Siedlisko Marcinówka

W Patronite od 15.09.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1839

Liczba Patronów: 2468

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
120 miesięcznie
600 łącznie

Pierwszy aparat!

1 500 zł

miesięcznie

8%

osiągnięto

1 380 zł

brakuje

Jak dotąd wszystkie nasze filmy kręcimy średniej klasy smartfonami. Wsparcie w tej wysokości pozwoli nam kupić pierwszy, używany aparat do realizacji ładniejszych ujęć. Taki, w którym nie będziemy musieli się non stop martwić łapaniem ostrości czy głębi koloru. A Wy będziecie dostawać lepszy obrazek!

Lepszy dźwięk bez kabla!

3 000 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

2 880 zł

brakuje

Skoro mamy już lepszy obrazek, to czas zadbać o lepszy dźwięk! Marzymy o bezprzewodowych mikrofonach krawatowych. Dzięki temu do przeszłości przejdą sytuacje, w których zapomnieliśmy o mikrofonie, albo w których zabrakło nam kabla. To będzie rewolucyjna zmiana!

Z powietrza widać więcej!

5 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

4 880 zł

brakuje

Czas na zakup drona! Od dawna marzymy o tym, by móc Wam pokazać nasze siedlisko i jego okolicę z lotu ptaka. Taki sprzęt pozwoli nam także mocno wzbogacić paletę naszych ujęć w filmach.

Profesjonalizacja!

10 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

9 880 zł

brakuje

Obraz, dźwięk, światło - to wszystko chcemy poprawić. Taka kwota pozwoli nam na zakup profesjonalnego osprzętu filmowego, takiego jak gimbal, światło czy drugiego aparatu, a także współpracę z montażystą. W końcu wejdziemy na naprawdę wysoki poziom, filmy będą lepsze i będzie ich więcej!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Warto Wiedzieć
Warto Wiedzieć
Próg: 20 zł