Strefa Patrona:

Warszawa
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
4

patronów

120 zł

miesięcznie

1315 zł

łącznie

Tworzymy bezpieczną przestrzeń, gdzie konsensualna seksualność może być omawiana i przeżywana w sposób pozytywny i otwarty. Dbamy o zapewnienie rzetelnych i aktualnych informacji. Zajmujemy się edukacją, zapewniamy dostęp do sprawdzonych metod i narzędzi pracy.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 100 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Uśmiech
Wiemy, że uśmiechu nie można kupić! Dzięki Waszemu wsparciu co miesiąc będziemy wiedziały, że nasza praca jest dla ważna, że Jesteście z nami, czujecie naszą wspólną ideę i dodajecie nam entuzjazmu i energii do dalszego rozwoju!
0%
24 %
100%
osiągnięto 24%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 380 zł
Neseser Seksperta
Dzięki waszemu wsparciu będziemy mogły zakupić więcej materiałów uatrakcyjniających nasze miejsce:
więcej zabawek, więcej poduszek, więcej książek, więcej kocyków, więcej świeczek, więcej ciastek, więcej płatków róż:)
dla Waszego komfortu podczas spotkań i szkoleń w Instytucie.
0%
15 %
100%
osiągnięto 15%
cel: 800 zł miesięcznie
brakuje 680 zł
Materiały promocyjne
Dzięki waszemu wsparciu będziemy mogły podzielić się z wami koszulkami z sekspozytywnymi nadrukami, kubkami z logo, torbami na wasze przyjemności.
Będziemy mogły wydrukować ulotki, foldery i całą masę MATERIAŁÓW EDUKACYJNYCH, które będziemy rozdawać wam podczas wydarzeń (spotkań w Instytucie, konferencji, targów, szkoleń)
DLA POPULARYZACJI SEKSPOZYTYWNEJ RZETELNEJ WIEDZY!!!
ZA WIEDZĘ NASZĄ I WASZĄ!
0%
12 %
100%
osiągnięto 12%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 880 zł
praca wolontariuszy
Dzięki waszemu wsparciu będziemy mogły do naszego zespołu dołączać ludzi, którzy będą kontynuować swoje kształcenie w zakresie psychologii, seksuologii, coachingu i edukacji seksualnej.
Damy im wiedzę oraz narzędzia nie tylko w zakresie pomocy, ale też organizacji wydarzeń, promocji wydarzeń i wspierania Ruchu Pozytywnej Seksualności.
Będziecie mieli większe prawdopodobieństwo trafić do pozytywnie nastawionych specjalistów... a nie tych "z sumieniem" :D :D :D
0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 6000 zł miesięcznie
brakuje 5880 zł
Czynsz
Zależy nam na fizycznym istnieniu Instytutu Pozytywnej Seksualności.
Istniejemy w świecie wirtualnym, jednak dopiero we własnej przestrzeni możemy organizować wydarzenia, dzięki którym nasi goście mogą w pełni rozwijać swoje skrzydła.
Miejsce do którego będziecie mogli przyjść poszukując wiedzy, pomocy, mając wątpliwości, chcąc się czegoś nauczyć,
I ŚWIETNIE SIĘ BAWIĆ!!!

O Autorze

INSTYTUT POZYTYWNEJ SEKSUALNOŚCI

 

# to grupa specjalistów zajmujących się ludzką seksualnością

# to idea poromowania seksualności wolnej od lęku, winny czy oceny

# to filozofia

# to ludzie którzy chcą uczyć i się uczyć

# to edukacja i zabawa

#to pomoc

# to MY i WY   

 

Nasza  Misja

Opieramy się na czterech głownych filarach, którymi są: psychologia, seksuologia, pedagogika oraz coaching. Wierzymy, że wiedza na temat ludzkiej seksualności nie jest przypisana jedynie konkretnym dziedzinom ani konkretnym osobom. Zakładamy, że studia nad ludzką seksualnością są mulstidyscyplinarną dziedziną, która w sposób holistyczny stara się zrozumieć aspekty ludzkiego funkcjonowania z naciskiem na to, jaką rolę odgrywa seksualność w naszym życiu.

 

Oferowane przez nas kursy mają największą efektywność zarówno w zdobywaniu wiedzy, jak i w pomaganiu innym. Pomysł na to jak realizować ideę Pozytywnej Seksualności wciąż się rozwija gdyż jest koncepcją elastyczną i dynamiczną.

 

Pozytywna Seksualność to idea, która promuje otwartość na seksualność, uwzględniając jednak kilka ograniczeń. Bycie ‘seks pozytywnym’ to nastawienie do ludzkiej seksualności, które traktuje wszystkie konsensualne aktywności seksualne (czyli za zgodą wszystkich zaangażowanych stron) jako fundamentalnie zdrowe i przyjemne, zachęca do doznawania seksualnej przyjemności i eksperymentowania.

 

Ruch Pozytywnej Seksualności jest społecznym i filozoficznym nurtem, który odpowiada na potrzebę edukacji seksualnej i promocji bezpieczniejszego seksu. Ruch nie zajmuje się podejmowaniem moralnych osądów co do wyboru podejmowanych aktywności seksualnych pod warunkiem, że są one świadome i odpowiedzialne z poszanowaniem praw seksualnych innych ludzi.

Zostań Patronem

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Przekazując niewielką kwotę 5zł przyczyniasz się do rozwoju Instytutu.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 3
Przekazując 20 zł dołączysz do grona Seks Pozytywnych Ludzi na fb, będziesz miał informacje o tym co się dzieje z pierwszej ręki.
Zostań patronem
60 zł / miesiąc
patroni: 1
Przekazując 60 zł dołączysz do grupy na fb, gdzie zamieszczane są nagrania z wybranych wydarzeń edukacyjnych odbywających się w Instytucie Pozytywnej Seksualności.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Przekazując 100zł przyczyniasz się do rozwoju Instytutu, dołączysz do grona Seks Pozytywnych Ludzi, przyjaciół IPS oraz dołączysz do specjalnej grupy na fb, gdzie zamieszczane są nagrania wybranych wydarzeń edukacyjnych odbywających się w Instytucie Pozytywnej Seksualności.
Zostań patronem
250 zł / miesiąc
patroni: 0
Przekazując 250zł możesz umówić się na 30 minutową sesję konsultacyjną z obszaru seksualności z Agatą Loewe, Sarą Martin, Wiolą Jaworską lub Patrycją Wonatowską (w Instytucie lub przez Skype). Dochód przeznaczony jest na rozwój Instytutu Pozytywnej Seksualności.
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Przekazując 500zł przyczyniasz się do zmiany lokalizacji Instytutu na miejsce bardziej ciepłe, większe i z lepszym dojazdem. Dzięki temu wsparciu do dołączysz do naszych honorowych partronów. Napiszemy do Ciebie kartkę z podziękowanie i sam/sama zdecydujesz w jakich wydarzeniach Instytutu Pozytywnej Seksualności pragniesz wziąć udział.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Wyszukiwarka

Wybierz