Avatar użytkownika

Sayanna Sun

0
patronów
0 
miesięcznie
400 
łącznie
0
patronów
0 zł 400 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Miło mi, że chcesz mnie wspierać 🙂 Dziękuję! 🥰
5 zł miesięcznie
Hej! 🙂 DZIĘKI za wsparcie ❤️ W ramach tego progu, możesz przesłać mi zdjęcie, które przerobię na dwa sposoby (stonowany i psychodeliczny). Pamiętaj, że zdjęcie powinno być Twojego autorstwa, nie może pochodzić od innego artysty.
10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
6 dostępnych miejsc
Miło, że rozpoczynamy wspólną przygodę! 🙂 DZIĘKI za wsparcie ❤️ W ramach tego progu, możesz przesłać mi zdjęcie, które przerobię na dwa sposoby (stonowany i psychodeliczny). Pamiętaj, że zdjęcie powinno być Twojego autorstwa, nie może pochodzić od innego artysty. Dodatkowo, raz w miesiącu otrzymasz materiały zza kulis lub przygotowań do sesji w postaci videobloga i tekstu :)
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
5 dostępnych miejsc
No cześć! Wielkie DZIĘKI za wsparcie ❤️
Obowiązuje Cię nagroda z progu za 10 zł. A co jeszcze?
Dostaniesz elektroniczne, spersonalizowane "zaświadczenie" w postaci planszy z podziękowaniem 😎
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
6 dostępnych miejsc
Hej, hej! DZIĘKUJĘ ❤️
Oprócz nagrody z progów 1 i 2, otrzymasz wykonaną przeze mnie i podpisaną fotografię, którą wyślę pocztą. Raz w miesiącu wyślę Ci również filmowe materiały zza kulis sesji lub przygotowań do niej.
100 zł miesięcznie
Jak Ci dziękować? ❤️ To może tak: DZIĘKUJĘ i...
Dostaniesz wszystkie nagrody z poprzednich progów. Wszystkie nowe sesje zostaną Ci też udostępnione wcześniej, niż pozostałym:)
Będziemy mogli także wyjść jednorazowo na kawę lub pogadać online :)
Aby odblokować te nagrody wystarczy, iż będziesz mnie wspierać przynajmniej 1 miesiąc (czyli 1 wpłata:)).
200 zł miesięcznie
DZIĘKIx200! ❤️ Oczywiście, obowiązują Cię wszystkie nagrody z poprzednich progów. Dodatkowo: zdecydujesz, jaki będzie temat kolejnej sesji, otrzymasz też spersonalizowany album fotograficzny i uzyskasz dostęp do grupowej konwersacji na Discordzie, dostępnej tylko dla Patronów tego i ostatniego progu. Będziemy tam mogli pogadać o fotografii i nie tylko:) I coś jeszcze! Zaproszę Cię na darmową sesję zdjęciową ❤️
Aby odblokować te nagrody wystarczy, iż będziesz mnie wspierać przynajmniej 1 miesiąc (czyli 1 wpłata:)).
500 zł miesięcznie
Prawdopodobnie zaniemówiłam i zesztywniały mi palce. Co mogę zatem napisać, oprócz BARDZO DZIĘKUJĘ? ❤️
Dostajesz wszystkie nagrody z poprzednich progów i dwie darmowe sesje zdjęciowe w roku (zdjęcia cyfrowe + wydruki). Sesja ta będzie wykonana w moim stylu. Możesz też wynająć mnie jako fotografkę na wybrane przez Ciebie wydarzenie (np. sesja ślubna).
Aby odblokować te nagrody wystarczy, iż będziesz mnie wspierać przynajmniej 1 miesiąc (czyli 1 wpłata:)).

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Sayanna Sun w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Hej! Oto mój świat magicznej fotografii. Zdjęcia, które pachną lasem, kolorem i tajemnicą!

Sayanna Sun, czyli właściwie kto? 

