Strefa Patrona:

Kraków
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
53

patronów

600 zł

miesięcznie

14250 zł

łącznie

Prowadzimy dyskusyjny kanał filmowy. Recenzje premier, relacje z festiwali, dyskusje tematyczne i wideoeseje. O wszystkim, co związane z kinem. :)

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 500 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Langusta żywi się owocami morza, choć gdyby mogła, jadłaby dżem
Dzięki Wam nie musimy już dokładać do interesu i możemy w spokoju ducha realizować kolejne materiały. Nie obawiamy się, że braknie na utrzymanie serwera, oprogramowanie i wymianę baterii w mikrofonie.

To oznacza, że przynajmniej jeden odcinek w tygodniu powinien pojawić się bez najmniejszych przeszkód :)

REGULARNE FORMATY:
- Recenzje
0%
60 %
100%
osiągnięto 60%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 400 zł
Filmowy styl życia - regularne recenzje i vlogi!
Ten próg finansowy pozwoli nam zapewnić regularność odcinków (bo z tą bywa różnie) i sprawi, że do recenzji będziemy mogli czasem dorzucić coś ekstra. A to vlog, a to dyskusja, a to jakiś ranking.

Zakurzone antykwariaty z filmami i książkami o filmie? A może opuszczone kina z ciekawą historią, o której warto opowiedzieć? Chcemy eksperymentować z montażem, nie ograniczając się tylko do dwóch gadających głów. :)

Ten próg oznacza przynajmniej 2 odcinki tygodniowo.

REGULARNE FORMATY:
- Recenzje
- Vlogi
- Relacje z festiwali
0%
30 %
100%
osiągnięto 30%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 1400 zł
Rozwijamy się!
Dzięki tak dużemu wsparciu możemy odpuścić jakieś zlecenie i skupić się bardziej na rozwoju kanału. A więc na kanale będą się pojawiać nie tylko recenzje i vlogi, ale także dyskusje tematyczne. To także czas na śmielsze eksperymenty z formą i możliwość zakupu nowego sprzętu audio/video. :)

REGULARNE FORMATY
- Recenzje
- Vlogi
- Dyskusje tematyczne (np. Powtórka Pottera, Powtórka Star Wars, Mistrzowie Kina)
0%
20 %
100%
osiągnięto 20%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2400 zł
Nasze oczko w głowie - wideoeseje!
Właśnie sprawiliście, że możemy olać jedno-dwa zlecenia miesięcznie i skupić się na zupełnie nowym formacie!

Już od dłuższego czasu nosiliśmy się z zamiarem stworzenia serii wideoesejów, w których podeszlibyśmy do kina znacznie bardziej analitycznie niż dotychczas. Niestety czasu wolnego starczało jedynie na szybkie, spontaniczne recenzje i to nie zawsze regularnie. Przy takiej regularnej kwocie może się to zmienić :)

REGULARNE FORMATY:
- Recenzje
- Vlogi
- Relacje z festiwali
- Dyskusje tematyczne (np. Powtórka Pottera, Powtórka Star Wars, Mistrzowie Kina)
- Wideoeseje

O Autorze

 

Dzięki Waszemu wsparciu udało się już kupić aparat Panasonic LUMIX G7, dzięki któremu powstają kolejne odcinki! :)

 

Od zawsze miałem tak, że zaraz po wyjściu z kina chciałem o filmie gadać i konfrontować wrażenia. Mieszkałem w małej miejscowości, znajomi raczej nie siedzieli w temacie, więc zasadniczo nie było z kim. Założyliśmy własny kanał filmowy, tak abyście nigdy nie mieli podobnych problemów. 

 

Wystarczy, że odpalisz nowy odcinek, a tam dwie znajome mordeczki podzielą się swoimi wrażeniami i dadzą znać, czy warto poświęcać dwie godziny cennego czasu. :) 

 

Obecnie na polskim YouTubie nie ma takich rzeczy - dyskusja i spojrzenie z dwóch perspektyw zdarza się w tej dziedzinie bardzo rzadko. Zapełniamy więc lukę i przecieramy szlaki! 

 

Po co nam Patronite? 

