Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Witaj na naszym profilu. Na imię mamy Grzegorz i Marzena. Stworzyliśmy wyjątkowy duet fotografów noworodkowych www.sercemwidziane.com Tworzymy nowe trendy w fotografii noworodkowej, jesteśmy autorami stylizacji miniaturowego świata :)

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 700 zł miesięcznie
brakuje 700 zł
Nowa stylizacja miniaturowego świata!
Jest to przybliżona, średnia, sumaryczna kwota potrzebna do zakupu materiałów, z których zostanie stworzona nowa stylizacja z serii miniaturowy świat. Nie wszystkie rekwizyty do sesji można kupić, więc zaczęliśmy je tworzyć. Obejrzyjcie filmik backstage DRWAL :) Tam inspiracją do powstania całej tej stylizacji był zakup malutkiej drewnianej siekiery będąc na wycieczce nad Soliną w Bieszczadach. Skala jest dla nas bardzo ważna. Wszystkie nasze rekwizyty muszą być odpowiednich wymiarów, które w konkretnej aranżacji będą wiernie odwzorowywały nasze dorosłe życie :)
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 3000 zł
Miesięczny wynajem powierzchni użytkowej pod studio sercemwidziane!
Obecnie nie posiadamy studia. Mieszkamy razem z naszymi rekwizytami :) Tworzymy je w miejscu gdzie śpimy, jemy i pracujemy przy komputerze. Wszystkie nasze zdjęcia jakie widzicie w portfolio www.sercemwidziane.com powstały u naszych klientów w domach. Tak wszystkie nasze rekwizyty mieszkają z nami i jeżdżą do naszych klientów. Marzymy o własnej pracowni, o magazynie na rekwizyty, pomieszczeniu do obróbki zdjęć i sali studyjnej dla naszych klientów którzy woleliby przyjechać do studia. Oczywiście nigdy nie zrezygnujemy z wyjazdów do grupy klientów którzy cenią sobie taką wygodę. Jeśli cel zostanie osiągnięty, i wynajmiemy studio, każdy z naszych patronatów z progów od 50 pln, będzie zaproszony na mini sesję do naszego studia w Warszawie bądź jej okolicach ;)
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 5000 zł
Inwestycja w sprzęt fotograficzny
Taka kwota miesięcznie pozwoli nam na otworzenie studia sercemwidziane, tworzenie nowych stylizacji oraz na sukcesywne inwestycje w sprzęt fotograficzny, urządzenia do tworzenia rekwizytów i sprzęt do obróbki pięknych zdjęć! Co za tym idzie - jeszcze lepsza jakość i większe możliwości :)

O Autorze

Witajcie!

 

Sercemwidziane.com tworzy fotograficzny duet: Grzegorz i Marzena

 

Jesteśmy małżeństwem od 2005 roku, mamy wspólną pasję i pracujemy zawsze razem. Jesteśmy szczęśliwi! Duet, który stworzyliśmy fantastycznie się uzupełnia, bo: „kobiece oko widzi inaczej niż męskie, a męskie inaczej niż kobiece" ale to nie wszystko...

Najważniejsze podczas sesji noworodkowej jest bezpieczeństwo maluszków. Zawsze podczas zdjęć noworodków jedno z nas asekuruje i jest na wyciągnięcie ręki, obok maleństwa. Rodzice mogą spokojnie podglądać naszą pracę z kanapy!

 

Uwielbiamy te słodziaki, to wyjątkowi modele. Zatrzymanie dla Was, ich uśmiechu, zabawnych minek kiedy śpią, są dla nas czymś tak magicznym, że po prostu kochamy te pracę. Sesje noworodkowe stały się częścią naszego życia <3 

 

Pasja była w nas zawsze, tylko znalezienie jej zajęło nam połowę naszego życia :) To jak pokochaliśmy to co robimy, i jak bardzo chcemy dalej się rozwijać, ukażą Wam poniższe filmiki . Obejrzyjcie je i jeśli zachwycicie się nimi tak jak my, za każdym razem jak je oglądamy, to zostańcie naszymi patronami.

 

Ściskamy każdego kto wzruszy się na tych filmikach!

