Avatar użytkownika

Shandy & Eva

0
patronów
0 
miesięcznie
20 
łącznie
0
patronów
0 zł 20 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Nawet ta symboliczna kwota to wielka pomoc! Bardzo dziękujemy za Twoje wsparcie!
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
200 dostępnych miejsc
Bardzo dziękujemy za Twoje wsparcie!
Dostaniesz od nas kalendarz na rok 2022 ze zdjęciami zespołu Shandy & Eva oraz z dedykacją w podziękowaniu za zostanie naszym patronem. Pomagasz nam finansować pracę nad kolejnym krążkiem! Jak tylko nowy album będzie gotowy otrzymasz od nas świeżą kopię z podziękowaniem!
215 zł miesięcznie
Wybierz 215 zł
10 dostępnych miejsc
Bardzo dziękujemy za Twoje wsparcie!
Dostaniesz od nas kalendarz na rok 2022 ze zdjęciami zespołu Shandy & Eva oraz z dedykacją w podziękowaniu za zostanie naszym patronem. Pomagasz nam finansować pracę nad kolejnym krążkiem! Jak tylko nowy album będzie gotowy otrzymasz od nas świeżą kopię z podziękowaniem!

Zespół Shandy & Eva powstał w roku 2015, stąd pomysł na symboliczną kwotę 215 zł. To jest naprawdę OGROMNA pomoc w realizacji naszego kolejnego albumu. :D
Po 5 miesiącach otrzymasz od nas wideo "behind the scenes" z podziękowaniem tylko dla Ciebie! W tym krótkim filmie będziesz mógł/mogła zobaczyć nasz proces twórczy, pracę w studio oraz usłyszeć fragmenty nowych utworów, które znajdą się na płycie. Po 10 miesiącach zagramy akustyczny koncert na Twoim prywatnym wydarzeniu na terenie Polski. Impreza urodzinowa, imieninowa, rocznica lub świąteczne spotkanie firmowe, jesteśmy do Twojej dyspozycji! ;)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Shandy & Eva w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Karaibsko - Polski duet muzyczny założony w Los Angeles.

Jesteśmy muzykami, kompozytorkami i nauczycielami muzyki. Tworzymy egzotyczny duet, nietypowe połączenie Karaibsko - Polskie. Poznałyśmy się na studiach muzycznych w Los Angeles, gdzie narodził się pomysł duetu Shandy & Eva. Aktualnie mamy swoją bazę w Warszawie. 

Nasza autorska muzyka to kompozycje z pogranicza gatunków singer-songwriter, soft pop, jazz i country blues. Mamy na swoim koncie jeden album studyjny, teledyski, koncerty w radio i TV. 

Naszą pracę twórczą finansujemy zupełnie same z środków, które uda nam się zaoszczędzić z naszej pracy jako nauczyciele oraz z koncertów na żywo. Nie mamy wsparcia żadnej wytwórni muzycznej ani sponsorów, dlatego każda pomoc od naszych wspaniałych fanów jest nieoceniona! 

Cele Autora

Nowy album Shandy & Eva
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 3 000 zł brakuje
0%
Mamy materiał na nagranie nowej płyty! Nie możemy się doczekać aż nadejdzie ten moment, w którym będziemy mogły podzielić się z Wami naszymi nowymi utworami :)
Nie mamy wsparcia wytwórni płytowej, wszystko finansujemy samodzielnie, dlatego prosimy Was o pomoc w realizacji naszego projektu. Nagrania w studio, muzycy, inżynierowie dźwięku, mixing, mastering, nagranie teledysków, sesje zdjęciowe, projekt okładki, dystrybucja i promocja płyty - to krótkie podsumowanie listy wydatków, którym musimy sprostać. Wszystko w sumie wyniesie około 30000 zł, albo więcej. Stąd miesięczna kwota 3000 zł, mamy nadzięję, że po 8-10 mięsiacach z Waszym wsparciem uda nam się dotrzeć do naszego celu :) Przygotowałyśmy dla Was bardzo atrakcyjne nagrody :)
Drodzy Pantroni i Drogie Patronki :) Wasza pomoc jest nieoceniona!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Shandy & Eva już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Tadeusz Chelkowski
Tadeusz Chelkowski
5 zł
Anonimowy patron
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.