Prowadzę kanał na YT poświęcony designowi i mechanikom w grach. Analizuję, tłumaczę i wymyślam, korzystając z wiedzy o projektowaniu gier którą zdobywam na wykładach, w pracy oraz oczywiście grając.

O Autorze


Cześć, z tej strony Scorg!

Większość z was kojarzy mnie zapewne z YouTube, gdzie wrzucam od czasu do czasu materiały z omówieniami gier i mechanik w nich zawartych.

Moje filmiki odnoszą się zarówno do gier AAA jak  i gier niezależnych.
Najpopularniejsze materiały na moim kanale pochodzą z FPSów takich jak Titanfall 2, Ghost Recon: Wildlands oraz World War 3.
Jeśli lubisz te gry, lub interesujesz się podobnymi grami, to na pewno powinieneś zerknąć na mój kanał!

Poniżej kilka przykładów moich najpopularniejszych materiałów (pochodzą one z różnych okresów więc różnią się jakością i oprawą graficzną):
 

Tworzenie materiałów jest czasochłonne i wymaga nie tylko wiele pracy, ale również pewnych nakładów finansowych, z którymi niekiedy potrzebuję pomocy.

Za namowami przyjaciół i żony, postanowiłem założyć stronę dzięki której Wy, jako moi widzowie lub kompani w grze, będziecie mnie mogli wesprzeć w tworzeniu nowych, coraz lepszych materiałów.
Kto wie, może wasze wsparcie otworzy przede mną możliwości o jakich jeszcze nie myślałem!

Wraz ze startem Patronite startuję z  serwerem DISCORD, na którym warto być, zwłaszcza jeśli postanowisz zostać patronem, ponieważ część progów daje na nim specjalne uprawnienia!

Jeszcze raz dziękuję za wszystko, co dla mnie robicie!
Zawsze się cieszę z każdego subskrybenta, komentarza, z każdego wyświetlenia, a teraz Wy będziecie się mogli pocieszyć ze wspierania mnie!

Scorg.

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni