Hardware.info.pl | Popkultura.info.pl

Wspieraj serwisy Hardware.info.pl oraz Popkultura.info.pl. Dzięki Waszej pomocy wymienione serwisy internetowe uzyskają szansę na owocną i stałą działalność. Poznaj zalety naszych stron. Zobacz nasze cele, progi i możliwe do zdobycia nagrody za udzieloną pomoc w rozpoczęciu naszej działalności.

O Autorze

Wstęp i informacje dlaczego jest potrzebna zbiórka

Witam, nazywam się Tomasz Filipski, jestem właścicielem, autorem i administratorem stron: Hardware.info.pl oraz Popkultura.info.pl.

Już na wstępie chciałbym serdecznie zachęcić wszystkich Patronów, w imieniu swoim, a także pozostałych członków obu redakcji internetowych serwisów tematycznych, do wspierania naszej działalności. Zachęcamy do zapoznania się z dalszą treścią tego opisu, ponieważ być może tylko z Waszą pomocą nasze strony dostaną szansę na pełny, niewyobrażalnie szybszy i stabilny start na rynku oraz dalszy rozwój. Obiecujemy Wam, że będziemy zawsze się starać się mądrze podejmować wszystkie decyzje związane z planowanym osiągnięciem wyznaczonych przez nas celów w tej zbiórce, i przede wszystkim publikować, i jeszcze raz publikować stale ciekawe newsy, ciekawe recenzje, testy sprzętu, felietony.

Chciałem również poinformować i zapewnić Was, że na pewno po owocnych zbiórkach pieniężnych nie zniknęlibyśmy z rynku, nie wiem co takiego musiałoby się wydarzyć, abyśmy z własnej woli mieli skasować nasze marzenia i zaniechać naszej redaktorskiej pracy. Jesteśmy całkowitymi pasjonatami, miłośnikami naszej redaktorskiej pracy, chcemy się tym zajmować, tym na czym najbardziej się znamy i kochamy Na co dzień, każdy z nas prywatnie śledzi nowe tematyczne newsy, czyta recenzje, samemu też poznając namacalnie super produkcje wydawnicze...

Udana zbiórka na stronie Patronite.pl, umożliwiłaby nam, możliwość zaczęcia naszej redakcyjnej pracy, codziennego informowania Internautów, o wszystkich ciekawych i przydatnych wiadomościach, w naszej autorskiej i oryginalnej formie.

Chcemy dla Was pisać, zasypywać Was tematycznymi nowinkami i pomagać przy w wyborze „produktu” poprzez rzetelne wiadomości, recenzje...

Sprawdźcie proszę teraz nasze wyznaczone cele, progi i możliwe do zdobycia przez Was za udzielone nam wsparcie, nagrody za dofinansowanie zaczęcia pracy naszych stron Hardware.info.pl oraz Popkultura.info.pl.

 

Co chcemy osiągnąć

Obecnie każda osoba z redakcji stron Hardware.info.pl, Popkultura.info.pl ma swoje codzienne obowiązki, naukę, pracę z której się utrzymuje. Niestety, ciężko jest nam to wszystko pogodzić, nasze internetowe tematyczne serwisy na tym cierpią, a wraz z nimi nasi Czytelnicy, także i my sami. Chcielibyśmy to w końcu zmienić, aby każdy z nas mógł się dużo bardziej zaangażować w budowę powyższych stron i jej społeczności...


Niestety, jako że na chwilę obecną, kiedy nasze strony są zbyt mało popularne, to nawet tematycznie powiązani z naszymi stronami reklamodawcy nie zgodzą się nam pomóc w rozwoju. Z kolei, każda  przyszła napisana przez nas nowinka lub recenzja byłaby tak naprawdę wyłącznie naszą prywatną, choć oczywiście cieszącą nas osobiście pracą - to niestety, jednak tylko bezpłatną, hobbystyczną uciechą... Na naszych łamach, znajduje się już sporo naszych publikacji, pisanych w przeszłości, w wolnych chwilach młodszych lat, ale tempo życia, zmusiło nas do zaprzestania naszej "darmowej" z zamiłowania pracy.


Dlatego bardzo potrzebujemy Waszej pomocy, aby móc to wszystko odmienić. Chcielibyśmy w końcu móc zacząć pracować przy stronach na stałe, tj. przez minimum 7-8 godzin dziennie, by móc zacząć realizować wszystkie nasze redaktorskie plany, które - jak wierzymy - spowodują zadowolenie naszych obecnych  i przyszłych Czytelników.


