Hardware.info.pl | Popkultura.info.pl

W Patronite od 29.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
60 łącznie
Wspieraj serwisy Hardware.info.pl oraz Popkultura.info.pl. Dzięki Waszej pomocy wymienione serwisy internetowe uzyskają szansę na owocną i stałą działalność. Poznaj nasze strony i ich zalety. Zobacz nasze cele, progi i możliwe do zdobycia nagrody za udzieloną pomoc w rozpoczęciu naszej działalności

O Autorze

Wstęp i informacje dlaczego jest potrzebna zbiórka

Witam, nazywam się Tomasz Filipski, mam 36 lat i jestem autorem, administratorem stron: Hardware.info.pl oraz Popkultura.info.pl.

Chciałbym serdecznie zachęcić wszystkich Internautów, Patronów, w imieniu swoim, a także pozostałych i przyszłych członków obu redakcji, do wspierania działalności powyższych dwóch różnych serwisów internetowych. Możliwe, że tylko za pomocą udanego wsparcia finansowego strony te będą miały znacznie większą szansę na dalszy, niewyobrażalnie szybszy i stabilny rozwój.

W tym też miejscu, chciałem również - już teraz - zapewnić Was, drodzy i przyszli Patroni, że zawsze będziemy starać się mądrze podejmować wszystkie decyzje dla osiągnięcia wyznaczonych przez nas celów w tej zbiórce.

Ponadto chciałem poinformować Was, że nigdy byśmy nie chcieli, aby kiedykolwiek powyższe strony miały zakończyć swoją działalność. Nie musicie się więc obawiać, że na przykład już po kilku miesiącach naszej działalności od czasu zgromadzenia wystarczających Waszych pieniędzy, zakończymy swoją pracę. Tego naprawdę nie chcemy, tym bardziej, że my jesteśmy całkowitymi pasjonatami, miłośnikami naszej redaktorskiej pracy. Na co dzień, każda osoba z naszych redakcji śledzi prywatnie nowe tematyczne newsy, o których chcielibyśmy poinformować Internautów na naszych stronach, w naszej autorskiej i oryginalnej formie. Wierzcie nam, że my - autorzy setki newsów, recenzji - bylibyśmy tak naprawdę nikim ciekawym, gdyby na świecie miało zabraknąć wspaniałych komiksów, filmów i poprawiającej codziennie nasze samopoczucie muzyki, albo o zadziwiającej jakości i możliwościach dobrego sprzętu komputerowego, gier wideo... Chcemy dla Was pisać, zasypywać Was tematycznymi nowinkami i pomagać - poprzez nasze rzetelne publikacje - w wyborze „produktu” w danej kategorii... My naprawdę widzimy w naszych sercach sens istnienia naszych stron...

Sprawdźcie nasze wyznaczone cele, progi i możliwe do zdobycia przez Was nasze nagrody za dofinansowanie.

 

Co chcemy osiągnąć

Obecnie każda osoba z redakcji stron Hardware.info.pl, Popkultura.info.pl ma swoje codzienne obowiązki, naukę czy pracę z której się utrzymuje. Niestety, ciężko jest nam to wszystko pogodzić i często powyższe strony na tym cierpią, a wraz z nimi nie tylko nasi Czytelnicy, ale również i my sami. Chcielibyśmy to w końcu zmienić, aby każdy z nas mógł się dużo bardziej zaangażować w budowę powyższych stron i jej społeczności...


Niestety, jako że na chwilę obecną, kiedy strony są zbyt mało popularne, to nawet tematycznie powiązani z naszymi stronami reklamodawcy nie zgodzą się nam pomóc w rozwoju. Z kolei nasz wydajny serwer, który przeznaczony jest dla obu stron, trochę kosztuje, a obecnie każdy przyszły napisany przez nas news czy recenzja będzie wyłącznie naszą prywatną, choć cieszącą nas osobiście pracą - to jednak  niestety tylko bezpłatną.


