Serce z Nieba

W Patronite od 02.04.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 738

Liczba Patronów: 800

Zostań Patronem
10 patronów
300 miesięcznie
Tworzę inspirujące filmy, które zmieniają patrzenie na świat i prowadzą do wyboru wartości. Jako zakonnik dzielę się Chrystusem z moimi odbiorcami. Pragnę dawać nadzieję tym, którzy ją utracili.

O Autorze

KIM JESTEM I DLACZEGO TU JESTEM?

Nazywam się Mariusz Jawny, jestem zakonnikiem (salezjaninem) oraz księdzem katolickim. Jako salezjanin, mam cel - towarzyszenie młodym ludziom i wspieranie ich na drodze do Boga i wartości. W 2010 roku (gdy jeszcze studiowałem w seminarium) kilkoro przyjaciół zasugerowało mi stworzenie na YouTube kanału z inspirującymi filmami. Na początku nie miałem odwagi...ale potem przyszła z Góry :) Dzięki Niemu rozpoczęła się moja przygoda, która trwa do dziś!

CO TWORZĘ?

Tworzę filmy o Bogu i wartościach. Poprzez nagrywanie i montaż filmów chcę się dzielić dobrem ze wszystkimi, a zwłaszcza docierać do ludzi młodych. Marzę sobie o współpracy przy realizacji dużych projektów filmowych, by pokazywać młodym wiarę, dobro, bezinteresowność i angażować ich również w te działania.

Filmy oraz nagrania na moim kanale mówią w sposób kreatywny o wierze w Boga:

Niektóre filmy dotykają tematu moralności i wyborów. Inne dodają nadziei odbiorcom i wspierają młodych ludzi w kryzysach i przezwyciężaniu problemów.

WSPÓŁPRACA

Dotychczas współpracowałem już z wytwórniami filmowymi z USA, Australii, Wielkiej Brytanii, Francji oraz ze wspólnotami tworzącymi niezależne filmy. Miałem przyjemność pracować z takimi twórcami i osobami, jak: Daniel Rusin (Reżyser Życia), Piotr "Tau" Kowalczyk, Radosław Pazura, Stowarzyszenie Rafael, Salve TV i inne.

Napisz do mnie, jeśli chciał(a)byś podjąć ze mną współpracę: mariusz.sdb@gmail.com

Chętnie wchodzę w nowe projekty, które niosą dobro.

NAJWIĘKSZA NAGRODA!

Baaaardzo mnie cieszy, że filmy z mojego kanału często oglądane są w klasach szkolnych, na lekcji religii oraz linkowane na portalach internetowych. Kieruję je do wszystkich ludzi - niezależnie od światopoglądu i wyznawanych prawd. Mają poruszać serce i motywować do pozytywnych zmian. Pokazują również prawdziwe oblicze Boga i jego miłość do nas. Staram się tworzyć społeczność, którą bardzo cenię i ubogacam obrazem i słowem.

Będę Ci wdzięczny za każdą pomoc w dalszej działalności na youtube. 

Zanim jeszcze pomożesz - masz już moją modlitwę za Ciebie :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni