Skala Wyzwania

W Patronite od 24.05.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1073

liczba Patronów: 640

11 patronów
100 zł miesięcznie
1 444 zł łącznie
Mapy, karty bohaterów niezależnych i tabele do losowania, a także inne materiały przydatne w RPG. Skala Wyzwania to pełen inspiracji blog dla Mistrzów Gry, o storytellingu, fantastyce i grach.

O Autorze

Skala Wyzwania

Rosnąca baza materiałów do RPG: mapy, scenariusze przygód, bohaterowie niezależni, gotowe zagadki i intrygi, tabele do losowania i wiele, wiele innych...

Dzięki Tobie, baza urośnie jeszcze większa! <3 

Do tej pory dostarczyłam Fandomowi wiele darmowych treści, grafik, map i innych pomocy, ale pomysły wcale mi się nie kończą.  

 

Kim jestem?

Nazywam się Karolina i od prawie 15 lat gram w RPG. Zaczęłam od tekstowych gier fabularnych, potem pierwszy raz zagrałam w D&D, a niedługo później zostałam Mistrzem Gry. Uwielbiam konstruować przygody, tworzyć zwroty akcji, wyzwania... Emocjonować.

Jestem fanką systemów, które wspierają inicjatywy graczy. Fabuła jest dla mnie najważniejsza. To dlatego postanowiłam zacząć się dzielić swoimi pomysłami - mam nadzieję, że pomogę popularyzować RPGi dostarczając przydatnego contentu. 

Mam bzika na punkcie dwóch rzeczy przede wszystkim. To mapy i generatory. :) Mam też serwer Discord, na który serdecznie zapraszam wszystkich.

 

Najpopularniejsze artykuły na moim blogu

> 5 sposobów na szyfrowanie wiadomości

Bezpłatne narzędzia, dzięki którym stworzysz kampanię RPG

Jak opisywać lokacje?

100 straganów na jarmarki, targi i święta fantasy

Romantycznie zabójcza zagadka do Twojego lochu

Tajemnice katakumb – scenariusz RPG z dreszczykiem

 

Przykładowe treści

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!