Dlatego bardzo potrzebujemy Waszej pomocy, aby móc to wszystko odmienić. Chcielibyśmy w końcu móc zacząć pracować przy stronach na stałe, tj. przez minimum 7-8 godzin dziennie, by móc zacząć się w pełni rozwijać i zacząć realizować wszystkie nasze redaktorskie plany, które - jak wierzymy - spowodują zadowolenie naszych obecnych oraz wszystkich przyszłych Czytelników.


Plany na rozwój i działalność naszych dwóch tematycznych stron chcielibyśmy móc realizować nie tylko dzięki Waszej finansowej pomocy, ale i być może dzięki Waszemu zaangażowania w budowę stron (np. poprzez dołączenie do Redakcji).

Wszystkie wyznaczone przez nas cele do zrealizowania w tej zbiórce dostępnej na Patronite.pl będą naszym zdaniem naprawdę czymś wyjątkowym, niekiedy czymś nowym dla większości Internautów. Sprawdź poniżej dlaczego warto wesprzeć nasze tematyczne internetowe serwisy.

Co zyska każdy Czytelnik odwiedzający nasze strony?

Przede wszystkim to, że każdy Czytelnik naszych stron może zawsze liczyć na nie zalewanie go mało interesującymi lub mniej ważnymi informacjami, tak jak to robią na ogół codziennie inne strony tematyczne.

Jako autor swoich stron od zawsze uważałem, że nie ma potrzeby pisania na naszych łamach o każdym produkcie, który ukazuje się na rynku. Dlaczego my mamy marnować czas na pisanie kolejnego mało ważnego bądź nawet tak naprawdę nieistotnego newsa, a Wy na jego pomijanie podczas przeglądania stron lub przeczytanie go, kiedy na 99% nie będzie on dla nikogo istotny w życiu! Nasza redakcja w tym czasie może zacząć pisać np. recenzję ciekawej gry komputerowej czy też przepięknego i wciągającego komiksu...

Strony tematyczne muszą posiadać dobrych Redaktorów, takich którzy chcą nie tylko pisać z frajdy dla zainteresowanych Internautów, ale muszą przede wszystkim naprawdę interesować się omawianą w publikacji rzeczą, produkcją. Od młodych lat interesowałem się szerzej taką tematyką, jak np. japońską sztuką animacji Anime, komiksami, grami komputerowymi, anatomią PC, grafiką, a gdy tylko wychodziłem na zewnątrz z mieszkania to bardzo często w słuchawkach na głowie - wtedy umilała mi życie ulubiona muzyka... Wszystko to zaczęło się mocno kręcić wokół mnie i mojego życia już gdzieś od połowy lat 90-tych. Zawsze oceniałem sumiennie poznaną nową produkcję i zawsze posiadałem duży szacunek dla Twórców wszelkich tych elektronicznych-growych perełek, muzyków, autorów komiksów... Wychowałem się w Polsce, kiedy to w kioskach Ruchu ukazywało się, moim zdaniem, najlepsze czasopismo poświęcone tematyce gier komputerowych tj. „Gambler”, czy też np. wspaniałe „Secret Service” albo kiedy to polska gra „TennAgent” od firmy Metropolis, mieszcząca się na 3 dyskietkach, okazała się dla mnie, na wiele lat najlepszą i najzabawniejszą przygodą z pośród wszystkich wydanych gier na świecie... Teraz jako autor swoich internetowych stron chcę naśladować i opierać się na pracy wielu poznanych Idolów, z szacunkiem dla kunsztu wykonanych finalnych projektów - wiele z nich uważam za wspaniałe arcydzieła. Na swoich stronach internetowych chciałbym przekazywać dużo starych jak i nowych pozytywnych emocji doznanych podczas konsumpcji danych produkcji; móc też wszystkie te ważniejsze spostrzeżenia, jak najlepiej, przelać na swoją kolejną cyfrową publikację lub na nagrania wideo. Jednym słowem, robić to tak jakbym to nadal był tym nastolatkiem z lat 90-tych, kiedy to te wszystkie stare produkty światowej popkultury oczarowały masę ludzi na świecie, a sama ich sztuka tworzenia i popularność końcowego efektu zapoczątkowała szybszy rozwój, dając nam teraz więcej nowych produktów oraz wiele technik do ich tworzenia. Czytając najlepsze polskie stare czasopisma, grając w stare różne growe perełki, konsumując też produkcje okrzyknięte arcydziełami na wieki, często oczekując kolejnych publikacji na temat nowych pecetowych gier oraz wypatrując w sklepach nowych albumów muzycznych, komiksowych, myślę, że zrozumiałem bardzo dobrze czego oczekiwałby Czytelnik od swojej ulubionej strony internetowej z codziennymi newsami, recenzjami i od jej redakcji...


Kolejnym plusem naszych stron jest i będzie to, że przynajmniej ok. 70 procent wyświetlanych reklam będzie zawsze powiązane z tematyką naszych stron oraz na sto procent muszą być one dla Internautów naprawdę interesujące.


Ponadto, naprawdę zawsze będziemy się starać, aby nasze witryny były dobrze zaprojektowane, przede wszystkim, żeby były intuicyjne, wygodne, łatwe w odbiorze oraz aby wyglądały dość nieprzeciętnie. Obecnie, już wiele z tych wymienionych cech - przyjaznych dla Czytelników stron internetowych - możecie zobaczyć na naszych stronach: Hardware.info.pl oraz Popkultura.info.pl.

A co jeszcze mogą zyskać gdy zostaną osiągnięte dane progi?

To zależy od zebranych kwot. Celów jest kilka, a każdy jest dla nas bardzo ważny. Sprawdź nasze progi i cele. W opisie każdego celu informujemy co zostanie wykonane na stronach oraz to co może zyskać nasz Czytelnik.


Każdy Internauta, który wesprze nasze serwisy Hardware.info.pl i Popkultura.info.pl, może liczyć na nasze jeszcze większe zaangażowanie i oddanie w wykonywanej pracy przy stronach. Dodatkowo każdy będzie miał możliwość wzięcia udziału we wszelkich przygotowanych przez nas, co jakiś czas, fajnych niespodziankach, np. w formie organizowanych konkursów.

W najwyższym progu, chcielibyśmy wykonać bardzo ciekawy cel, mianowicie chodzi o stworzenie specjalnych funkcji, które pozwolą Internautom na przesyłanie nam recenzji, które będziemy oceniać i wyceniać w celu ich odkupienia, a nawet umożliwią składanie propozycji szerszej współpracy z naszym danym internetowym serwisem.

To koniec już ogólnego opisu dla tej zbiórki. Serdecznie zapraszamy do wspierania tych dwóch naprawdę ciekawych serwisów, które dzięki upartej Redakcji chciałyby się cały czas rozwijać, optymalnie i pozytywnie funkcjonować oraz udoskonalać strony. Koniecznie sprawdźcie nasze cele.

 

Fajne nagrody za większe wsparcie

Stworzyliśmy hardkorowy oraz ekstremalny próg wsparcia. Jeśli ktoś wesprze naszą działalność w wysokości 100 albo 200 zł/miesięcznie może po skontaktowaniu się z nami otrzymać jedną z nagród przedstawionych poniżej. Piękne i przydatne nagrody rzeczowe z logiem naszych serwisów tj. Hardware.info.pl albo z logiem Popkultura.info.pl.

Plecaki z logiem Hardware.info.pl
Plecaki z logiem Hardware.info.pl

 

Bluza biała z logiem Hardware.info.pl
Bluza biała z logiem Hardware.info.pl

 

Bluza czarna z logiem Hardware.info.pl
Bluza czarna z logiem Hardware.info.pl

 

Bluza typu college z logiem Hardware.info.pl
Bluza typu college z logiem Hardware.info.pl

 


 

Loga naszych internetowych serwisów
Loga naszych internetowych serwisów

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Konto usunięte
Konto usunięte
Próg: 20 zł