu nocnego nieba oraz kosmosu.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)