 

1. Chcemy dostarczać materiały regularnie 

 

Każde z nas pracuje na pełen etat i wszystko co zrobiliśmy dotychczas, powstawało wieczorami "po godzinach". Mogliśmy przeczytać książkę i pójść do knajpy, woleliśmy jednak montować nowy materiał, czy projektować ramówkę na przyszły tydzień.  

 

Zresztą, nadal wolimy i chcemy, żeby tak pozostało!  


Sfilmowani mają być przede wszystkim pasją i to nigdy się nie zmieni. Możemy jednak popracować nad regularnością! 

 

2. Chcemy się rozwijać 

 

Spontaniczne recenzje zaraz po seansie to fajna i niezobowiązująca formuła. Takie materiały będą pojawiać się zawsze, bo to dusza naszego kanału. Ale mamy ambicje i chcemy pokazać nieco więcej - wejść głębiej w temat, opowiedzieć o fascynacjach, pozostawić widza nie tylko z dobrym humorem, ale też zmusić do refleksji.

Nowe formaty planujemy od dłuższego czasu, więc niezależnie od ilości zebranych pieniędzy, wszystkie prędzej czy później pojawią się na kanale. Jednak to od Was będzie zależało jak szybko i jak często będą się pojawiać. :) 

 

Oto kilka naszych przykładowych materiałów z różnych cykli.

 

Recenzje:

 

 

Dyskusje:

 

 

Rankingi i zestawienia:

 

 

Relacje z festiwali filmowych:

 

 

 

Zostań Patronem

5 zł / miesiąc
patroni: 22
Jest tu jakiś cwaniak?

Jeśli nie, to daj piątaka.  Tylko uważaj, bo jak znajdziemy cwaniaka, to wołamy Siwego!

Rzucając piątakiem sprawiasz, że nasz dzień zaczyna się po prostu lepiej. Gdy tylko się spotkamy i dasz znać, że jesteś patronem, obowiązkowa wspólna fotka i podziękowanie na żywo! :)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 12
Nikoś Dyzma

My wiemy. Polska ciężki kraj i bez kombinowania ani rusz. Udało Ci się tak wykombinować, żeby było i na lans i na dyszkę dla nas? Dzięki Tobie nie musimy ciepłej pić!

Za taką kwotę możemy już kupić nowe KINO albo chociażby do kina dojechać! Twoje nazwisko (nick) pojawi się na specjalnie przygotowanej podstronie z listą patronów, a jeśli z Twoją pomocą osiągniemy przynajmniej drugi cel, możesz być pewien, że materiały będą regularnie i zawsze na czas! :)
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 18
Nietykalni

Pierwsza zasada klubu? Nie rozmawiamy o klubie. Druga zasada klubu? Nie rozmawiamy o klubie...

Od tego progu dołączasz do Klubu Sfilmowanych - nowej, specjalnej grupy na fejsie, w której będziesz mieć realny wpływ na rozwój kanału. Tam będziemy wchodzić w interakcje, ustalać ramówki i decydować o cyklach pobocznych. Dowiesz się też o przyszłych współpracach, a nadchodzące odcinki obejrzysz przedpremierowo, jeszcze przed publikacją w pozostałych mediach.

Klubowicze będą wybierać także temat odcinków specjalnych, które pojawią się na grupie z odpowiednim wyprzedzeniem. :)

KLUB SFILMOWANYCH to zupełnie nowa grupa. Nie ma nic wspólnego z grupą SFILMOFANI

*Ten próg zawiera oczywiście wszystkie nagrody z progów wcześniejszych.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Ojciec chrzestny

Witaj w rodzinie! Witamy Cię z szacunkiem, otwartymi ramionami i Kinią na kolanach. Takie gesty budują szacunek. A przecież szacunek, obok rodziny, jest najważniejszy.

O człowieku! Od tego progu oficjalnie zostajesz Ojcem chrzestnym naszego kanału. Masz decydujący głos w Klubie Sfilmowanych, otrzymasz więcej prezentów wysyłkowych oraz specjalnie zaprojektowany unikalny tshirt!

Możesz również zaproponować swój własny temat odcinka, który chciałbyś obejrzeć na kanale! :) Zasadniczo Twoje propozycje są nie do odrzucenia...:D

*Ten próg zawiera oczywiście wszystkie nagrody z progów wcześniejszych.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni