Skala Wyzwania

W Patronite od 24.05.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1361

Liczba Patronów: 861

Zostań Patronem
Kup na prezent
14 patronów
160 miesięcznie
7 939 łącznie
Mapy, karty bohaterów niezależnych i tabele do losowania, a także inne materiały przydatne w RPG. Skala Wyzwania to pełen inspiracji blog dla Mistrzów Gry, o storytellingu, fantastyce i grach.

Mecenasi

Wydajesz grę? Myślisz, jak ją wypromować? Potrzebujesz dodatkowych grafik lub tekstów? Zostań moim mecenasem! W zamian za miesięczne wsparcie nie tylko wykonam lokacje do Twojej gry, ale i udzielę marketingowego wsparcia tam, gdzie będę mogła. 

O Autorze

Skala Wyzwania

Rosnąca baza materiałów do RPG: mapy, scenariusze przygód, bohaterowie niezależni, gotowe zagadki i intrygi, tabele do losowania i wiele, wiele innych...

Dzięki Tobie, baza urośnie jeszcze większa! <3 

Do tej pory dostarczyłam Fandomowi wiele darmowych treści, grafik, map i innych pomocy, ale pomysły wcale mi się nie kończą.  

 

Kim jestem?

Nazywam się Karolina i od prawie 15 lat gram w RPG. Zaczęłam od tekstowych gier fabularnych, potem pierwszy raz zagrałam w D&D, a niedługo później zostałam Mistrzem Gry. Uwielbiam konstruować przygody, tworzyć zwroty akcji, wyzwania... Emocjonować.

Jestem fanką systemów, które wspierają inicjatywy graczy. Fabuła jest dla mnie najważniejsza. To dlatego postanowiłam zacząć się dzielić swoimi pomysłami - mam nadzieję, że pomogę popularyzować RPGi dostarczając przydatnego contentu. 

Mam bzika na punkcie dwóch rzeczy przede wszystkim. To mapy i generatory. :) Mam też serwer Discord, na który serdecznie zapraszam wszystkich.

 

Najpopularniejsze artykuły na moim blogu

> 5 sposobów na szyfrowanie wiadomości

Bezpłatne narzędzia, dzięki którym stworzysz kampanię RPG

Jak opisywać lokacje?

100 straganów na jarmarki, targi i święta fantasy

Romantycznie zabójcza zagadka do Twojego lochu

Tajemnice katakumb – scenariusz RPG z dreszczykiem

 

Przykładowe treści

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Sławomir Kurowski
Sławomir Kurowski
Próg: 10 zł
Łukasz Fedorowicz
Łukasz Fedorowicz
Próg: 10 zł
Magdalena Kaśkiewicz
Magdalena Kaśkiewicz
Próg: 10 zł
Anna Sekula
Anna Sekula
Próg: 25 zł
Dziczka
Dziczka
Próg: 10 zł
Marcin Kubiesa
Marcin Kubiesa
Próg: 10 zł