Avatar użytkownika

Siedlisko Marcinówka

5
patronów
90 
miesięcznie
2 100 
łącznie
5
patronów
90 zł 2 100 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wow! Zdecydowałeś/aś się wspierać nasz kanał. Wiemy, jak wiele to znaczy w dzisiejszych czasach. Bardzo dziękujemy za to, co dla nas robisz.

Jak to mówią, ziarno do ziarnka i uzbiera się miarka! Będziemy o Tobie myśleć cieplutko!
10 zł miesięcznie
No, no! 10 zł to już nie przelewki! Za taką kwotę można już kupić litr oleju albo dwa kupony ExtraPensji w Lotto.

Nam Twoje wsparcie pozwoli rozwijać kanał i produkować jeszcze lepsze filmy!

W ramach podziękowania możesz liczyć na miejsce na specjalnej planszy patronów na końcu naszych filmów. O ile oczywiście się na to zgodzisz:)
20 zł miesięcznie
Jejku! Musisz nas chyba naprawdę lubić! Bardzo to doceniamy i nawet czujemy się trochę zawstydzeni:)

Możesz liczyć oczywiście na wzmiankę na naszej planszy patronów oraz dodatkowo dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy na FB, w której możemy wymieniać się różnymi doświadczeniami, opiniami czy po prostu lepiej się poznać.

50 zł miesięcznie
Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy! To już jest bardzo, bardzo, bardzo poważna kwota. Jest nam niezwykle miło, że tak Ci zależy na rozwoju naszego kanału. Obiecujemy, że się nie zawiedziesz!

W zamian za Twoje wsparcie oczywiście dostaniesz to, co w poprzednich progach. Dodatkowo Twoje nazwisko na planszy patronów zostanie wytłuszczone. Otrzymasz od nas także osobiste podziękowanie ze specjalnym zdjęciem.
100 zł miesięcznie
NASZ MECENASIE! Brakuje nam już słów podziękowania. Wiedz, że Twoje WIELKIE wsparcie pozwoli nam znacznie szybciej zakupić lepszy sprzęt, a co za tym idzie tworzyć jeszcze lepsze i ładniejsze filmy.

Nie spodziewaliśmy się w najśmielszych snach, że ktoś może tak bardzo polubić naszą twórczość. Dziękujemy!

W zamian otrzymasz od nas ręcznie narysowaną przez Ole grafikę naszego siedliska. Oraz oczywiście wszystko to, co w poprzednich progach.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Siedlisko Marcinówka w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy Ola i Marcin, remontujemy starą chatę z bala w lesie! Naszą radością z tego procesu chcemy się dzielić z innymi. Na naszym Youtubie możecie oglądać, jak zmieniamy nasz dom w lesie i tworzymy ekologiczny ogród.

Dawno temu, żyjąc w wielkim mieście, postanowiliśmy coś w życiu zmienić. Chcieliśmy mieć miejsce, w którym czas będzie płynął wolniej, a my będziemy mogli żyć prościej i bliżej natury. Tak, powolutku, zaczęła w nas kiełkować myśl o domku na wsi.

Trwało to długo, poszukiwania nie były łatwe, ale w końcu znaleźliśmy naszą sielską chatkę w lesie. Nazwaliśmy ją prosto - Marcinówka. Wiemy, że przed nami jeszcze wiele pracy, nerwów, ale i radości, by nadać jej pełnię blasku.

Jeśli chcecie wyruszyć w tę podróż razem z nami, to zapraszamy!Na kanale "Siedlisko Marcinówka" pokazujemy naszą codzienność podczas pobytów na wsi. Staramy się dzielić emocjami, doświadczeniami, radościami i troskami. Cieszymy się, że ktoś chce je z nami dzielić. Nie spodziewaliśmy się nigdy, że projekt, który miał być trochę pamiętnikiem naszych zmagań, będzie także źródłem uśmiechów, inspiracji i czasoumilaczem dla tak wielu osób. 

Jeśli chcielibyście nas wesprzeć i dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju kanału, będzie nam niezwykle miło! Środki w ten sposób pozyskane chcemy przeznaczyć na zakup lepszego sprzętu, a - z biegiem czasu - być może także w rozwój samego siedliska.  

Cele Autora

Pierwszy aparat!
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 1 410 zł brakuje
6%
Jak dotąd wszystkie nasze filmy kręcimy średniej klasy smartfonami. Wsparcie w tej wysokości pozwoli nam kupić pierwszy, używany aparat do realizacji ładniejszych ujęć. Taki, w którym nie będziemy musieli się non stop martwić łapaniem ostrości czy głębi koloru. A Wy będziecie dostawać lepszy obrazek!
Lepszy dźwięk bez kabla!
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 910 zł brakuje
3%
Skoro mamy już lepszy obrazek, to czas zadbać o lepszy dźwięk! Marzymy o bezprzewodowych mikrofonach krawatowych. Dzięki temu do przeszłości przejdą sytuacje, w których zapomnieliśmy o mikrofonie, albo w których zabrakło nam kabla. To będzie rewolucyjna zmiana!
Z powietrza widać więcej!
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 910 zł brakuje
1%
Czas na zakup drona! Od dawna marzymy o tym, by móc Wam pokazać nasze siedlisko i jego okolicę z lotu ptaka. Taki sprzęt pozwoli nam także mocno wzbogacić paletę naszych ujęć w filmach.
Profesjonalizacja!
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 9 910 zł brakuje
0%
Obraz, dźwięk, światło - to wszystko chcemy poprawić. Taka kwota pozwoli nam na zakup profesjonalnego osprzętu filmowego, takiego jak gimbal, światło czy drugiego aparatu, a także współpracę z montażystą. W końcu wejdziemy na naprawdę wysoki poziom, filmy będą lepsze i będzie ich więcej!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Siedlisko Marcinówka już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Daniel Czyżewski
Daniel Czyżewski
20 zł
Anonimowy patron
20 zł
Warto Wiedzieć
Warto Wiedzieć
20 zł
Anonimowy patron
20 zł
PRZEkanał - nowy kanał na YouTube
PRZEkanał - nowy kanał na YouTube
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.