SercemWidziane

W Patronite od 17.03.2017

Witaj na naszym profilu. Na imię mamy Grzegorz i Marzena. Stworzyliśmy wyjątkowy duet fotografów. Specjalizujemy się w zdjęciach noworodków: www.sercemwidziane.com Tworzymy nowe trendy w fotografii noworodkowej, jesteśmy autorami stylizacji Miniaturowego Świata :)

O Autorze

Witajcie!

 

Sercemwidziane.com tworzy fotograficzny duet: Grzegorz i Marzena

 

Jesteśmy małżeństwem od 2005 roku, mamy wspólną pasję i pracujemy zawsze razem. Jesteśmy szczęśliwi! Duet, który stworzyliśmy fantastycznie się uzupełnia, bo: „kobiece oko widzi inaczej niż męskie, a męskie inaczej niż kobiece" ale to nie wszystko...

Najważniejsze podczas sesji noworodkowej jest bezpieczeństwo maluszków. Zawsze podczas zdjęć noworodków jedno z nas asekuruje i jest na wyciągnięcie ręki, obok maleństwa. Rodzice mogą spokojnie podglądać naszą pracę z kanapy!

 

Uwielbiamy te słodziaki, to wyjątkowi modele. Zatrzymanie dla Was, ich uśmiechu, zabawnych minek kiedy śpią, są dla nas czymś tak magicznym, że po prostu kochamy te pracę. Sesje noworodkowe stały się częścią naszego życia <3 

 

Pasja była w nas zawsze, tylko znalezienie jej zajęło nam połowę naszego życia :) To jak pokochaliśmy to co robimy, i jak bardzo chcemy dalej się rozwijać, ukażą Wam poniższe filmiki . Obejrzyjcie je i jeśli zachwycicie się nimi tak jak my, za każdym razem jak je oglądamy, to zostańcie naszymi patronami.

 

Ściskamy każdego kto wzruszy się na tych filmikach!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)