Skala Wyzwania

W Patronite od 24.05.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3018

Liczba Patronów: 2723

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
20 miesięcznie
8 849 łącznie
Mapy, generatory, zagadki i tabele do losowania, a także inne materiały przydatne w RPG. Skala Wyzwania to pełen inspiracji blog dla Mistrzów Gry, o storytellingu, fantastyce i grach.

O Autorze

Skala Wyzwania

Rosnąca baza materiałów do RPG: mapy, scenariusze przygód, bohaterowie niezależni, gotowe zagadki i intrygi, tabele do losowania i wiele, wiele innych...

Dzięki Tobie, baza urośnie jeszcze większa! <3 

Do tej pory dostarczyłam Fandomowi wiele darmowych treści, grafik, map i innych pomocy, ale pomysły wcale mi się nie kończą.  

Najpopularniejsze artykuły na moim blogu

> Generatory do RPG

> 5 sposobów na szyfrowanie wiadomości

Bezpłatne narzędzia, dzięki którym stworzysz kampanię RPG

Jak opisywać lokacje?

100 straganów na jarmarki, targi i święta fantasy

Romantycznie zabójcza zagadka do Twojego lochu

Tajemnice katakumb – scenariusz RPG z dreszczykiem

 

Przykładowe treści dla Patronów

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika