Shandy & Eva

W Patronite od 03.12.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
20 łącznie
Karaibsko - Polski duet muzyczny założony w Los Angeles.

O Autorze

Jesteśmy muzykami, kompozytorkami i nauczycielami muzyki. Tworzymy egzotyczny duet, nietypowe połączenie Karaibsko - Polskie. Poznałyśmy się na studiach muzycznych w Los Angeles, gdzie narodził się pomysł duetu Shandy & Eva. Aktualnie mamy swoją bazę w Warszawie. 

Nasza autorska muzyka to kompozycje z pogranicza gatunków singer-songwriter, soft pop, jazz i country blues. Mamy na swoim koncie jeden album studyjny, teledyski, koncerty w radio i TV. 

Naszą pracę twórczą finansujemy zupełnie same z środków, które uda nam się zaoszczędzić z naszej pracy jako nauczyciele oraz z koncertów na żywo. Nie mamy wsparcia żadnej wytwórni muzycznej ani sponsorów, dlatego każda pomoc od naszych wspaniałych fanów jest nieoceniona! 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Tadeusz Chelkowski
Tadeusz Chelkowski
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł