Sayanna Sun

W Patronite od 21.11.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2457

Liczba Patronów: 2794

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
50 miesięcznie
200 łącznie
Hej! Oto mój świat magicznej fotografii. Zdjęcia, które pachną lasem, kolorem i tajemnicą!

O Autorze

Sayanna Sun, czyli właściwie kto? 

Pseudonim ten nadałam sobie jakiś czas temu gdy poczułam, że czas zmienić starą nazwę (Dziewczyna z Podlasia). Prywatnie nazywam się Joanna i jestem istotą utkaną z lasu, mroku, słońca, kolorów, klisz, estetyki lat 80., 90., banału, kiczu... Do tych wszystkich rzeczy odnosi się nazwa Sayanna Sun. Mieszkam na Podlasiu, gdzie cienie przeszłości snują się po lasach, łąkach i opuszczonych drewnianych chatach. 

Moją największą (na równi z naturą) miłością jest fotografia. Specjalnie nie nazywam jej "pasją", bo czuję i wiem, że jest to coś więcej. 

Kolory, księżyc, UFO, kwiaty (krwawnik i wierzbówka), niebo... to właśnie ja :) 

 

 "To były czasy..."

Pierwsze zdjęcia zaczęłam robić w podstawówce. Dostałam wtedy swój pierwszy aparat. Jaki? Nie pamiętam. Wydaje mi się, że jednocześnie przewinęło się przez moje ręce kilka sprzętów. Jednym z nich był Polaroid 600. I tak oto, jako dorastająca dziewczynka w golfie, białych rajstopach i dżinsowej spódniczce (te stylówy...) wypstrykałam całe wkłady na zdjęcia choinki i portrety świnek morskich... Na wycieczki klasowe woziłam ze sobą zwykły aparat Kodaka, a potem cyfrówki. Odkąd zrobiłam swoje pierwsze zdjęcie, nie rozstawałam się już z aparatami...

Moja twórczość

Poprzez swoje fotografie ukazuję połączenie Człowieka z Naturą. Widzę świat przez pryzmat kolorów, załamania świateł, filmowych scenerii. W taki też sposób staram się fotografować.

Do tworzenia używam aparatu marki Sony, jednak zdarza mi się również fotografować analogami: Prakticą, Smeną, Olympusem i wieloma innymi.

Ponieważ mam również zapędy do projektów designerskich i generalnie wizualnych, nieraz tworzę samodzielnie akcesoria do sesji zdjęciowych. Są to rzeźby, chokery lub małe elementy garderoby.

Po co ten cały Patronite?

Chciałabym móc realizować swoje pomysły częściej, lepiej, ciekawiej. 

Obecnie planuję stworzyć bajkowe stroje do zdjęć, wywołać zaległe klisze fotograficzne i w końcu zrealizować swoją pierwszą wystawę! Brakuje mi również wielu foto-akcesorii, np. statywu czy porządnej torby na sprzęty.

Wszystkimi rzeczami dzielę się z Wami na profilu Sayanna_Sun_ na Instagramie i Facebooku. 

Drzwi mojego fotograficznego świata otwierają się szeroko. Nie zdejmuj butów, wchodź śmiało! 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 50 zł