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Nie szukamy tutaj cwaniaków ani hejterów. Nie zbieramy tu na jedzenie ani na nocleg.
Jesteś tu i czytasz to, bo spodobało Ci się to co tworzymy i chciałbyś być częścią tego co powstaje.
Bardzo Ci za to dziękujemy, Twoja kwota zasili nasz budżet wyznaczony do zakupu materiałów z których powstaną wyjątkowe rekwizyty.
W zamian otrzymasz od nas maila z podziękowaniem wraz z krótką historią, skąd narodziła się w nas taka pasja ;)
Zostaniesz też zaproszony do zamkniętej grupy na facebooku, gdzie będziemy wrzucać posty widoczne tylko dla naszych Patronów ;)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Dycha to średnia stawka za godzinę pracy w Polsce.
W naszej pracy godziny się nie liczą, i nie są liczone. Od kiedy zaczęliśmy tworzyć, dawać radość, i poniosła nas pasja, przestaliśmy spoglądać na zegarek.
Jesteśmy przekonani, jeśli przeglądałeś nasze filmiki, to wzruszyłeś się, i nie zwróciłeś uwagi na czas który Ci umknął podczas jego oglądania.
Dotując nas w tym progu, przyczyniasz się do powstawania nowych stylizacji i nowych filmików. Bardzo Ci za to dziękujemy i obiecujemy, że każdy kolejny filmik który powstanie zobaczysz zanim wyemitujemy go publicznie. Dostaniesz od nas maila z podziękowaniami wraz linkiem do filmiku który zobaczysz jako pierwszy ;) Zostaniesz zaproszony do zamkniętej grupy na facebooku w której będziemy wrzucać posty widoczne tylko dla naszych Patronów. W tym progu po osiągnięciu minimum 40 patronatów ogłosimy konkurs, w którym wygraną będzie ... mini sesja noworodkowa dla dzidzi, która powinna mieć od 5-tego do 10-tego dnia życia, z jedną wybraną stylizacją przez Ciebie lub w postaci Vouchera dla Twoich bliskich :) (nasz pakiet email )
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
20 pln to godzina relaksu na basenie, dobra kawa w przytulnej kawiarni, bilet do kina w środę na promocji ;) Ty wybrałeś inwestycję w nasz rozwój. Ukłon w Twoją stronę. W naszych głowach jest pełno pomysłów, które jak uśpiony wulkan czekają na erupcję. Jesteśmy pierwsi w Polsce, może i na świecie, którzy tworzą takie stylizacje dla malutkich modeli, najsłodszych pociech swoich rodziców. Nazwaliśmy te stylizacje naszym miniaturowym światem. Powstanie każdej aranżacji to długi proces czasowy i niemały finansowy. Efekt końcowy zawsze nam to wynagradza :)
W podziękowaniu za Twój wkład dostaniesz od nas maila z podziękowaniem oraz systematyczne maile z linkiem do nowych zmontowanych filmików, które obejrzysz jeszcze przed publicznym wyemitowaniem, oraz link do materiałów surowych, które publicznie nie będą wyemitowane nigdy,
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 100
Stajesz się Patronem wyjątkowym i naszym wiernym fanem. Doskonale zdajesz sobie sprawę, że nie wszystkie rekwizyty można kupić.
Więc po prostu wiesz że zaczęliśmy je tworzyć. Urzekło Cię to ile pracy i serca wkładamy w każdą nową stylizację. Chcesz nam pomóc w tworzeniu kolejnych, chcesz dowiedzieć się jakie kolejne pomysły czekają na realizację, chcesz wiedzieć gdzie szukamy inspiracji, chcesz wiedzieć gdzie kupujemy materiały, chcesz wiedzieć ile czasu je tworzymy, chcesz znać każdy szczegół dotyczący powstawania nowych rekwizytów. W trym progu będę nagrywał dla Ciebie filmiki z procesu powstawania rekwizytów. Stajesz się współtwórcą naszych nowych aranżacji. Dostaniesz informacje gdzie kupiliśmy dane materiały, co zaczynamy tworzyć, oraz poinformujemy Cię o końcowym efekcie. + wszystkie profity z niższych progów oczywiście ;)
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 20
Jesteś patronem o duszy artystycznej tak jak my. Tą kwotą dodajesz nam skrzydeł, widzisz zdecydowanie więcej w naszych zdjęciach. Wspierasz naszą działalność.
Z tych pieniędzy będziemy również odkładać na zakup nowego sprzętu. Obecnie pracujemy na staruszku NIKON d700, chcemy kupić NIKON d4 i na niego zbieramy. jakość naszych zdjęć wejdzie na wyżyny i będziemy dawać naszym klientom najwyższą jakość pamiątek. W podziękowaniu możemy stworzyć stylizację miniaturowego świata według Twojego pomysłu oraz w opisie zdjęcia na fejsie i na naszej stronie poinformujemy kto jest pomysłodawcą tej stylizacji :)
+ wszystkie profity z progów niższych ;)
Zostań patronem
600 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Jesteśmy przekonani, że wspierasz nas w tym progu nie tylko z szacunku do naszej pracy, również dlatego, że sam jesteś artystą bądź chcesz nim zostać i na pewno jesteś bardzo ciekawym człowiekiem. Z wielką chęcią spotkamy się z Tobą choć raz w miesiącu by porozmawiać o naszych pasjach, nauczyć się czegoś wzajemnie od siebie, i przekazywać sobie wiedzę fizycznie face to face, a nie wirtualnie. Oczywiście wszystkie profity z progów niższych też u Ciebie zagoszczą :)
Zostań patronem

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
 • -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Te organizacje to Google, Amazon i OneSignal, zarówno

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK