Audycja Zkury

W Patronite od 14.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2188

Liczba Patronów: 1636

Zostań Patronem
Kup na prezent
4 patronów
49 miesięcznie
964 łącznie
Audycje o kulturze: filmy, książki, muzyka, rozmowy, rozważania geeka, filmy zimowe i wakacyjne. Podkaster od 2011 roku (czynny i aktywny bez przerw!). Opowiada o filmach, które najlepiej obejrzeć zimą i tych, które dają więcej przyjemności latem. O literackiej klasyce, serialach i komiksach.

O Autorze

Od zawsze chciałem pracować w radiu, ale jakoś mi się to nigdy nie udało, więc od 2011 roku zacząłem regularnie nagrywać podkasty poświęcone szeroko pojętej kulturze.

KINO, MUZYKA, LITERATURA, KOMIKSY, PLANSZÓWKI, czasem podróże, a raczej spacery - to co mnie interesuje i fascynuje. Wszystkie podcasty przybierają formę recenzji, felietonu bądź eseju.

Zdecydowałem się założyć konto na Patronite, gdyż część ze słuchaczy sama mi to sugerowała. Widzę, że Patronite to miejsce, które wspiera i pozwala pasjonatom utrzymywać się ze swojej pasji - uważam, że to wspaniałe, że niektórym udaje żyć się z tego co kochają. Być może za jakiś czas mnie też się to kiedyś powiedzie.

W planach mam kontynuowanie "podkastowania", jest jeszcze sporo do zrobienia w tym zakresie: potrzebuję sprzętu do nagrywania, czasu, pieniędzy i motywacji, aby dalej robić to regularnie. Chcę stworzyć dodatkowe serie audycji, przede wszystkim audycję o muzyce gdzie będę recenzował płyty: "Muzyczne ADHD", chcę dalej tworzyć niszowe serie takie jak "Filmy zimowe" (gdzie omawiam kino z motywami zimy w tle, bez względu na datę produkcji i gatunek), "Filmy wakacyjne" - filmy o podróżach, górach, morzu itp, a także spin off... "Filmy domowe" - czyli audycje o filmach, których akcja ma miejsce w domu/dworku/pałacu/zamczysku, a sam dom i jego architektura jest ważna dla całej historii.

Chcę analizować także kinowe nowości, dostępne w kinach, gdyż jak każdy kinofil uwielbiam seanse na wielkiej, zaciemnionej sali. Jeśli mógłbym poświęcić więcej czasu na nagrywanie chciałbym zapraszać więcej gości do rozmów o sztuce i kulturze.

 

Moich audycji możecie słuchać na Konglomeracie Podcastowym, gdzie wraz z grupą dobrych znajomych nagrywamy swoje podcasty, a czasem wspólnie prowadzimy dyskusje.

 

O filmach, które najlepiej obejrzeć zimą i tych, które dają więcej przyjemności latem. O literackiej klasyce oraz najnowszych serialach. O popkulturze. I nie tylko.

Uwielbiam science fiction, horror i szeroko pojętą fantastykę.

Znany jestem także jako ŻarłokTV - czyli YouTuber, który kocha dobre żarcie, nagrywam wywiady z kucharzami, właścicielami knajp, blogerami, specami z gastro świata, o tym co warto spróbować (głównie w Krakowie).

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
SpokoWap
SpokoWap
Próg: 5 zł
Szymon Szczyrbowski
Szymon Szczyrbowski
Próg: 11 zł
Jakub Szczotka
Jakub Szczotka
Próg: 22 zł
Mateusz Skoczylas
Mateusz Skoczylas
Próg: 11 zł
SpokoWap
SpokoWap
Próg: 11 zł