Plan rozwoju naszej stałej działalności tematycznych stron Hardware.info.pl oraz Popkultura.info.pl chcielibyśmy móc zrealizować nie tylko dzięki Waszej pomocy finansowej. Bardzo wierzymy, że także dzięki naszemu pewnemu pomysłowi, niektórzy z Was, zechcą przesyłać do naszych redakcji swoje oryginalne publikacje, a my z przyjemnością i dumą je opublikujemy na naszych łamach, że docenią je nie tylko Wasze rodziny, znajomi, ale przede wszystkim po prostu nasi Czytelnicy. Co ważniejsze, chcemy Wam również oferować wynagrodzenie za przesłanie do nas Waszych wypocin, o także, niekiedy zaoferować możliwość dołączenia do naszej redakcji.

Wierzcie nam, że wszystkie wyznaczone przez nas cele do zrealizowania na zbiórce dostępnej na Patronite.pl są naprawdę czymś wyjątkowym, a niekiedy będą też czymś nowym i to dla większości Internautów. Sprawdź poniżej, dlaczego warto wesprzeć nasze tematyczne internetowe serwisy.

Co takiego zyska każdy nasz Czytelnik po udanych zbiórkach na Patronite.pl?

Przede wszystkim to, że każdy Czytelnik naszych stron może zawsze liczyć na nie zalewanie go mało interesującymi lub mniej ważnymi informacjami, tak jak to robią na ogół na co dzień inne strony tematyczne.

Jako autor swoich stron od zawsze uważałem, że nie ma potrzeby pisania na naszych łamach o każdym produkcie, który ukazuje się na rynku. Dlaczego my mamy marnować czas na pisanie kolejnego mało ważnego bądź nawet tak naprawdę nieistotnego, nieprzydatnego newsa, a Wy na jego pomijanie podczas przeglądania stron? Przecież nie chcecie marnować czasu na czytaniu takich wypocin, kiedy na 100% nie będzie on dla Was istotny, przydatny, ani ciekawy w Waszym życiu. Co więcej, Nasza redakcja w tym samym czasie może napisać coś innego, np. recenzję ciekawej gry komputerowej czy też pięknego i wciągającego komiksu...

Strony tematyczne muszą posiadać dobrych Redaktorów, takich którzy chcą nie tylko pisać z frajdy dla zainteresowanych Internautów, ale muszą przede wszystkim naprawdę interesować się omawianą w publikacji rzeczą, produkcją. Od młodych lat interesowałem się szerzej taką tematyką, jak np. japońską sztuką animacji Anime, komiksami, grami komputerowymi, anatomią PC, grafiką, a gdy tylko wychodziłem na zewnątrz z domu to niemal zawsze w słuchawkach na mej głowie, umilała mi życie moja ulubiona muzyka... Już gdzieś od połowy lat 90-tych, cała ta magia płynąca z moich zainteresowań, zaczęła się coraz mocniej wić wokół mnie i mojego życia, oplatać wokół swojego palca. Zawsze oceniałem sumiennie poznaną nową produkcję i zawsze posiadałem duży szacunek dla Twórców: wszelkich elektronicznych-growych perełek, muzyków, autorów książek i komiksów... Wychowałem się w Polsce, kiedy to w kioskach Ruchu ukazywało się, moim skromnym zdaniem, najlepsze czasopismo poświęcone tematyce gier komputerowych tj. „Gambler”, albo też wspaniały magazyn „Secret Service” lub kiedy to polska gra „TennAgent” firmy Metropolis, mieszcząca się na 3 dyskietkach, okazała się dla mnie, na wiele, wiele lat najlepszą i najzabawniejszą przygodą spośród wszystkich wydanych gier przygodowych, ale i w ogóle na świecie...

Teraz jako autor swoich internetowych stron chcę naśladować i opierać się na pracy wielu poznanych Idolów, z oddanym należytym szacunkiem dla kunsztu wykonanych finalnych projektów różnych pisarzy, twórców, muzyków... Wiele takich ich produkcji uważam za wspaniałe arcydzieła. Na swoich stronach internetowych ja jak i reszta osób z redakcji, chcielibyśmy przekazywać Wam sporą ilość - tych starszych jak i nowszych, pozytywnych emocji doznanych podczas prywatnej "konsumpcji" różnych światowych produkcji; chcielibyśmy też wszystkie te ważniejsze spostrzeżenia, jak najlepiej przelać na cyfrową publikację na naszych internetowych stronach i na nagraniach wideo recenzji. Niejednokrotnie będziemy chcieli tworzyć nasze wypociny tak, jak byśmy byli nadal takimi nastolatkami z lat 90-tych, ponieważ to m.in. wtedy właśnie, wszystkie te stare produkty światowej popkultury coraz mocniej oczarowywałały sobą coraz to większą masę ludzkości. To również w latach 90-tych, ta cała sztuka tworzenia i zdobycia finalnego efektu w postaci popularności danej produkcji, zapoczątkowała bardzo szybszy rozwój, dając dzisiaj nam co raz więcej nowych produkcji, a także wiele udoskonalonych do perfekcji technik do tworzenia gier, muzyki, komiksów i innych artystycznych perełek.

