W Patronite od 16.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1761

Liczba Patronów: 1564

Zostań Patronem
3 patronów
50 miesięcznie
490 łącznie

Papier do rysowania/brystol

75 zł

miesięcznie

66%

osiągnięto

25 zł

brakuje

Cześć !

Chciałbym ten cel dedykować tylko i wyłącznie zbiórce na papier/brystol która mam nadzieję że zastąpi mi obecnie używany papier ksero.

Planuje comiesięczne zakupy papieru już z przeznaczeniem pod rysowanie kupić w ryzach o gramaturze z przedziału 170-240g/m2

Nigdy wcześniej nie sądziłem jak ważną rolę pełni w trakcie rysunku papier na którym się tworzy. Obecnie zużywam całkiem spore jego ilości.

z góry dziękuje :)

Życie/codzienność/artykuły

1 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

950 zł

brakuje

Witam

Każdy z nas potrzebuje środków do życia na co dzień.
Jak i w moim przypadku moja pasja zaczyna coraz więcej kosztować. Z racji tego że sięgam po nowe media oraz artykuły jak ich używam stają się coraz bardziej profesjonalne (sam papier to ksero kupiony w markecie jest tak delikatny że często niszczą mi się prace, potrzebuję zakup większej ilości trochę lepszego artykułu).Do tego dochodzą kredki, gumki, temperówki wiszery i inne akcesoria które przy dużej skali wbrew pozorom szybko się zużywają. Wpływa to oczywiście na ich podwyższoną cenę.
Przy stożku rogówki i noszeniu twardych soczewek kontaktowych oczy często się wysuszają i potrzebne mi są środki pielęgnacji oczu (krople etc.) oraz środki do pielęgnacji samych kontaktów (płyny do czyszczeni,do przemywania sól fizjologiczna etc).

Oczywiście do tego wszystkiego dokładają się pozostałe prozaiczne wydatki związane z Naszym codziennym bytowaniem, w tym celu/zbiórce chciałbym zawrzeć

Serdecznie Dziękuje :)

Zbiórka na lepszy sprzęt do nagrywania

1 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

950 zł

brakuje

Witam :)

Ostatnio w końcu ruszyłem ostro z nagrywaniem. Jednak sprzęt i warunki powodują że przydałby się lepszy sprzęt w postaci albo smartphona albo stricte kamera do nagrywania + statyw.

Póki co sprawdźcie moje dotychczasowe wrzuty na https://www.youtube.com/simekart

Tablet graficzny

2 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

1 950 zł

brakuje

Witam

Jednym z moich finalnych celów i być może przyszłości oraz marzenia na to co chce do końca życia tak naprawdę robić jest zmierzenie się z grafiką komputerową. Tzw. digital art. jest jednak trochę czym innym niż kreślenie ołówkiem po kartce papieru.
Dlatego są potrzebne urządzenia wskazujące które podłącza się przez kabel USB i wskaznikiem używa "prawie" jak ołówka.
Ponieważ myszka kompletnie nie nadaję się jako urządzenie do "rysowania w komputerze".
Po wstępnych poszukiwaniach i "reasearchu" oraz paru zasięgniętych rad udało mi się ustalić że takie urządzenie właśnie zamknie się mniej więcej w tej kwocie. Owszem są urządzenia tego typu dostępne nawet i za 300zł ok ale ich tzw. "responsywność" (czyli szybkość odpowiedzi kursora do tego co się dzieje na ekranie) jest bardzo słaba.

Dziękuję

Remont pokoju/biurko

2 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

1 950 zł

brakuje

Witam

Chciałbym dokonać remontu swojego pokoju. Zbieram na :
-panele podłogowe
-malowanie
-drobne sprawy naprawcze
-dostosowane biurko do rysowania (obecnie 'pracuje' przy komputerowym biureczku :)

Dziękuję Serdecznie i Pozdrawiam
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni