W Patronite od 18.10.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1088

Liczba Patronów: 1576

Zostań Patronem
Kup na prezent
7 patronów
400 miesięcznie
4 780 łącznie
Gracz od najmłodszych lat, wielbiciel planszówek i gier bitewnych, człowiek o sporej wiedzy bezużytecznej - to najlepsze określenie mnie jako człowieka oraz twórcy internetowego. Ja jestem Shaysome i mam nadzieję, że zarażę Was swoimi pasjami i zachęcę do spędzenia ze mną czasu!

O Autorze

   Hejo!
   Jestem Shaysome, a przynajmniej pod takim
   pseudonimem tworzę na YouTube oraz Twitchu od   
   początku 2021 roku.    Od najmłodszych lat interesowałem się zarówno grami   
   komputerowymi oraz wszelkimi grami planszowymi i
   bitewnymi. Z bitewniaków więcej niż pół życia spędziłem
   grając w systemy Games Workshopu takie jak Władca
   Pierścieni, Warhammer czy Warhammer 40.000. 
   Streamowanie i bycie content creatorem było moim   
   marzeniem od wielu lat - swoje pierwsze podejście miałem
   w 2014 roku, jednak nie podołałem wyzwaniu. 


W 2021r. w styczniu stwierdziłem, że jeśli nie spróbuję spełnić marzeń to nigdy nie będę miał ku temu podobnej okazji - tak oto narodził się kanał Shaysome, zarówno na twitch.tv jak i youtube - od tej pory rozwija się nasza społeczność.
Większość swojej działalności opieram na streamowaniu gry Dead by Daylight, ale nie zabraknie tutaj zarówno nowości jak i innych gier multi jak Valorant
W przyszłości planuję dorzucić na stałe do harmonogramu streamów malowanie modeli z gier bitewnych czy popiersi - wydaje mi się to przyjemnym contentem do oglądania, jak i pozwala na długie rozmowy w doborowym towarzystwie.

Dlaczego zdecydowałem się na Patronite? 
Od jakiegoś czasu staram się utrzymać z mojej działalności w internecie, ale jest to czasami nie lada wyzwanie - szczególnie gdy w głowie mam masę pomysłów na nowy content i dusza perfekcjonisty nie pozwala osiąść na laurach. Wciąż chcę rozwijać kanały, chcę dokładać nowości - stąd też pomysł na Patronite.
Jeśli zdecydujesz się mnie wesprzeć będę ogromnie wdzięczny i mogę Ci obiecać, że nie zawiedziesz się ;)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika