Hardware.info.pl | Popkultura.info.pl

W Patronite od 29.01.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
60 zł łącznie
Witam, nazywam się Tomasz Filipski i jestem autorem stron Hardware.info.pl oraz Popkultura.info.pl. Dzięki Waszej pomocy powyższe serwisy internetowe będą miały znacznie większą szansę na dalszy rozwój. Sprawdźcie nasze cele, progi i możliwe do zdobycia nagrody za Wasze wsparcie.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

O Autorze

Witam, nazywam się Tomasz Filipski, mam 36 lat i jestem autorem, administratorem stron: Popkultura.info.pl oraz Hardware.info.pl.

Serdecznie zachęcam wszystkich Patronów, Internautów, w imieniu swoim, a także pozostałych i przyszłych członków obu redakcji, do wspierania działalności powyższych dwóch różnych serwisów internetowych. Możliwe, że tylko za pomocą udanego wsparcia finansowego, strony te będą miały znacznie większą szansę na dalszy, niewyobrażalnie szybszy i stabilny rozwój.

W tym też miejscu, chciałem również już teraz zapewnić Was, drodzy Patroni, że zawsze będziemy się starać z rozsądkiem i sprawiedliwie uzyskiwać pozytywne efekty z wyznaczonych przez nas celów.  Również chciałem poinformować, że nigdy byśmy nie chcieli, aby kiedykolwiek powyższe strony miały zakończyć swoją działalność. Tym bardziej, że my - autorzy - będąc pełnymi pasjonatami, miłośnikami naszej redaktorskiej pracy, bylibyśmy tak naprawdę nikim ciekawym bez pozytywnej popkultury (bez wspaniałych komiksów, filmów czy bez - poprawiającej nasze samopoczucie - muzyki...), bez dobrej, zadziwiającej jakości i możliwości sprzęty komputerowego, o których to rzeczach piszemy. Dlatego my naprawdę widzimy w naszych sercach sens istnienia naszych stron...

Sprawdźcie nasze cele, progi i możliwe do zdobycia nagrody za Wasze wsparcie.

Co chcemy osiągnąć

Obecnie każda osoba z redakcji stron Hardware.info.pl, Popkultura.info.pl ma swoje codzienne obowiązki, naukę czy pracę z której żyje. Ciężko jest nam to wszystko pogodzić i często powyższe strony na tym cierpią, a wraz z nimi nasi Czytelnicy. Chcemy to zmienić, każdy z nas chciałby móc się bardziej zaangażować w budowę powyższych stron, ale...


Niestety, na chwilę obecną, kiedy strony są za mało popularne, to nawet potencjalni tematyczni reklamodawcy nie zgodzą się nam pomóc w rozwoju. Serwer dla obu stron nie jest też tani, a każdy napisany przez nas news czy recenzja jest naszą prywatną pracą - cieszącą nas osobiście - to jednak bezpłatną.


Dlatego potrzebujemy Waszej pomocy, aby móc to wszystko zmienić - chcielibyśmy zacząć pracować przy stronach znacznie dłużej (minimum 7-8 godzin dziennie) oraz w pełni zacząć się rozwijać i realizować nasze plany w celu zwiększenia zadowolenia naszych Czytelników oraz nas samych.


Nasze plany na rozwój i działalność powyższych stron, które chcielibyśmy zrealizować razem z Wami, będą naszym zdaniem czymś wyjątkowym i to dla większości Internautów. Sprawdź poniżej dlaczego.

Co zyskuje nasz Czytelnik?

Przede wszystkim to, że każdy polski Czytelnik naszych stron zawsze może liczyć na nie zalewanie go mało interesującymi lub mniej ważnymi informacjami, tak jak to robią inne strony tematyczne. Jako autor stron od zawsze uważałem, że nie ma potrzeby pisania na naszych serwisach o wszystkim, o każdym produkcie, który ukazuje się na rynku. Po co my mamy marnować czas na pisanie kolejnego mało ważnego bądź nieistotnego newsa, a Wy na jego pominięcie lub przeczytanie, kiedy my redaktorzy możemy w tym czasie np. napisać recenzję ciekawej gry komputerowej czy pięknego, wciągającego komiksu...


Kolejnym plusem naszych stron jest to, że reklamy wyświetlające się przy naszych publikacjach są zawsze tematycznie związane ze stronami oraz są interesujące i nienachalne.


Staramy, się, aby nasze witryny były dość dobrze przemyślane, wygodne, łatwe w odbiorze i wyglądały nieprzeciętnie.

A co może jeszcze zyskać?

To zależy od zebranych kwot. Celów jest kilka, a każdy jest dla nas bardzo ważny. Sprawdź nasze progi/cele. W opisie każdego celu informujemy co zostanie wykonane na stronach, w naszej działalności oraz to co może zyskać nasz Czytelnik.


Każdy Patron wspierający nasze serwisy Hardware.info.pl oraz Popkultura.info.pl, na pewno może liczyć na nasze jeszcze większe zaangażowanie i oddanie w naszej pracy na co dzień, a także na wszelkie organizowane - co jakiś czas - fajnych niespodzianek, np. w formie organizowanych konkursów.

Serdecznie zapraszamy do wspierania tych dwóch ciekawych serwisów. Koniecznie sprawdź nasze cele.

Dodatkowe nagrody za wsparcie

Stworzyliśmy hardkorowy oraz ekstremalny próg wsparcia. Jeśli ktoś wesprze naszą działalność w wysokości 100 albo 200 zł/miesięcznie otrzyma jedną z nagród przedstawionych poniżej - z logiem serwisu Hardware.info.pl albo z logiem Popkultura.info.pl.

Plecaki z logiem Hardware.info.pl
Plecaki z logiem Hardware.info.pl

 

Bluza biała z logiem Hardware.info.pl
Bluza biała z logiem Hardware.info.pl

 

Bluza czarna z logiem Hardware.info.pl
Bluza czarna z logiem Hardware.info.pl

 

Bluza typu college z logiem Hardware.info.pl
Bluza typu college z logiem Hardware.info.pl

 


 

Loga naszych internetowych serwisów
Loga naszych internetowych serwisów

 

Zostań Patronem