Pseudonim ten nadałam sobie jakiś czas temu gdy poczułam, że czas zmienić starą nazwę (Dziewczyna z Podlasia). Prywatnie nazywam się Joanna i jestem istotą utkaną z lasu, mroku, słońca, kolorów, klisz, estetyki lat 80., 90., banału, kiczu... Do tych wszystkich rzeczy odnosi się nazwa Sayanna Sun. Mieszkam na Podlasiu, gdzie cienie przeszłości snują się po lasach, łąkach i opuszczonych drewnianych chatach. 

Moją największą (na równi z naturą) miłością jest fotografia. Specjalnie nie nazywam jej "pasją", bo czuję i wiem, że jest to coś więcej. 

Kolory, księżyc, UFO, kwiaty (krwawnik i wierzbówka), niebo... to właśnie ja :) 

 

 "To były czasy..."

Pierwsze zdjęcia zaczęłam robić w podstawówce. Dostałam wtedy swój pierwszy aparat. Jaki? Nie pamiętam. Wydaje mi się, że jednocześnie przewinęło się przez moje ręce kilka sprzętów. Jednym z nich był Polaroid 600. I tak oto, jako dorastająca dziewczynka w golfie, białych rajstopach i dżinsowej spódniczce (te stylówy...) wypstrykałam całe wkłady na zdjęcia choinki i portrety świnek morskich... Na wycieczki klasowe woziłam ze sobą zwykły aparat Kodaka, a potem cyfrówki. Odkąd zrobiłam swoje pierwsze zdjęcie, nie rozstawałam się już z aparatami...

Moja twórczość

Poprzez swoje fotografie ukazuję połączenie Człowieka z Naturą. Widzę świat przez pryzmat kolorów, załamania świateł, filmowych scenerii. W taki też sposób staram się fotografować.

Do tworzenia używam aparatu marki Sony, jednak zdarza mi się również fotografować analogami: Prakticą, Smeną, Olympusem i wieloma innymi.

Ponieważ mam również zapędy do projektów designerskich i generalnie wizualnych, nieraz tworzę samodzielnie akcesoria do sesji zdjęciowych. Są to rzeźby, chokery lub małe elementy garderoby.

Po co ten cały Patronite?

Chciałabym móc realizować swoje pomysły częściej, lepiej, ciekawiej. 

Obecnie planuję stworzyć bajkowe stroje do zdjęć, wywołać zaległe klisze fotograficzne i w końcu zrealizować swoją pierwszą wystawę! Brakuje mi również wielu foto-akcesorii, np. statywu czy porządnej torby na sprzęty.

Wszystkimi rzeczami dzielę się z Wami na profilu Sayanna_Sun_ na Instagramie i Facebooku. 

Drzwi mojego fotograficznego świata otwierają się szeroko. Nie zdejmuj butów, wchodź śmiało! 

 

 

 

Cele Autora

Bajkowa suknia
  • 280 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Co jakiś czas przeglądam portale z odzieżą używaną, by szukać inspiracji do stylizacji. I tak oto trafiłam na nią... piękna suknia vintage. Co jakiś czas zerkam na jej fotki i wzdycham! Kwotę z tego celu przeznaczę na zakup tej sukni. Jeśli zostanie ona wcześniej sprzedana, kupię kolejną z kolejki (mam na oku kilka). Suknia kosztuje 280 zł.
Wystawa
  • 400 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Od jakiegoś czasu przygotowuję się do swojej pierwszej wystawy fotograficznej. Wymyśliłam, że będzie się ona opierać również na innych aspektach wizualnych (np. dekoracjach). Zaczęłam powoli realizować plan i... nieco utknęłam. Ten cel pozwoli na zebranie kwoty potrzebnej do wydrukowania zdjęć w dobrej jakości, oprawienia ich w porządne ramki oraz sklejenie dekoracji 🙂

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Sayanna Sun już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.