Myślę, że ja, niegdyś czytając najlepsze polskie stare growe czasopisma, grając w stare różne growe klasyki, konsumując również produkcje niejdnokrotnie okrzyknięte arcydziełami na wieki, często oczekując kolejnych publikacji na temat nowych pecetowych gier oraz wypatrując w sklepach nowych świetnych albumów muzycznych, komiksowych, myślę, że zrozumiałem bardzo dobrze, czego oczekuje Czytelnik od swojej ulubionej tematycznej strony internetowej z codzienną dawką newsów, recenzjami... oraz od samej jej redakcji...


Kolejnym plusem naszych stron jest i będzie to, że przynajmniej ok. 70 procent wyświetlanych reklam będzie powiązane z tematyką naszych stron oraz, że będą one dla Internautów interesujące.


Oczywiście, możemy obiecać, że zawsze będziemy się starać, aby nasze witryny były dobrze zaprojektowane, aby przede wszystkim, były intuicyjne, wygodne, łatwe w odbiorze oraz aby wyglądały dość nieprzeciętnie. Obecnie, już wiele z tych wymienionych cech - przyjaznych dla Czytelników stron internetowych - możecie zobaczyć na naszych stronach: Hardware.info.pl oraz Popkultura.info.pl.

A co jeszcze może zyskać Czytelnik, gdy zostaną osiągnięte progi zbiórki?

To zależy od zebranych kwot. Celów jest kilka, a każdy jest dla nas bardzo ważny. Sprawdź nasze progi i cele. W opisie każdego celu informujemy co zostanie wykonane na stronach oraz to co może zyskać nasz Czytelnik.

Każdy Internauta, który wesprze nasze serwisy Hardware.info.pl oraz Popkultura.info.pl, może liczyć na nasze jeszcze większe zaangażowanie i oddanie w wykonywanej pracy przy stronach. Dodatkowo każdy będzie miał możliwość wzięcia udziału we wszelkich przygotowanych przez nas, co jakiś czas, fajnych niespodziankach, np. w formie organizowanych konkursów z cennymi do wygrania nagrodami.

W najwyższym progu, chcielibyśmy wykonać bardzo ciekawy cel, mianowicie chodzi o stworzenie specjalnych funkcji, które pozwolą Internautom na przesyłanie nam recenzji, które będziemy oceniać i wyceniać w celu ich odkupienia, a nawet umożliwią składanie propozycji szerszej współpracy z naszym danym internetowym serwisem.

To koniec już ogólnego opisu dla tej zbiórki. Serdecznie zapraszamy do wspierania tych dwóch naprawdę ciekawych tematycznych serwisów, które w końcu chciałyby móc zacząć publikować swoje wszelkie wypociny i nie musieć się martwić o przeżycie w coraz to trochę trudniejszym świecie.

Koniecznie sprawdźcie nasze cele.

 

Fajne nagrody za większe wsparcie

Stworzyliśmy hardkorowy oraz ekstremalny próg wsparcia. Jeśli ktoś wesprze naszą działalność w wysokości 100 lub 200 zł miesięcznie na okres minimum 5 oraz 6 miesięcy, może po skontaktowaniu się z nami, otrzymać jedną z nagród przedstawionych poniżej. Piękne i przydatne nagrody rzeczowe: z logiem naszych serwisów tj. Hardware.info.pl lub z logiem Popkultura.info.pl.

Plecaki z logiem Hardware.info.pl
Plecaki z logiem Hardware.info.pl

 

Bluza biała z logiem Hardware.info.pl
Bluza biała z logiem Hardware.info.pl

 

Bluza czarna z logiem Hardware.info.pl
Bluza czarna z logiem Hardware.info.pl

 

Bluza typu college z logiem Hardware.info.pl
Bluza typu college z logiem Hardware.info.pl

 


 

Loga naszych internetowych serwisów
Loga naszych internetowych serwisów

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent