Save the Music

W Patronite od 19.06.2017

Daj piątkę kulturze

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Pomóż nam promować muzykę i twórców poprzez prowadzenie i doskonalenie strony „Save the Music”, na której będziemy pisać o wartościowych twórcach oraz muzyce z przeszłości i teraźniejszości. Dajemy szansę debiutantom, nie pozwalając zapomnieć o nestorach. Mówimy, czym jest wartościowa muzyka i edukacja muzyczna oraz jakie znaczenie mogą mieć w życiu człowieka.

Nagradzaj

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 000 zł

brakuje

Chcemy dać młodym ludziom możliwość odbycia płatnego stażu, gdzie, pracując przy naszej kampanii, mogliby się dowiedzieć nie tylko o mechanizmach działania organizacji pożytku publicznego, ale także rozwijać własne zainteresowania. Chcemy żeby strona naszej kampanii zamieniła się w rzetelną bazę wiedzy o dobrej muzyce, wydarzeniach i artystach o wysokim poziomie literackim – przyjmujemy ludzi, którzy szukają miejsca do oszlifowania swojego pióra pod okiem doświadczonych dziennikarzy.

Chciej się dowiedzieć

7 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

7 000 zł

brakuje

Jednym z celów naszych działań jest edukacja społeczeństwa w dziedzinie muzyki, a ambasadorami naszej kampanii są wspaniali artyści, a także ludzie, którzy na co dzień profesjonalnie zajmują się kulturą i sztuką – oni najlepiej wiedzą, jak ważna w życiu człowieka jest muzyka. Przy Waszej pomocy będziemy w stanie zorganizować warsztaty i panele dyskusyjne dotyczące zarówno profesjonalnego pisania o muzyce, jak i spotkań rozszerzających horyzonty muzyczne zwykłych melomanów.

Noś, czytaj i promuj

12 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

12 000 zł

brakuje

Będziemy wydawać! Aby wyjść naprzeciwko najnowszym metodom nauczania, chcemy opracować karty edukacyjne zawierające wiedzę o instrumentach muzycznych (i nie tylko), pracujemy nad książką o polskich kompozytorach emigracyjnych, a także nad publikacjami dla dzieci.
Działamy kulturotwórczo! Namawiamy Twórców z innych dziedzin do dedykowania swoich prac muzyce i naszej kampanii. Artysta grafik przygotowuje plakaty, projektantka mody na ich podstawie tworzy kolekcje ubrań z wizerunkami wybranych geniuszy z historii muzyki (nie tylko tej klasycznej). Poza produkcją ubrań chcemy także stworzyć przybory szkolne, naklejki edukacyjne czy kalendarze przedstawiające sylwetki wybitnych artystów. Palestrina też może być w modzie:) Materiały będą miały charakter edukacyjny, część z nich zostanie przekazana placówkom wspierającym kampanię.

Wyjdźmy na ulicę

24 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

24 000 zł

brakuje

Akcja Bach w piach, czyli granie muzyki w piaskownicy, czy inne flashmoby w mieście, to nasze kolejne zadanie! Niech miasta otoczy muzyka grana na żywo, zebrane fundusze pomogą też wydać płytę charytatywną, na której znajdą się utwory Ambasadorów „Save the Music”.

Daj szansę

50 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

50 000 zł

brakuje

Raz do roku chcemy organizować Festiwal Save the Music – będzie to wydarzenie, na którym (poza odświętnym koncertem podsumowującym dany rok kampanii, połączonym z wystawą prac plastycznych i pokazem mody) wartościową muzykę grać będą młodzi i nieznani artyści, ale także nasi Ambasadorowie. Festiwal zostanie objęty patronatami innych organizatorów życia muzycznego w Polsce, natomiast wybrane wydarzenia muzyczne odbywające się w kraju w tym samym terminie otrzymają znak jakości „Save the Music”.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)